پیام سرکنسول ایران در ارزروم برای همبستگی در برابر اسرائیل

پیام سرکنسول ایران در ارزروم برای همبستگی در برابر اسرائیل

سرکنسول ایران در ارزروم مقابله با سیاست‌های توسعه طلبانه رژیم اسرائیل را مستلزم هوشیاری جهان اسلام، وحدت و همبستگی مسلمانان دانست.

۱۴٫۰۵٫۲۰۲۰

پیام سرکنسول ایران در ارزروم برای همبستگی در برابر اسرائیل

ارزروم/ خبرگزاری آناتولی

سجاد سلطان زاده، سرکنسول ایران در ارزروم با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: مقابله با سیاست‌های توسعه طلبانه رژیم اسرائیل مستلزم هوشیاری جهان اسلام ، وحدت و همبستگی مسلمانان است.

وی ضمن اشاره به آنکه ماه مبارک رمضان ماه همدلی میان مسلمانان در سراسر جهان است، افزود:

”این ویروس کوچک کرونا درس بزرگی به بشریت و مسلمانان داد. مسئله فلسطین و اشغال آن در صدر دستور کار جهان اسلام است. مسلمانان باید همواره بویژه در ماه مبارک رمضان به این مسئله مشترک توجه کنند و نباید اجازه دهند که صهیونیست‌ها با توطئه و طرح‌های رنگارنگ توجه مردم مسلمان را از این مسئله اساسی دور کنند.

قدس به عنوان اولین قبله مسلمانان و پیروان اسلام از اهمیت و تقدس ویژه‌ای برخوردار است. رژیم صهیونیستی سعی دارد با اشغال این شهر هویت اسلامی آن را کاملا از بین برده و به پایتخت خود تبدیل کند.

دولت ترامپ در سال ۲۰۱۷ با انتقال سفارتخانه خود به قدس، آن را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخت، این اقدام غیرقانونی و نامشروع دولت آمریکا که سعی در تغییر وضعیت قانونی و هویت اسلامی این شهر داشت، مورد اعتراض مسلمانان جهان قرار گرفت.”

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه