هلال احمر ترکیه در ماه رمضان به میلیون‌ها نیازمند دست یاری دراز کرد - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

هلال احمر ترکیه در ماه رمضان به میلیون‌ها نیازمند دست یاری دراز کرد

هلال احمر ترکیه در ماه رمضان به میلیون‌ها نیازمند دست یاری دراز کرد

کارکنان و داوطلبان سازمان هلال احمر ترکیه طی ماه مبارک رمضان به‌رغم شیوع کرونا به یاری نیازمندان در داخل و خارج از کشور شتافته و برای تامین نیازهای آنها شبانه‌روز تلاش کردند.

۲۳٫۰۵٫۲۰۲۰
هلال احمر ترکیه در ماه رمضان به میلیون‌ها نیازمند دست یاری دراز کرد

استانبول/ الف کوچک/ خبرگزاری آناتولی

سازمان هلال احمر ترکیه فعالیت‌های بشردوستانه خود را در ماه مبارک رمضان نیز بدون وقفه ادامه داد. این سازمان از ابتدا تا پایان ماه رمضان بین نیازمندان در داخل و خارج از کشور بسته‌های مواد غذایی و لوازم بهداشتی، کمک‌های نقدی، لباس عید بچه‌گانه و وعده‌‌های غذای گرم افطاری و سحری توزیع کرد.

براساس بیانیه منتشر شده از سوی این سازمان، برای این کمک‌های بشردوستانه مبلغی حدود ۲۰۰ میلیون لیر که بخشی از آن با حمایت افراد خیرخواه فراهم شد، هزینه شده است. همچنین ۱۶۰ هزار نفر از جمله داوطلبان برای یاری به نیازمندان به طور شبانه‌روز تلاش کرده اند.

کارکنان و داوطلبان سازمان هلال احمر ترکیه در آشپزخانه‌ها روزانه ۵۰ هزار پرس غذا گرم طبخ و میان نیازمندان توزیع کردند. همچنین روزانه بین ۴۰۰۰ نفر از کادر پزشکی کشور غذای گرم تهیه و پخش کردند. این نیروها برای شهرواندانی که درچارچوب تدابیر پیشگیرانه و مقابله با شیوع کرونا از کشورهای خارجی به ترکیه بازگردانده و در خوابگاه‌های دانشجویی قرنطینه شده‌اند، غذای گرم طبخ و ارسال کردند.

این سازمان بیش از ۲۰۰ هزار بسته هدیه تهیه و برای ۵۵۰ هزار کودک ارسال و بین ده‌ها هزار کودک نیز لباس عید توزیع کرد. علاوه بر این، میان صدها هزار خانواده مستمند نیز بسته‌های غذایی پخش کرد.

سازمان هلال احمر ترکیه در ادامه فعالیت‌های بشردوستانه خود به مناسبت ماه مبارک رمضان به کمک بیش از نیم میلیون نفر در خارج از کشور شتافته و بین آنها ۸۴ هزار و ۷۲۶ بسته غذایی توزیع کرد. این سازمان درچارچوب مقابله با همه‌گیری کرونا به ۲۹ کشور کمک‌های بشردوستانه ارسال کرد.

کرم کینیک، رئیس سازمان هلال احمر ترکیه در این بیانیه اظهار داشت: با حمایت افراد خیرخواه به برادران و خواهران نیازمند خود دست یاری دراز کردیم. ده‌ها هزار نفر در چارچوب این کمپین بشردوستانه شبانه‌روز تلاش کردند. خانه‌ای نمانده که در آن نزده باشد. روند مقابله با همه‌گیری کرونا را هنوز پشت سر نگذاشته‌ایم. به تلاش‌های خود برای کمک به مستمندان ادامه خواهیم داد.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه