منطقه بیلیکدوزو استانبول

خیلی وقت ها سوالاتی برای دوستان
پیش می آید و از ما میپرسند که غرب استانبول کجاست؟ آیا داخل شهر است؟چه امکاناتی دارد؟
مرکز شهر چقدر فاصله دارد با با فرود گاه چطور؟ و چرا همه این منطقه را پیشنهاد میدهند
باید بگویم که غرب استانبول منطقه اروپایی ترکیه میباشد و فرود گاه آتاتورک استانبول در ۲۰ کیلو متری این منطقه است
همانطور که میدانید استانبول یک شهر تاریخی است، به دلیل تاریخی بودن این شهر مرکز شهر استانبول که خیلی از شما ها با آن منطقه آشنایی دارید میدان تکسیم استانبول است . این محل به محلی توریستی تبدیل شده و اکثر خانه های آن منطقه قدیمی میباشد.گاهی قدمت خانه ها ۳۰ ساله است .

به همین منظور خیلی از افراد ، اعم از خارجی و ترک به منطقه ای نوساز و با امکانات بهتر و بیشتر بنام بیلیکدوزو جهت سکونت جذب میشوند.

باید گفت که این منطقه نه تنها خارج شهر نمی باشد بلکه یکی از بزرگترین و پر جمعیت ترین مناطق استانبول میباشد . در این منطقه برای رفاه ساکنین بزگترین مراکز خرید و بلندترین برجها و زیباترین تفریگاه ها ساخته شده است که در کنار زیبا ترین ساحل ها زندگی در این منطقه را خوشایندتر میکند. و که همه این امکانات با دسترسی آسان و سریع تری در دست ساکنین قرار داده شده. شما میتوانید ازاین منطقه با وسایل نقلیه عمومی که فقط هزینه ی آن ۳ لیر میباشد در کوتاه ترین زمان بدون ترافیک به مرکز شهر بروید. عموما مردم این منطقه به دلیل رفاه و فراهم بودن همه نوع امکاناتی کمتر پیش می آید که مرکز شهر بروند ، گاهاً افرادی که در مرکز شهر زندگی میکنند برای تفریح و کار به این منطقه می آیند.
امیدوارم که این مطالب برای شما عزیزان مفید باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.