خرید ملک در کانادا 2024 + عکس فایل های موجود

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
خرید ملک در کانادا 2024 + عکس فایل های موجود
خرید ملک در کانادا 2024 + عکس فایل های موجود

فهرست مطالب

در میان روش های مختلف مهاجرت به کانادا که شما می توانید از آنها استفاده کنید، خرید ملک یکی از بهترین و راحت ترین آنها به شمار می آید. خرید ملک در کانادا مزایای زیادی دارد. یکی از مهم ترین سوالاتی که خیلی از افراد می پرسند، درباره خرید ملک در کانادا و اقامت این کشور است. در این مقاله، به صورت مفصل درباره نحوه خرید ملک در کانادا و اخذ اقامت این کشور صحبت خواهیم کرد. پس اگر شما هم می خواهید در یکی از شهرهای کانادا خانه ای بخرید، تا پایان همراه ما باشید.

آیا با خرید ملک در کانادا میتوان اقامت گرفت؟

مهاجران در بسیاری از کشورها برای دریافت اقامت دائم، خانه ای در آنجا می خرند. از این رو، برای خیلی از افراد این سوال پیش می آید که آیا با خرید ملک در کانادا میتوان اقامت گرفت؟ برای پاسخ به این سوال، باید بگوییم که شما با خرید خانه در کشور کانادا نمی توانید به صورت مستقیم اقامت دائم این کشور را بگیرید.

به طور کلی، اگر بخواهید خانه ای در این کشور بخرید، هیچ ضرورتی برای داشتن اقامت دائم وجود ندارد. هر کسی که تابعیت کشور خارجی را داشته باشد، بدون هیچ گونه مشکلی می تواند در کشور کانادا به خرید و فروش ملک مانند زمین یا خانه بپردازد.

خرید ملک در کانادا

تنها چیزی که افراد برای خرید و فروش ملک در کانادا باید انجام دهند، پرداخت انواع مالیات ها برای خرید و فروش زمین و املاک دیگر هستند. گاهی مواقع این امکان وجود دارد که افراد نه ویزای کاری و نه تحصیلی دارند، خانه ای در این کشور خریداری کرده اند. در این شرایط، آنها می توانند با استفاده از ویزای توریستی به کانادا آمده و به راحتی در منزل خود ساکن شوند. این کار هیچ گونه مشکل قانونی ندارد و افراد می توانند تا به اتمام رسیدن ویزای توریستی خود، در منزلشان در کانادا بمانند.

به طور کلی، خرید ملک در کانادا به این معنی نیست که شما می توانید خیلی راحت ویزای این کشور را دریافت کنید. با این حال، داشتن خانه یا زمین در این کشور می تواند برای افرادی که اقامت دائمی کانادا را ندارند، گزینه مثبتی باشد.

مهمترین موانع برای خرید ملک در کانادا

بیشتر افراد می توانند برای خرید خانه در کانادا اقدام کنند و مشکل چندانی پیش روی آنها وجود ندارد. با این حال، یکی از مهمترین موانعی که برای خرید ملک در هر یک از شهرهای این کشور برای مهاجرین ایجاد می شود، سابقه کیفری است. به طوری که حتی اگر بتوانیم ملکی هم در کانادا بخرید و سابقه کیفری داشته باشید، حق ورود به آن را نخواهید داشت.

مهمترین موانع برای خرید ملک در کانادا

حتی زمانی که شما بخواهید خانه را در کانادا بخرید، باید مدارک متعددی ارائه دهید که یکی از مهمترین آنها، گواهی عدم سوء پیشینه کیفری است. با توجه به این نکته، می توان گفت که شما به هیچ عنوان نمی توانید با خرید خانه در کانادا برای اقامت دائم این کشور اقدام کنید. البته نباید از این واقعیت غافل شد که سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در کانادا می تواند از نظر اقتصادی، یک ایده فوق العاده برای شما باشد.

اخذ اقامت از طریق خرید ملک در کانادا

همان طور که پیش از این نیز به اختصار گفتیم، امکان گرفتن اقامت از طریق خرید ملک در کانادا وجود ندارد. به همین دلیل اگر شما هم می خواهید اقامت دائم کشور کانادا را بگیرید، باید از طریق روش های دیگر اقدام کنید.

البته گرفتن اقامت دائم از طریق خرید ملک در کشورهای متعددی مانند ترکیه امکان پذیر است. افرادی که بخواهند اقامت دائم این کشور را بگیرند، باید بعد از خرید ملک، بعد از ۵ سال شهروندی ترکیه و سپس اقامت دائم را دریافت نمایند. با این حال، این موضوع درباره کشور کانادا صدق نمی کند.

 شما می توانید از طریق روش های مختلف برای مهاجرت و دریافت اقامت دائم کانادا از طریق روش های دیگر اقدام کنید. به عنوان مثال، سرمایه گذاری یکی از بهترین روش ها برای خرید زمین در کانادا و گرفتن اقامت دائمی این کشور است. در این شرایط، شما می توانید با خرید زمین در کانادا و در منطقه ساسکاچوان، در این کشور سرمایه گذاری کرده و برای دریافت اقامت اقدام کنید. در این قسمت کارهایی که می توانید برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت کشور انجام دهید را به ترتیب نام می بریم.

  • انتخاب روش مهاجرت: کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورها شناخته می شود که ایرانیان زیادی برای رفتن به این کشور آن را انتخاب می کنند. به همین دلیل شما می توانید از طریق روش های مختلف مانند سرمایه گذاری، ویزای کاری و یا تحصیلی، به این کشور مهاجرت کنید. در ابتدا باید بر اساس شرایط خود، یکی از این روش ها را انتخاب نمایید.
  • آماده سازی مدارک: در قدم بعدی شما باید بسته به نوع مهاجرت خود، مدارک مورد نیاز برای رفتن به این کشور را آماده کنید. مشورت با افراد متخصص در این زمینه به شما کمک می کند تا بهتر درباره این مدارک آگاه شوید. توجه داشته باشید که برای خرید ملک در کانادا نیز به مدارک خاصی نیاز دارید.
  • ثبت درخواست ویزا: بعد از این که همه مدارک را آماده کردید، باید درخواست دریافت ویزا بدهید. این درخواست به صورت آنلاین انجام می شود و نیازی نیست که به صورت حضوری به مکان خاصی بروید.
  • پرداخت هزینه های مورد نیاز: سپس باید موقع درخواست و تکمیل فرم ها، هزینه مشخصی بپردازید که این هزینه نیز به صورت آنلاین پرداخت می شود.
  • آپلود مدارک: آخرین کاری که باید برای درخواست ویزا انجام دهید، آپلود مدارک است که به صورت آنلاین انجام می شود. توجه داشته باشید که اگر هرگونه نقص در مدارک شما وجود داشته باشد، درخواست شما رد خواهد شد.

پرطرفدارترین شهرهای کانادا برای خرید ملک

بسیاری از افرادی که قصد خرید خانه در کانادا را دارند، نمی دانند به کدام یک از شهرهای این کشور بروند. در این شرایط، این افراد می توانند برای خرید خانه در اتاوا کانادا اقدام کنند و برخی دیگر به سراغ شهرهای دیگر این کشور بروند.

قبل از این که درباره این نوع سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در کانادا صحبت کنیم، خوب است بدانید که کیفیت زندگی در کانادا فوق العاده بالاست و به همین دلیل هم شما در حرکت شهرهای این کشور که خانه بخرید، سود زیادی کرده اید.

بر اساس تحقیقاتی که در وب سایت moneysense.ca انجام شده، متوجه شده ایم که بهترین شهر برای خرید خانه در کانادا شهر زیبایی انتاریو است. مهمترین دلیل این نظر هم آب و هوای فوق العاده این شهر و نرخ پایین جرم و جنایت است.

علاوه بر این موارد، شهرهای ونکوور و تورنتو نیز طرفداران زیادی برای خرید ملک در کانادا دارند. اما به طور کلی، این که شما برای خرید آپارتمان در کانادا تورنتو را انتخاب می کنید یا مونترال و یا ونکوور، به شرایط کاری خود شما نیز بستگی دارد. در ادامه، درباره خرید ملک در هر یک از این شهرها صحبت خواهیم کرد.

خرید ملک در تورنتو

پرجمعیت ترین و شلوغ ترین شهر کانادا، تورنتو است که بیشتر از ۱۰۰ محله دارد. در این شهر اماکن تفریحی و تجاری فوق العاده زیادی وجود دارد و به همین دلیل هم افراد متعددی برای کار کردن به تورنتو می روند. از این رو، اگر شما هم برای مهاجرت این شهر را انتخاب کرده اید، بهتر است برای خرید ملک در تورنتو اقدام کنید.

البته توجه داشته باشید که قیمت خرید آپارتمان در تورنتو کانادا نسبت به خیلی از شهرهای کم جمعیت، نسبتاً کم بیشتر است. لازم به ذکر است که قیمت خرید ملک در کانادا بسته به منطقه و نوع خانه انتخابی شما نیز متفاوت خواهد بود.

خرید ملک در تورنتو

خرید خانه در ونکوور

یکی دیگر از شهرهای پرطرفدار و پرجمعیت کانادا، شهر ونکوور است که در ساحل غربی کانادا واقع شده است. مهم ترین شرایط خرید ملک در کانادا و به خصوص در شهر ونکوور، داشتن هزینه نسبتاً زیاد است. زیرا در سال های اخیر، قیمت ملک در این شهر رواج زیادی داشته است. با این حال، می توانید مطمئن باشید که با خرید ملک در ونکوور کانادا از نظر سرمایه گذاری، در سطح بالایی قرار خواهید گرفت.

خرید خانه در مونترال

از دیگر شهرهای پرطرفدار برای خرید خانه در کانادا می توان به شهر زیبای مونترال اشاره کرد. شما می توانید در سایت خرید خانه در مونترال کانادا املاک متعددی بسته به هزینه خود پیدا کرده و برای خرید اقدام نمایید. با این حال، قیمت خرید خانه در مونترال کانادا نسبت به شهرهایی که پیش از این گفتیم، کمتر است.

خرید ملک در سایر شهرهای کانادا

علاوه بر شهرهایی که پیش از این نام بردیم، شما می توانید در شهرهای دیگر کانادا نیز سرمایه گذاری کنید. برای مثال، خیلی از افراد قصد خرید خانه در همیلتون کانادا را دارند و برخی دیگر به دنبال خرید خانه در ویکتوریا کانادا هستند.

طبیعی است که در شهرهای شلوغ تر و پرجمعیت تر، قیمت خرید خانه نیز افزایش پیدا کند. از طرف دیگر، ممکن است شما بسته به شرایط کاری خود، مجبور شوید به فکر خرید خانه در کلگری کانادا و یا حتی خرید خانه در کبک کانادا باشید. تمام این موارد تا حد خیلی زیادی به شرایط کاری، زندگی و میزان بودجه شما بستگی دارد.

خرید خانه در مونترال

سخن پایانی

در این مطلب، اطلاعات کاملی درباره خرید ملک در کانادا در اختیار شما قرار دادیم. همان طور که متوجه شدید، سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در کانادا می تواند از نظر اقتصادی کاملاً به صرفه باشد. به این صورت که شما مبلغی را به عنوان پیش خرید ملک در کانادا می پردازید و بعد از اتمام پرداخت همه هزینه، خانه به نام شما زده خواهد شد.

البته گرفتن اقامت از طریق خرید ملک در کانادا وجود ندارد و برای رفتن به این کشور باید از روش های دیگر اقدام کنید. کارشناسان شایان برای خرید ملک در کانادا و مهاجرت سریع به این کشور، به شما کمک زیادی می کنند.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان