کادر درمانی فداکار؛ قهرمانان مبارزه با کرونا در ترکیه - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

کادر درمانی فداکار؛ قهرمانان مبارزه با کرونا در ترکیه

کارکنان بخش بهداشت و درمان ترکیه با فداکاری تمام، در صف مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند.

۱۱٫۰۴٫۲۰۲۰

کادر درمانی فداکار؛ قهرمانان مبارزه با کرونا در ترکیه

آنکارا/خبرگزاری آناتولی

کارکنان بهداشت و درمان ترکیه در مبارزه با ویروس جدید کرونا (کووید-۱۹) با فداکاری بسیار و دوری از خانواده، زندگی خصوصی خود را فدای سلامتی افراد مبتلا به بیماری کرده اند.

خبرنگار آناتولی با حضور در بیمارستان دانشگاه غازی آنکارا که برای درمان افراد مبتلا به کرونا اختصاص یافته، تلاش و فداکاری کادر پزششکی و درمانی را به تصویر کشیده است.

آنها بایستی زمانی طولانی در طول روز ماسک پزشکی و عینک محافظ داشته بپوشند و برای حفظ سلامتی خانواده خود، دور از آنان و خانه زندگی کنند.

دکتر شاکر هاکان آکسو از پزشکان این بیمارستان پدر یک فرزند ۱٫۵ ساله در این زمینه با اشاره به اینکه همسرش نیز متخصص بیماری‌های زنان است اظهار داشت:

«برای پیشگیری از سرایت این ویروس، به خانه نمی روم و در پانسیون استراحت می‌کنیم. مردم نباید از خانه خارج شوند. خوشبختانه تعداد بیماران بهبودیافته رو به افزایش است».

دکتر مروه تورکر، یکی دیگر از پزشکان این بیمارستان نیز بزرگترین خوشحالی خود را مشاهده بیماران بهبودیافته دانست و گفت: نگرانی اصلی ما عدم توان ادامه کار بر اثر ابتلاا به ویروس است.

دکتر کرم سردار کاراشاهین نیز تصریح کرد: «با تمام توان برای مبارزه با کرونا اقدام می‌کنیم. همسرم نیز پزشک است و در بخش مراقبت‌های ویژه کار می‌کند. به همین دلیل در یک خانه زندگی می‌کنیم».

تومر بیلیش از پرستاران بخش اورژانش بیمارستان دانشگاه غازی اظهار داشت:

«همسر و فرزندانم را به زادگاه‌مان فرستاده‌ام. خانواده بسیار مهم، اما خدمت به وطن نیز مقدس است. همه کارکنان بخش بهداشت و درمان از شهروندان می‌خواهند در خانه بمانند و قاعده فاصله اجتماعی را رعایت کنند».

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه