کالین: ترکیه هیچ مشکلی در زمینه مقابله با کرونا ندارد - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

کالین: ترکیه هیچ مشکلی در زمینه مقابله با کرونا ندارد

کالین: ترکیه هیچ مشکلی در زمینه مقابله با کرونا ندارد

۲۳٫۰۴٫۲۰۲۰
کالین: ترکیه هیچ مشکلی در زمینه مقابله با کرونا ندارد

استانبول/خبرگزاری آناتولی

ابراهیم کالین، سخنگوی ریاست‌جمهوری ترکیه در گفتگو با شبکه «تی.وی.نت» اظهار داشت: زیرساخت‌های قوی شبکه بهداشت و درمان، انجام اقدامات هماهنگ و توانایی رئیس‌جمهور ترکیه برای مدیریت بحران کرونا ما را نسبت به سایر کشورها در موقعیت بهتری قرار داده است.

او افزود: «این بیماری در حال گسترش است. بنابراین کسی قادر نیست زمان دقیق اتمام آن و حذف محدودیت‌ها را مشخص کند. هر چقدر تدابیر و مقررات را دقیق‌تر رعایت کنیم، زودتر از این مصیبت رها می‌شویم».

سخنگوی ریاست‌جمهوری ترکیه در ادامه با تاکید بر اینکه اکنون زمان نمایش‌های سیاسی و حزبی نیست و باید دست در دست هم بر حفظ سلامت روح و جسم و همچنین زندگی تمرکز کنیم، گفت:

“خودکفایی ملی و محلی بسیار مهم است. تلاش برای تقویت پتانسیل‌ها و توانایی‌های بومی و کاهش وابستگی تا حد ممکن حائز اهمیت بسیار است. افتتاح «بیمارستان شهر» در استانبول الگویی برای این امر مهم به شمار می‌رود.

هیچ مشکلی در زمینه ارتباطات و اینترنت نیز نداریم. ثمره اقداماتی که سالها قبل در این بخش انجام شده را امروز می بینیم. در این روند علاوه بر تامین نیازهای هموطنان تا حد توان به دیگر کشورها هم کمک کرده‌ایم.

به وضوح دیدیم که سیستم سلامت موجود در نظم جهانی امروز در برابر بیماری‌ها بسیار شکننده و آسیب‌پذیراست. مدت‌هاست که نظم جهانی قادر به ایجاد هارمونی و عدالت نبوده و نابرابری و بی عدالتی رواج می دهد”.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه