گروه دوستی ترکیه-اتحادیه اروپا تشکیل شد

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
گروه دوستی ترکیه-اتحادیه اروپا تشکیل شد

فهرست مطالب

گروه دوستی ترکیه-اتحادیه اروپا تشکیل شد

گروه دوستی ترکیه-اتحادیه اروپا امروز طی مراسمی تشکیل شد.

۱۰.۰۶.۲۰۲۰
گروه دوستی ترکیه-اتحادیه اروپا تشکیل شد

بروکسل/ شریفه چتین/ خبرگزاری آناتولی

گروه دوستی ترکیه-اتحادیه اروپا امروز طی مراسمی تشکیل شد. مسئولیت رهبری گروه دوستی ترکیه-اتحادیه اروپا بر عهده ریشارد چارنتسکی، نماینده پارلمان اروپا از لهستان بوده و ایپک تکدمیر، مشاور امور سیاسی اهل ترکیه نیز به‌عنوان دبیرکل این گروه انتخاب شد.

ریشارد چارنتسکی طی سخنانی در مراسم آغاز به کار گروه دوستی ترکیه-اتحادیه اروپا که در فضای مجازی برگزار شد، به زبان ترکی از تمام شرکت‌کنندگان تشکر کرده و هدف از تشکیل این گروه را گسترش روابط میان سیاستمداران، جامعه کسب‌و‌کار، جامعه مدنی و مردم از طریق رویدادهای فرهنگی و ارزشهای مشترک اعلام کرد.

وی با بیان اینکه قصد دارند روابط دوجانبه را با فرهنگ و دیپلماسی نرم گسترش بدهند، گفت: به‌عنوان یک پلتفرم غیررسمی برای برقراری گفت‌وگو و همکاری فعالیت خواهیم کرد. گروه دوستی ترکیه-اتحادیه اروپا باعث تقویت درک متقابل‌ ما نیز خواهد شد.

محمت کمال بوزای، نماینده دائمی ترکیه در اتحادیه اروپا نیز در این مراسم تاکید کرد: این گروه دوستی حائز اهمیت فراوانی برای برقراری روابط بهتر فرهنگی و اجتماعی است.

اعضای پارلمان اروپا، ترایان باسسکو رئیس‌جمهور سابق رومانی، فاروق کایماکجی معاون وزیر امور خارجه و نمایندگان مجلس ملت کبیر ترکیه از جمله شرکت‌کنندگان در این مراسم بودند.

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *