❌ شمار قربانیان کرونا در ترکیه به ۴۲۵ تن رسید

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
❌ شمار قربانیان کرونا در ترکیه به ۴۲۵ تن رسید

فهرست مطالب

 

???? فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه گفت: با فوت ۶۹ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته، شمار قربانیان کرونا در این کشور به ۴۲۵ تن رسید.

???? کوجا اظهار داشت: ۶۹ نفر از مبتلایان کرونا بهبود و شمار قربانیان نسبت به روز گذشته کاهش یافته است. نباید با یکدیگر در تماس باشیم، از هم فاصله بگیریم و در خانه بمانیم. با این تدابیر می‌توانیم مانع شیوع ویروس شویم.

???? وی افزود: ۴۸۴ مبتلا به ویروس کرونا پس از درمان از بیمارستان مرخص شدند.

???? کوجا ادامه داد: ۱۲۵۱ نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا تحت مراقبت‌های ویژه هستند و ۸۶۷ نفرشان نیز به دستگاه تنفس مصنوعی متصل هستند.

???? او افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲ هزار و ۷۸۶ تن دیگر به کرونا مبتلا شده و مجموع مبتلایان به ۲۰ هزار و ۹۲۱ مورد رسیده است. از این تعداد ۱۲ هزار و ۲۳۱ در استانبول، ۱۱۰۵ مورد در ازمیر، ۸۶۰ تن در آنکارا، ۶۰۱ در قونیه و ۵۰۰ نفر نیز در کوجاائلی شناسایی شده‌اند.

???? کوجا اظهار داشت: بررسی‌ها نشان ‌می‌دهد که تعداد قربانیان کرونا بالای ۵۰ سال مرتبا افزایش می‌یابد. به ویژه این آمار در بین مردان نسبت به زنان بالاتر است. ۷۸.۷ درصد قربانیان کرونا بالای ۶۰ سال هستند.

???? وی گفت: در تمامی شهرها به‌ویژه استانبول تردد به میزان کافی کاهش نیافته است، کمیته علمی پیشنهاد استفاده از ماسک به ویژه در اماکن شلوغ را داده است. تحلیل‌ها نشان می‌دهد که هر یک نفر در استانبول می‌تواند ویروس را به ۱۶ نفر منتقل کند.

???? وزیر بهداشت ترکیه در پایان گفت: میزان عمره‌گذاران که طی دو هفته اخیر به کشور بازگشته‌اند، ۱۶ درصد است. تعداد افرادی که از اروپا به ترکیه بازگشته‌اند بیشتر از عمره‌گذاران است./خبرگزاری آناتولی

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *