❌ استفاده از پلاسمای خون جهت درمان بیماران کرونا در ترکیه

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
❌ استفاده از پلاسمای خون جهت درمان بیماران کرونا در ترکیه

فهرست مطالب

 

???? رئیس دانشگاه اینونو در شهر مالاتیای ترکیه اعلام کرد که استفاده از روش پلاسمای خود برای درمان بیماران کرونایی در این دانشگاه آغاز شده است.

???? پرفسوراحمد کیزیلای رئیس دانشگاه اینونو در شهر مالاتیای ترکیه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: استفاده از روش پلاسمای خون برای درمان بیماران کرونایی از دیروز در مرکز پزشکی دانشگاه آغاز شده است.

???? وی گفت: از دیروز با جمع‌آوری پلاسمای خون از بیماران کرونایی که بهبود یافته‌اند و تست کرونای آنها منفی ثبت شده، شروع به درمان کرده‌ایم.

???? کیزیلای با اشاره به شیوع گسترده کرونا در جهان افزود: «وضعیت کشور ما در این زمینه خوب و در سطح قابل مدیریت است. روش پلاسما درمانی در چین آغاز شد و در ایالات متحده آمریکا نیز در ۲۴ مارس استفاده از این روش درمانی تصویب شد. ما نیز این روش را در مرکز پزشکی دانشگاهمان آغاز کردیم. بیمار ۴۶ ساله‌ای که بهبود یافته بود، اهدا کننده پلاسما شد و ما این روش را برای بیمار ۵۶ ساله که در بخش مراقبت‌های ویژه و به دستگاه تنفسی متصل بود، اعمال کردیم./خبرگزاری آناتولی

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *