وزیر آموزش ملی ترکیه اولین درس آموزش از راه دور را برگزار کرد

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
وزیر آموزش ملی ترکیه اولین درس آموزش از راه دور را برگزار کرد

فهرست مطالب

وزیر آموزش ملی ترکیه به دنبال پایان تعطیلی یک هفته‌ای مدارس برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، اولین درس آموزش از راه دور را برگزار کرد.

آنکارا/خبرگزاری آناتولی

به دنبال پایان تعطیلی یک هفته‌ای مدارس و مراکز آموزشی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، آموزش از راه دور برای تمام مقاطع تحصیلی از صبح امروز آغاز شد و در این راستا ضیاء سلجوق، وزیر آموزش ملی ترکیه اولین درس آموزش آنلاین را شخصا برگزار کرد.

وزیر آموزش ملی ترکیه در آغاز این برنامه آموزشی خطاب به والیدین دانش‌ آموزان اظهار داشت: جهان روزهای دشوار و چالش برانگیز را سپری می‌کند. به منظور حفاظت از سلامتی هموطنان مدارس را برای مدتی تعطیل و آموزش از راه دور را آغاز کردیم.

وی تاکید کرد: در روزهای اول ممکن است با مشکلاتی مواجه شویم اما یقین دارم با همکاری و همدلی این دوران را به بهترین شکل مدیریت و سپری می‌کنیم.

سلجوق اذعان داشت: من پیش از اینکه وزیر آموزش ملی باشم، یک آموزگار، پدر و حتی پدربزرگ هستم و به خوبی می‌دانم که کودکان چگونه می آموزند و چه شرایطی باید برای آنها فراهم شود. در این راستا با آموزگاران با تجربه مشورت و همکاری کردیم. در مدیریت این روند، تمام احتمالات را در نظر داریم و راه حل و تدابیر لازم را اتخاذ کرده ایم.

وی به خانواده‌ها اطمینان خاطر داد که تمامی مواردی که به دانش آموزان در مدرسه آموزش داده می شد از طریق آموزش آنلاین نیز آموخته خواهد شد.

دانش آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف از طریق شبکه «TRT-EBA TV» سازمان رادیو و تلویزیون دولتی ترکیه (TRT) و سامانه اطلاع رسانی آموزش (EBA) برنامه های آموزشی را دنبال خواهند کرد.

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *