گروه دوستی ترکیه-اتحادیه اروپا تشکیل شد - املاک املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

گروه دوستی ترکیه-اتحادیه اروپا تشکیل شد

گروه دوستی ترکیه-اتحادیه اروپا تشکیل شد

گروه دوستی ترکیه-اتحادیه اروپا امروز طی مراسمی تشکیل شد.

۱۰٫۰۶٫۲۰۲۰
گروه دوستی ترکیه-اتحادیه اروپا تشکیل شد

بروکسل/ شریفه چتین/ خبرگزاری آناتولی

گروه دوستی ترکیه-اتحادیه اروپا امروز طی مراسمی تشکیل شد. مسئولیت رهبری گروه دوستی ترکیه-اتحادیه اروپا بر عهده ریشارد چارنتسکی، نماینده پارلمان اروپا از لهستان بوده و ایپک تکدمیر، مشاور امور سیاسی اهل ترکیه نیز به‌عنوان دبیرکل این گروه انتخاب شد.

ریشارد چارنتسکی طی سخنانی در مراسم آغاز به کار گروه دوستی ترکیه-اتحادیه اروپا که در فضای مجازی برگزار شد، به زبان ترکی از تمام شرکت‌کنندگان تشکر کرده و هدف از تشکیل این گروه را گسترش روابط میان سیاستمداران، جامعه کسب‌و‌کار، جامعه مدنی و مردم از طریق رویدادهای فرهنگی و ارزشهای مشترک اعلام کرد.

وی با بیان اینکه قصد دارند روابط دوجانبه را با فرهنگ و دیپلماسی نرم گسترش بدهند، گفت: به‌عنوان یک پلتفرم غیررسمی برای برقراری گفت‌وگو و همکاری فعالیت خواهیم کرد. گروه دوستی ترکیه-اتحادیه اروپا باعث تقویت درک متقابل‌ ما نیز خواهد شد.

محمت کمال بوزای، نماینده دائمی ترکیه در اتحادیه اروپا نیز در این مراسم تاکید کرد: این گروه دوستی حائز اهمیت فراوانی برای برقراری روابط بهتر فرهنگی و اجتماعی است.

اعضای پارلمان اروپا، ترایان باسسکو رئیس‌جمهور سابق رومانی، فاروق کایماکجی معاون وزیر امور خارجه و نمایندگان مجلس ملت کبیر ترکیه از جمله شرکت‌کنندگان در این مراسم بودند.

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه

شرکت مهاجرتی شایان

اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاورین ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند!