❌ ارسال لوازم پزشکی به ۳۰ کشور توسط ترکیه

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
❌ ارسال لوازم پزشکی به ۳۰ کشور توسط ترکیه

فهرست مطالب

 

???? وزیر بهداشت ترکیه اعلام کرد که لوازم پزشکی مورد نیاز حدود ۳۰ کشور را تاکنون تامین و از ۸۸ کشور درخواست ارسال لوازم پزشکی دریافت کردیم.

???? فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه، و دکتر هانس گلوک، مسئول سازمان جهانی بهداشت، از طریق ویدئوکنفرانس در خصوص مقابله با شیوع کووید-۱۹ به تبادل نظر پرداخنتند.

???? وزیر بهداشت ترکیه در این دیدار به درخواست بسیاری از کشورها برای ارسال لوازم پزشکی از ترکیه اشاره کرد و گفت: درصدد تامین نیازهای حدود ۳۰ کشور سراسر جهان بوده‌ایم و اخیرا از آلمان درخواست ارسال ۲ میلیون ماسک حفاظتی دریافت کردیم که آنها را نیز تا چند روز پیش‌رو ارسال خواهیم کرد. همچنین انگلستان نیز درخواست مشابهی داشته و تا آنجا که می‌توانیم به درخواست این کشور نیز رسیدگی خواهیم کرد. تاکنون در مجموع ۸۸ کشور از ما درخواست ارسال لوازم پزشکی کرده‌اند.

???? گلوک نیز از ترکیه بابت ارائه کمک‌های بهداشتی برای بسیاری از کشورها به‌ویژه اسپانیا و ایتالیا قدردانی کرد و گفت: ترکیه در خصوص اعلام آمار مربوط به کرونا در این کشور به‌طور شفاف عمل می‌کند./خبرگزاری آناتولی

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *