هشدار جمعی از دانشگاهیان نسبت به افزایش مبتلایان به کرونا در خوزستان - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

هشدار جمعی از دانشگاهیان نسبت به افزایش مبتلایان به کرونا در خوزستان

هشدار جمعی از دانشگاهیان نسبت به افزایش مبتلایان به کرونا در خوزستان

کانون صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز طی بیانیه‌ای درباره همه‌گیری مجدد کرونا و عدم اعمال تصمیمات قاطع و تاثیرگذار توسط مسئولین استانی هشدار داد.

۱۴٫۰۵٫۲۰۲۰
هشدار جمعی از دانشگاهیان نسبت به افزایش مبتلایان به کرونا در خوزستان

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

کانون صنفی اعضای هیأت علمی دانشگاه «شهید چمران» اهواز با انتشار بیانیه‌ای با اشاره به گسترش مجدد بی رویه بیماری کووید۱۹ در شهرهای مختلف استان خوزستان، شمار بالای مبتلایان را آزاردهنده و نشان از کم اهمیت انگاشتن سلامت شهروندان دانست.

به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، در این بیانیه آمده است: شوربختانه، امروزه شاهد آن هستیم که پس از یک دوره اعمال تصمیمات استانی و قرنطینه شهرهای استان به خصوص شهر اهواز و اعمال محدودیت‌های عمومی و رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی، به دلیل ساده انگاشتن این همه گیری ویروسی و عدم قاطعیت در خصوص تداوم این محدودیت های ضروری در استان توسط مسئولین و متولیان این امر در ستاد کرونای استان، مجددا با گسترش بی رویه بیماری کووید ۱۹ در شهرهای مختلف استان خوزستان مواجه هستیم.

در ادامه این بیانیه با تاکید بر ضرورت چاره اندیشی برای وضعیت موجود در اسرع وقت، تصریح شده است:‌ مسئولین با تداوم محدودیت ها، از اجتماع مردم در خیابان‌ها و بازارهای محلی شدیدا جلوگیری کنند. مسئولان ذیربط باید بدون هیچ مسامحه‌ای، تا کاهش معنی دار تعداد مبتلایان، دستورالعمل‌های بهداشتی مصوب را در همه صنوف، سازمانها و ادارات و بانک‌ها به صورت جدی اعمال و ارزیابی و نظارت نمایند. از طرف دیگر، بازگشایی عجولانه مدارس و احتمالا دانشگاهها نیز قطعا در حال حاضر در استان‌ خوزستان نمی تواند در دستور کار قرار گیرد زیرا می‌تواند پیامدهای بسیار منفی به همراه داشته باشد.

کانون صنفی اعضای هیأت علمی دانشگاه «شهید چمران» اهواز از مردم این استان خواستار رعایت پروتکل‌های بهداشتی شد و مقامات این استان را به اتخاذ تدابیر مناسب، مجدانه در فراهم ساختن امکانات بهتر برای شهروندان و تأمین اولیه‌های این ضرورت حیاتی فراخواند.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه