چاووش‌اوغلو: کانال استانبول دریانوردی بین‌المللی را متحول خواهد کرد

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب

فهرست مطالب
چاووش‌اوغلو: کانال استانبول دریانوردی بین‌المللی را متحول خواهد کرد

فهرست مطالب

وزیر امور خارجه ترکیه گفت کانال استانبول دریانوردی بین‌المللی را متحول کرده و نقطه عطف در تاریخ خواهد بود.

۰۱.۱۲.۲۰۱۹
چاووش‌اوغلو: کانال استانبول دریانوردی بین‌المللی را متحول خواهد کرد

آنتالیا/خبرگزاری آناتولی

مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه امروز یکشنبه طی سخنانی در اجلاس شاخه جوانان منطقه مدیترانه حزب عدالت و توسعه در شهرستان آلانیا استان آنتالیا گفت: کانال استانبول٬ دریانوردی بین‌المللی متحول کرده و نقطه عطف در تاریخ خواهد بود.

وی گفت: ترکیه به لحاظ موقعیت ژئوپلتیک٬ از وضعیت و پتانسیل بسیار قابل توجهی در جهان برخوردار است. اکنون ما مسیر انتقال انرژی هستیم. پروژه هایی همچون تاناپ٬ مسیر جاده ابریشم٬ اتصال توکیو به لندن و غیره از جمله مهمترین آنهاست. ما باید از آن‌ها و این موقعیت استفاده بهینه کنیم.

چاووش‌اوغلو گفت: ترکیه “در صحنه سیاست خارجی و هم در زمینه مذاکره بسیار قدرتمند است. آنها به پیشنهادات ما در قبرس گوش ندادند. ما کشتی‌های خود را اعزام کرده و حفاری را شروع کردیم. به فعالیت‌های دریایی ادامه خواهیم داد. ما باید در میز و میدان عمل حضور قوی داشته باشیم. در خصوص سوریه نیز مانع تشکیل کریدور تروریستی شدیم”.

خبرگزاری آناتولی اخبار خود از طریق سامانه مدیریت خبر (HAS) برای مشترکین رسانه‌ای ارسال و فقط بخشی از آنها را خلاصه و در وبسایت خود منتشر میکند. بنابراین برای دریافت اخبار کامل ما، لطفا تماس گرفته و مشترک شوید!

موضوعات مرتبط
Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *