???? رئیس‌جمهوری ترکیه با اعلام این خبر گفت: تدابیر مقابله با ویروس کرونا را گسترش دادیم. توزیع ماسک رایگان از طریق دولت الکترونیک و اداره پست بین مردم را آغاز کردیم.

???? رجب طیب اردوغان پس از نشستی که از طریق ویدئوکنفرانس در کاخ هوبر استانبول انجام گرفت، اظهار داشت: توزیع ماسک در سوپرمارکت‌ها نیز رایگان خواهد بود، تا پایان این پاندمی ماسک مورد نیاز را داریم و به تولید آن ادامه خواهیم داد.

???? اردوغان: انشالله از توانی که در این مدت با ماندن در خانه ذخیره کردیم، فردا در امر تولید به کار برده و استفاده بهینه‌ای خواهیم کرد. تمامی ساختمان‌، کوچه‌، خیابان، روستا، محله، منطقه و شهرهایی که خطر شیوع کرونا دارند را قرنطینه خواهیم کرد. گروه حمایت اجتماعی وفا تحت نظارت استانداری‌ها برای خدمات‌رسانی به هموطنان بالای ۶۵ سال و بیماران مزمن راه‌اندازی و تاکنون به یک میلیون و ۳۲۰

هزار نفر خدمات‌رسانی شده است./خبرگزاری آناتولی

#تکمیلی

❌ فرودگاه آتاتورک بیمارستان می‌شود

???? رئیس‌جمهوری ترکیه پس از پایان نشست کابینه با اعلام این خبر گفت: طی ۴۵ روز در استانبول دو بیمارستان ویژه پاندمی ساخته خواهد شد.

???? رجب طیب اردوغان افزود: یکی از این بیمارستان‌ها در محل فرودگاه آتاتورک و دیگری در سانجاق تپه واقع خواهد شد./سی ان ان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.