خرید آپارتمان در استانبول ترکیه | منطقه باسین اکسپرس

خرید آپارتمان در استانبول ترکیه | منطقه باسین اکسپرس

توضیحات

خرید آپارتمان در استانبول ترکیه | منطقه باسین اکسپرس

 

درباره پروژه

۴۸۸ آپارتمان مسکونی لوکس برای ایجاد یک فضای منحصر به فرد زندگی.

 

که یکی از بزرگترین امکاناتی است که در جهان با مارک های پولمن و Mercure فعالیت می کند ، همچنین دارای منطقه ای SPA و Wellness با ۳۰۰۰ متر مربع ، مرکز عملکرد و کنوانسیون چند منظوره است که از ۶۰ واحد مختلف تشکیل شده است.

این مجموعه ، که هر سال به بیش از ۵۰۰۰۰۰ نفر از افراد داخلی و خارجی خدمت می کند ، اشتغال مستقیم را برای حدود ۱۰۰۰ نفر فراهم می کند و هدف از آن یکی از آدرس های مهم تجارت بین المللی ، فرهنگ ، جهانگردی و امور مالی است.

 

شرایط نقد و اقساط ۲۴ ماهه

محل:

واقع در حوضه اکسپرس ، منطقه ای را توصیف می کند که خط ساحلی TEM – E5 – Yeşilköy و گروههای مطبوعات Ekspres ، Ataköy و Çobançeşme در تقاطع محورهای طلایی نخستین Havalim قرار دارند. این پروژه ، ۳ کیلومتر تا فرودگاه و ۵ کیلومتری مارینا Yeşilköy ، محیطی سالم ، صلح آمیز و با کیفیت را ارائه می دهد.

 

خرید آپارتمان در ترکیه |  استانبول بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه در ناحیه مرمره و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگهٔ بسفر دو قارهٔ آسیا و اروپا را جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج استانبول در این شهر واقع است. این کلان شهر به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا در سال ۲۰۱۰ انتخاب شده‌است. همچنبن از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان به شمار می‌رود.

موقعيت جغرافيايى و اطلاعات شهر

 

استانبول كه در گذشته قسطنطنيه نام داشت بزرگترين شهر تركيه و پنجمين شهر بزرگ جهان است. این شهر تنها شهر دنياست كه در دو قاره آسيا و اروپا قرار دارد. تنگه بسفروس كه باريكترين تنگه جهان است در حدود ٣٠ كيلومتر عرض و ٧٠٠ متر طول دارد و در شمال غربى تركيه واقع شده است. این تنگه استانبول را به دو بخش تقسيم مى كند كه بخش غربى آن در اروپا و بخش شرقى اش در آسياست. مساحت استانبول در حدود ١٨٣١ كيلومتر مربع و مساحت استان استانبول ٦٢٢٠ كيلومتر مربع مى باشد.
از آنجا كه شهر استانبول در نزديكى گسل آناتولى شمالى قرار دارد تا كنون زلزله هاى شديدى در اين شهر رخ داده است.
بخش قديمى استانبول بر روى هفت تپه ساخته شده است كه همگى آنها در ميان ديوارهاى دفاعى شهر هستند. بلندترين آنها تپه كاملياست كه به تركى به آن جاملیکا تِپسى مى گويند و ارتفاعش ٢٦٧ متر از سطح درياست.
نواحى استانبول به سه منطقه اصلى تقسيم مى شود. شبه جزيره تاريخى استانبول كه شامل نواحى امينونو و فاتح مى باشد و در قسمت جنوبى گلدن هورن واقع شده است، مناطق تاريخى بى اوعلو و بشيكطاش كه در قسمت شمال گلدن هورن قرار دارند و منطقه اوسكودار و كاديكوى كه در بخش آسيايى هستند.

جزئیات

بروزرسانی شده در اسفند 11, 1398 در 9:47 ب.ظ

    مقایسه املاک

    مقایسه
    مدیرسایت
    • مدیرسایت