❌ ترکیه سیستم تشخیص دوست از دشمن برای جنگنده‌های اف-۱۶ تولید می‌کند

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
❌ ترکیه سیستم تشخیص دوست از دشمن برای جنگنده‌های اف-۱۶ تولید می‌کند

فهرست مطالب

 

???? شرکت صنایع دفاعی «آسلسان» ترکیه تولید انبوه دستگاه‌های بومی شناسایی سریع سامانه‌های دوست از دشمن برای نصب در جنگنده‌های اف-۱۶ ارتش را آغاز کرد.

???? شرکت صنایع دفاعی «آسلسان» ترکیه در راستای تامین نیازهای نیروهای هوایی و دریایی ارتش کشور تولید انبوه دستگاه‌های بومی «آی‌اف‌اف مد ‌‌۵/اس» شناسایی سریع سامانه‌های دوست از دشمن را برای نصب در جنگنده‌های اف-۱۶ آغاز کرد.

???? دستگاه‌های مذکور ابتدا در جنگنده‌های اف-۱۶ از نوع «بلوک ۳۰ تی‌ام» مورد آزمایش قرار گرفتند. شرکت آسلسان پس از آزمایش موفقیت‌آمیز این دستگاه‌ها که می‌توانند سکوهای دوست-دشمن را به‌طور دقیق شناسایی و معرفی کنند، تولید انبوه آن را آغاز کرد.

???? شرکت آسلسان این پروژه را در چارچوب توافق حاصله با مرکز صنایع دفاعی نهاد ریاست‌جمهوری ترکیه در سال ۲۰۱۸ اجرا می‌کند. دستگاه‌های مذکور با حمایت مرکز ارتباطات و فناوری‌های اطلاعاتی نهاد ریاست‌جمهوری ترکیه طراحی و تحت نظارت مرکز هماهنگی میکرو-الکترونیک و الکترو-اپتیک این نهاد به جنگنده‌های اف-۱۶ نصب می‌شوند./خبرگزاری آناتولی

Rate this post
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *