پرواز مجدد هواپیمایی اتحاد امارات به اسرائیل

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
پرواز مجدد هواپیمایی اتحاد امارات به اسرائیل

فهرست مطالب

پرواز مجدد هواپیمایی اتحاد امارات به اسرائیل

هواپیمایی شرکت اتحاد متعلق به امارات متحده عربی برای بار دوم به اسرائیل پرواز مستقیم ترتیب خواهد داد.

۰۹.۰۶.۲۰۲۰
پرواز مجدد هواپیمایی اتحاد امارات  به اسرائیل

قدس/ خبرگزاری آناتولی

به گزارش سازمان رادیو و تلویزیون اسرائیل هواپیمایی اتحاد متعلق به امارات متحده عربی برای دومین بار جهت انتقال کمک‌های پزشکی ابوظبی به فلسطین برای مبارزه با ویروس کرونا بطور مستقیم به اسرائیل پرواز انجام خواهد داد.

بر اساس این گزارش این پرواز مستقیما با هماهنگی وزارت امور خارجه اسرائیل صورت خواهد گرفت و حامل پرچم امارات متحده عربی خواهد بود.

گفتنی است ابوظبی حدود سه هفته پیش برای ارسال تجهیزات پزشکی به فلسطین به منظور حمایت از این کشور در مبارزه با شیوع ویروس کووید-۱۹ از طریق هواپیمایی اتحاد متعلق به امارات متحده عربی، برای نخستین بار به اسرائیل که روابط دیپلماتیک با آن ندارد، پرواز ترتیب داده و این هواپیمای ترابری خطوط هوایی اتحاد در فرودگاه بن گوریون در نزدیکی تل‌آویو فرود آمده بود.

ولی می کیله٬ وزیر بهداشت فلسطین در واکنش به این اقدام ابوظبی گفته بود:” امارات متحده عربی برای ارسال ملزومات پزشکی هیچ هماهنگی با ما نکرده، این کمک‌ها که بدون هماهنگی صورت گرفته را رد می‌کنیم”.

وی ضمن تاکید بر آنکه فلسطین یک دولت است، تاکید کرده بود: هر اقدامی که در رابطه با فلسطین صورت بگیرد باید با هماهنگی ما انجام شود.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *