کادر درمانی فداکار؛ قهرمانان مبارزه با کرونا در ترکیه

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
کادر درمانی فداکار؛ قهرمانان مبارزه با کرونا در ترکیه

فهرست مطالب

کارکنان بخش بهداشت و درمان ترکیه با فداکاری تمام، در صف مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند.

۱۱.۰۴.۲۰۲۰

کادر درمانی فداکار؛ قهرمانان مبارزه با کرونا در ترکیه

آنکارا/خبرگزاری آناتولی

کارکنان بهداشت و درمان ترکیه در مبارزه با ویروس جدید کرونا (کووید-۱۹) با فداکاری بسیار و دوری از خانواده، زندگی خصوصی خود را فدای سلامتی افراد مبتلا به بیماری کرده اند.

خبرنگار آناتولی با حضور در بیمارستان دانشگاه غازی آنکارا که برای درمان افراد مبتلا به کرونا اختصاص یافته، تلاش و فداکاری کادر پزششکی و درمانی را به تصویر کشیده است.

آنها بایستی زمانی طولانی در طول روز ماسک پزشکی و عینک محافظ داشته بپوشند و برای حفظ سلامتی خانواده خود، دور از آنان و خانه زندگی کنند.

دکتر شاکر هاکان آکسو از پزشکان این بیمارستان پدر یک فرزند ۱.۵ ساله در این زمینه با اشاره به اینکه همسرش نیز متخصص بیماری‌های زنان است اظهار داشت:

«برای پیشگیری از سرایت این ویروس، به خانه نمی روم و در پانسیون استراحت می‌کنیم. مردم نباید از خانه خارج شوند. خوشبختانه تعداد بیماران بهبودیافته رو به افزایش است».

دکتر مروه تورکر، یکی دیگر از پزشکان این بیمارستان نیز بزرگترین خوشحالی خود را مشاهده بیماران بهبودیافته دانست و گفت: نگرانی اصلی ما عدم توان ادامه کار بر اثر ابتلاا به ویروس است.

دکتر کرم سردار کاراشاهین نیز تصریح کرد: «با تمام توان برای مبارزه با کرونا اقدام می‌کنیم. همسرم نیز پزشک است و در بخش مراقبت‌های ویژه کار می‌کند. به همین دلیل در یک خانه زندگی می‌کنیم».

تومر بیلیش از پرستاران بخش اورژانش بیمارستان دانشگاه غازی اظهار داشت:

«همسر و فرزندانم را به زادگاه‌مان فرستاده‌ام. خانواده بسیار مهم، اما خدمت به وطن نیز مقدس است. همه کارکنان بخش بهداشت و درمان از شهروندان می‌خواهند در خانه بمانند و قاعده فاصله اجتماعی را رعایت کنند».

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *