قیمت و خرید آپارتمان در بورسا 2024

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
قیمت و خرید آپارتمان در بورسا 2023
قیمت و خرید آپارتمان در بورسا 2024

فهرست مطالب

در میان روش های مختلفی که برای مهاجرت به ترکیه وجود دارند، خرید آپارتمان در بورسا یکی از بهترین و راحت ترین آنها در نظر گرفته می شود که به شما این امکان را می دهد تا شهروندی کشور ترکیه را به راحتی به دست بیاورید. با این حال، شاید اطلاعات کافی درباره این مسئله نداشته باشید و ندانید که باید خانه ای در کدام یک از مناطق این شهر را خریداری کنید. به همین دلیل هم اصلا جای نگرانی نیست و به کمک تیم کارشناسان شایان، می توانید به مشاوره خرید آپارتمان در بورسا دسترسی داشته باشید.

قیمت و خرید آپارتمان در بورسا 2024

به طور کلی، خرید ملک در ترکیه و کشورهای خارجی، چالش های خیلی زیادی دارد و فردی که تاکنون این کار را انجام نداده، نمی تواند مطمئن باشد که آیا بر اساس هزینه ای که می پردازد، خانه مناسبی می خرد یا نه. به همین دلیل اگر شما نیز قصد خرید ملک در ترکیه را دارید، حتما تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا با استفاده از مشاوره خرید آپارتمان در بورسا و انتخاب یک منطقه مناسب، بتوانید خانه مناسبی در این شهر بخرید و در عین حال، شهروندی کشور ترکیه را نیز اخذ کنید.

در این رابطه بخوانید:‌ خرید ملک در ترکیه (شرایط + فایل‌های موجود)

درباره شهر بورسا ترکیه

شهر بورسا یکی از شهرهای ساحلی ترکیه به شمار می رود که مناطق متعددی دارد. برخی از مهم ترین مناطق این شهر، شامل مواردی مثل نیلوفر، اینه گل، عثمان غازی، مودانیا و گملیک هستند. زندگی در هر یک از این مناطق، مزایای بسیار زیادی دارد که در بخش بعدی، آنها را توضیح می دهیم.

مزایای سرمایه گذاری در خرید آپارتمان در بورسا

قبل از این که به صورت جزئی درباره قیمت آپارتمان در بورسا و مناطق محبوب این شهر صحبت کنیم، بد نیست بدانید که اصلا چرا ما روی این منطقه از ترکیه تاکید می کنیم؟ علاوه بر این که در این منطقه شرایط اقتصادی بسیار مناسبی وجود دارد، مکان های گردشگری زیادی نیز در آنجا واقع شده اند و به همین دلیل هم یک انتخاب کاملا مناسب برای ایرانیان در نظر گرفته می شود. علاوه بر این، خرید آپارتمان در بورسا مزایای دیگری نیز دارد که در این بخش، برخی از مهم ترین آنها را نام می بریم.

مزایای سرمایه گذاری با خرید ملک در بورسا

 

 • طبیعت زیبا

بدون شک اصلی ترین دلیلی که باعث شده خیلی از افراد قصد خرید ملک در ترکیه و به خصوص منطقه بورسا را داشته باشند، طبیعت زیبای این منطقه است. وجود مکان های گردشگری و دیدنی در این منطقه، باعث شده است که به هیچ عنوان حوصله شما سر نرود. برخی از مهم ترین مناطق دیدنی و گردشگری بورسا، شامل مواردی مانند دریاچه های اولوبات و ایزنیک، آبشار سایت آباد، غار آیوایینی، بندر کاپانکا، جنگل شهری آتاتورک و سایر موارد این چنینی هستند.

 • فعال در تمام روزهای سال

اگرچه شاید گردشگری در برخی از مناطق ترکیه فقط فصل خاصی داشته باشد، اما این مسئله درباره منطقه بورسا صدق نمی کند و اگر خانه ای در این منطقه بخرید، می توانید مطمئن باشید که تقریبا در تمام ماه های سال، گردشگران زیادی از آنجا دیدن می کنند. همین مسئله موجب شده که خرید ملک در ترکیه به خصوص در این منطقه، طرفداران بسیار زیادی داشته باشد.

 • حمل و نقل متنوع

فرقی ندارد که شما بخواهید از کدام یک از روش های حمل و نقل برای جابجایی در منطقه بورسا استفاده کنید. در هر شرایطی، وسایل حمل و نقل عمومی مختلفی مانند مترو، اتوبوس، تاکسی و خودروهای دیگر در دسترس شما قرار می گیرند و می توانید با پرداخت هزینه بسیار مقرون به صرفه ای، به هر جایی که بخواهید، بروید. علاوه بر این که هر مغازه ای که بخواهید، در منطقه بورسا وجود دارد و حتی اگر بخواهید هم می توانید با پیاده روی، به مقصد مورد نظر خود بروید.

 • فاصله کم با استانبول

از دیگر دلایلی که موجب شده خرید آپارتمان در بورسا محبوبیت زیادی داشته باشد، این است که فاصله خیلی کمی با استانبول دارد. در صورتی که می خواهید مدام به استانبول بروید، اما از شلوغی بسیار زیاد استانبول خسته می شوید، می توانید به شهر آرام بورسا بروید.

 • آرامش زیاد

همان طور که در بخش قبل هم گفتیم، منطقه بورسا نسبت به استانبول، آرامش بسیار زیادی دارد و به همین دلیل هم اگر به دنبال یک زندگی آرام و در عین حال، یک سرمایه گذاری مطمئن هستید، خرید ویلا یا آپارتمان در بورسا گزینه کاملا مناسبی برای شما خواهد بود.

 • هزینه بالای اجاره منزل

از آنجا که منطقه بورسا آرامش و مکان های گردشگری زیادی دارد، سالانه توریست های فراوانی به این شهر می روند. به همین دلیل اگر شما خودتان هم نخواهید در این منطقه زندگی کنید، می توانید خیلی راحت خانه ای خریداری کرده و به گردشگران اجاره بدهید. با انجام این کار، می توانید درآمد بسیار زیادی از خرید آپارتمان در بورسا به دست بیاورید.

 • زندگی مقرون به صرفه

از دیگر مزایای سرمایه گذاری در خرید آپارتمان در بورسا که موجب شده خیلی از ایرانیان، این منطقه را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند، این است که شما می توانید با داشتن یک بودجه کاملا مناسب و مقرون به صرفه، زندگی خوبی را در بورسا سپری کنید.

مناطق محبوب برای خرید آپارتمان در بورسا

بر اساس مواردی که پیش از این گفتیم، به احتمال خیلی زیاد متوجه شده باشید که چرا خرید آپارتمان در بورسا مزایای بسیار زیادی دارد. در بخش ابتدایی این مقاله، برخی از مناطق شهر بورسا را نام بردیم. اکنون نوبت به آن رسیده که مهم ترین مناطق محبوب برای خرید آپارتمان در بورسا را به شما معرفی کنیم.

مهاجرت به ترکیه

 • منطقه نیلوفر

منطقه نیلوفر در یکی از بهترین قسمت های شهر بورسا واقع شده و دارای طبیعت بکر و مناطق گردشگری متعددی است. همچنین در این منطقه، مراکز تفریحی و مراکز خرید فوق العاده متعددی وجود دارند و این امر، زندگی را برای شهروندان آن راحت تر کرده است. در منطقه بورسا، بیشتر از 250 باغ وجود دارند که تا حد خیلی زیادی موجب پیشرفت این شهر شده است. یکی از مهم ترین مشاغل در این منطقه از بورسا، کشاورزی است که رواج بسیار زیادی هم دارد.

 • منطقه عثمان غازی

از دیگر مناطق محبوب برای خرید آپارتمان در بورسا برای ایرانیان، می توان به منطقه عثمان غازی اشاره کرد. مهم ترین دلیل این موضوع هم این است که در منطقه عثمان قاضی، خدمات درمانی و بهداشتی با کیفیت بسیار بالایی در اختیار شما قرار می گیرند.

 • منطقه گمیلک

اگر به دنبال یک منطقه آرامش بخش و فراموش نشدنی برای زندگی و یا حتی سرمایه گذاری در ترکیه می گردید، ما منطقه گمیلک در بورسا را به شما پیشنهاد می کنیم. در این منطقه، کشت زیتون رواج بسیار زیادی دارد و همچنین می توانید به منابع گردشگری و طبیعی متعددی دسترسی داشته باشید.

خرید ویلا یا آپارتمان در بورسا 2024

خرید آپارتمان در بورسا به شما این امکان را می دهد که هم یک سرمایه گذاری قابل اعتماد و مطمئن داشته باشید و هم به آرامی در این منطقه زندگی کنید. علاوه بر این که با خرید ملک در ترکیه بعد از گذشت یک بازه زمانی کوتاه، می توانید اقامت این کشور را نیز بگیرید.

این مسئله به خود شما بستگی دارد که بخواهید در منطقه بورسا، خانه ویلایی بخرید یا آپارتمان. خیلی مهم است که شما به کدام یک از این خانه ها علاقه داشته باشید و در عین حال، بخواهید تقریبا چقدر هزینه برای آن بپردازید. در ادامه، می توانید اطلاعاتی درباره قیمت آپارتمان در بورسا به دست بیاورید.

همچنین بخوانید: سرمایه گذاری در ترکیه | مزایا و قوانین ۲۰۲۳

 • قیمت آپارتمان در بورسا چقدر است؟

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که برای خریداران اهمیت بالایی دارد، قیمت آپارتمان در بورسا و یا سایر مناطق ترکیه است. قیمت ملک و آپارتمان در این منطقه هم مانند سایر مناطق ترکیه، به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. مثلا خیلی مهم است که شما تصمیم بگیرید که خانه آپارتمانی می خواهید یا ویلایی؟ خانه های ویلایی قیمت بیشتری نسبت به آپارتمان ها دارند.

البته فاکتور دیگری که می تواند روی قیمت آپارتمان در بورسا تاثیر بگذارد، متراژ خانه و امکانات موجود در آن است. علاوه بر این که اگر خانه ویلایی و یا آپارتمانی در یکی از مناطق محبوب و پرطرفدار بورسا بخرید، باید هزینه بیشتری نسبت به سایر مناطق ارزان قیمت این شهر بپردازید. اما به طور کلی، قیمت آپارتمان در بورسا نسبت به سایر شهرها و مناطق ترکیه مانند استانبول و آنتالیا، بسیار مناسب تر است.

 • مشاوره خرید آپارتمان در بورسا

اگر شما هم قصد خرید آپارتمان در بورسا را دارید و می خواهید در این منطقه یک سرمایه گذاری مطمئن داشته باشید، بهتر است حتما در ابتدا با افراد متخصص و کارشناس در این زمینه مشورت کنید. تیم کارشناسان شایان، از متخصصان بسیاری در زمینه خرید و فروش ملک در ترکیه تشکیل شده است که مشاوره خرید آپارتمان در بورسا را به بهترین شکل ممکن در اختیار شما قرار می دهد. فقط کافی است که با این تیم تماس گرفته و منتظر بمانید تا اطلاعات کاملی درباره صفر تا صد خرید ملک در ترکیه را برای شما عزیزان توضیح دهد.

سخن نهایی

در این مقاله، متوجه شدید که خرید آپارتمان در بورسا چه مزایایی دارد و اصلا چرا بسیاری از ایرانیان، این منطقه را برای خرید ملک انتخاب می کنند. همان طور که متوجه شدید، خرید ویلا یا آپارتمان در بورسا به شما این امکان را می دهد تا یک سرمایه گذاری قابل اعتماد و سودآور داشته باشید. علاوه بر این که می توانید با زندگی در منطقه بورسا، یک زندگی آرامش بخش و در عین حال، سالم را تجربه کنید. اگر هر سوالی درباره قیمت آپارتمان در بورسا دارید، می توانید با تیم شایان تماس بگیرید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان