ازمیر یکی از بهترین و توریستی ترین شهرهای ترکیه شناخته می شود که طرفداران بسیار زیادی دارد. از طرف دیگر، خیلی از ایرانیان می خواهند برای مهاجرت، به کشور ترکیه بروند و ازمیر را به عنوان محل زندگی خود انتخاب می کنند. در میان روش های مختلفی که می توانید برای مهاجرت از آنها استفاده کنید، خرید ملک در ازمیر یکی از آنها به شمار می رود که به شما این امکان را می دهد تا خیلی راحت اقامت و شهروندی کشور ترکیه را نیز به دست بیاورید. اگر شما هم قصد خرید ملک در ترکیه را دارید، تیم شایان به شما کمک می کند.

خرید ملک در ازمیر

ترکیه یکی از کشورهای نسبتا وسیع خاورمیانه به شمار می رود که مساحت آن تقریبا 3 برابر بیشتر از بریتانیا است. این کشور بین قاره های اروپا و آسیا واقع شده است و همین مسئله، ترکیه را به یکی از مهم ترین کشورهای خاورمیانه تبدیل کرده است. اگر شما هم به دنبال روشی برای مهاجرت به این کشور هستید، خرید ملک در ترکیه می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد. با انجام این کار، علاوه بر این که می توانید در کشور ترکیه سرمایه گذاری خوبی داشته باشید، بعدا امکان دریافت شهروندی این کشور را نیز خواهید داشت.

قبل از این که به طور کامل درباره خرید ملک در ترکیه اطلاعات به دست بیاورید، باید به برخی نکات توجه داشته باشید تا مطمئن شوید که آیا این کار برای شما سودآور خواهد بود یا خیر. علاوه بر گرفتن شهروندی کشور ترکیه، شما باید به این نکته توجه داشته باشید که خرید ملک در ازمیر مزایای دیگری نیز دارد که در این مقاله از شایان، به طور کامل درباره آن صحبت خواهیم کرد. پس به هیچ عنوان تا پایان این مقاله را از دست ندهید.

خرید ملک در ازمیر چه مزایایی دارد؟

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، خرید آپارتمان در ازمیر مزایای بسیار زیادی دارد و به شما این امکان را می دهد که به سود زیادی دست پیدا کنید. در این بخش، مهمترین دلایلی که باعث شده اند تا خرید ویلا در ازمیر سودآور باشد را به صورت مختصر نام می بریم. با خواندن این مزایا، به احتمال خیلی زیاد شما هم برای خرید ملک در این منطقه وسوسه خواهید شد.

گرفتن اقامت کشور ترکیه با خرید ملک در ازمیر

تاکنون چندین بار هم گفتیم که خرید آپارتمان در ازمیر به شما این امکان را می دهد تا اقامت و شهروندی کشور ترکیه را دریافت کنید. به همین دلیل هم بسیاری از ایرانیان، می توانند از طریق این روش، به ترکیه مهاجرت کنند. تیم کارشناسان شایان به شما کمک می کند تا بتوانید بر اساس شرایط و بودجه خود، بهترین خانه را در منطقه فوق العاده ازمیر پیدا کنید. برای گرفتن اقامت ترکیه، فقط کافی است که مدارک خرید خانه خود را از بانک گرفته و به اداره مهاجرت ترکیه ببرید.

سرمایه گذاری فوق العاده و سودآور

در حال حاضر، خرید و فروش ملک در ازمیر و سایر مناطق گردشگری ترکیه، رواج بسیار زیادی پیدا کرده است. علاوه بر این که شما می توانید با پرداخت هزینه ای مشخص، بعد از چند وقت سرمایه خود را چندین برابر کنید. اگر به دنبال یک روش سرمایه گذاری امن و سودآور می گردید، مطمئن باشید که خرید ملک در ازمیر می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

بهره مند شدن از خدمات رفاهی

در ازمیر که یکی از بهترین و پرطرفدارترین شهرهای توریستی ترکیه به شمار می رود، خدمات رفاهی، درمانی و تحصیلی متعددی وجود دارند. زمانی که شما در این منطقه خانه ای می خرید، می توانید از تمام این خدمات رفاهی بهره مند شوید؛ زیرا هم اکنون شما یکی از شهروندان ترکیه به شمار می روید.

سفر راحت به کشورهای خارجی

در کشور ایران، سفر به بسیاری از کشورهای خارجی، خیلی سخت است و باید مدارک زیادی داشته باشید. این در حالی است که اگر جزو شهروندان ترکیه شناخته شوید و پاسپورت این کشور را داشته باشید، خیلی راحت تر می توانید به کشورهای مورد علاقه خود سفر کنید. در این شرایط، هیچ گونه محدودیتی برای سفر به قاره های اروپا و آمریکا وجود ندارد.

مناطق پرطرفدار برای خرید ملک در ازمیر

در بخش قبل، اطلاعاتی درباره مزایای خرید ملک در ازمیر به دست آوردید. اکنون ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که باید در کدام یک از مناطق این شهر، خانه بخریم؟ به همین دلیل هم در این بخش، ما برخی از مناطق پرطرفدار برای خرید ملک در ازمیر را به شما پیشنهاد می کنیم تا در یکی از این محله ها، برای خود خانه بخرید.

قیمت خانه در ازمیر

محله کارشیاکا

محله کارشیاکا، یکی از بهترین و محبوب ترین مناطق پرطرفدار برای خرید ملک در ازمیر به شمار می رود که طرفداران بسیار زیادی هم دارد. در این منطقه، شما می توانید خانه هایی با هر نوع بودجه ای پیدا کنید و حتی اگر هم نتوانید هزینه خیلی زیادی بپردازید، این امکان را دارید که ه های خیلی مقرون به صرفه تری نسبت به سایر مناطق ازمیر بیابید.

لازم به ذکر است که دورتر بودن خانه ها از ساحل، باعث کاهش قیمت آنها می شود. با این حال، اگر چندان قیمت املاک در ازمیر برای شما مهم نیست، پیشنهاد می کنیم که خانه هایی در ساحل بخرید تا از طبیعت فوق العاده این منطقه نیز بهره مند شوید.

محله گوزل باغچه

منطقه دیگری در شهر ازمیر که به تازگی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است، محله گوزل باغچه نامیده می شود که نسبت به محل کارشیاکا، گران تر است. به طور کلی، محله گوزل باغچه یکی از منطقه های نسبتا گران شهر ازمیر به شمار می رود و مهم ترین دلیل آن هم وجود خانه های بسیار لوکس و منظره طبیعی زیبا و جذاب است. بیشتر خانه هایی که در این محله وجود دارند، در نزدیکی ساحل قرار گرفته اند و به همین دلیل هم قیمت آنها نسبتا بیشتر است.

محله برنوا

اگر به دنبال خرید ملک در ازمیر در محله ای هستید که به دانشگاه های مختلف و امکانات رفاهی این شهر نزدیک باشید، محله برنوا می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد. در این منطقه، دانشگاه های آزاد و دولتی ترکیه واقع شده اند و شما به عنوان شهروند این کشور، خیلی راحت می توانید در آنها درس بخوانید.

محله چیلی

از دیگر مناطق پرطرفدار برای خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در این شهر زیبا، می توان به محله چیلی اشاره کرد. این منطقه که در بخش جنوبی ازمیر واقع شده، توجه خیلی از مهاجران را به سمت خود جلب کرده است. البته باید گفت که قیمت املاک در ازمیر در محله چیلی، نسبتا گران است که مهمترین دلیل آن هم بهره مندی این منطقه از وسایل حمل و نقل مناسب و دسترسی فوق العاده راحت به سایر مناطق است.

محله بایراکلی

اگرچه مناطق محبوب دیگری نیز در شهر ازمیر وجود دارند، اما ما این مناطق را با محله بایراکلی به اتمام می رسانیم. در این محله، خانه های نوساز و قدیمی زیادی وجود دارند و از نظر طبیعی، زیبایی فوق العاده ای دارد. به همین دلیل هم بسیاری از ایرانیان که به دنبال خرید ملک در ترکیه و دریافت شهروندی این کشور هستند، محله بایراکلی را انتخاب می کنند.

قیمت املاک در ازمیر

یکی از مهم ترین نکاتی که برای بسیاری از مهاجران و به خصوص ایرانیان به یک چالش بزرگ تبدیل شده، قیمت املاک در ازمیر است. مانند سایر مناطق در سراسر جهان، قیمت خرید ملک در ازمیر هم به فاکتورهای متعددی بستگی دارد و نمی توان گفت که قیمت املاک در این شهر و در همه مناطق، یکسان است.

مهاجرت به ترکیه

به عنوان مثال، خیلی مهم است که شما بخواهید برای خرید ویلا در ازمیر اقدام کنید و یا ویلا بخرید. قیمت خرید آپارتمان در ازمیر نسبت به ویلا، نسبتا ارزان تر است. علاوه بر این که بهره بندی خانه ها از امکانات رفاهی هم نیز می تواند در این امر تاثیر بگذارد. طبیعتا متراژ خانه نیز در این امر اثرگذار خواهد بود. در بخش های قبل هم گفتیم که برخی محله های ازمیر، قیمت نسبتا بیشتری در مقابل برخی مناطق دیگر دارند. با توجه به این مسئله، نمی توان قیمت دقیقی برای هزینه املاک در ازمیر در نظر گرفت.

مشاوره خرید ملک در ازمیر

در صورتی که شما هم می خواهید برای مهاجرت به ترکیه و دریافت اقامت این کشور، در شهر ازمیر خانه ای بخرید، باید به نکات خاصی توجه کنید و در عین حال، خیلی مواظب باشید که درگیر مشکلات حقوقی نشوید. در این شرایط، تیم کارشناسان شایان به شما کمک می کند تا صفر تا صد خرید ملک در ازمیر را خیلی راحت و بدون هیچ گونه چالشی به پایان برسانید و مطمئن باشید که توانسته اید متناسب با میزان بودجه و حتی سلیقه خودتان، بهترین خانه را در یکی از پرطرفدارترین مناطق ازمیر خریداری کنید.

سخن نهایی

ما در این مقاله از شایان، اطلاعات کاملی درباره مهم ترین مزایای خرید ملک در ازمیر در اختیار شما قرار دادیم. همان طور که گفتیم، خرید آپارتمان در ازمیر مزایای بسیار زیادی دارد و شما می توانید با پرداخت هزینه ای مشخص و خرید یکی از این خانه ها، علاوه بر این که یک سرمایه گذاری سودآور داشته باشید، اقامت ترکیه را نیز بگیرید. اگر شما هم قصد خرید ویلا در ازمیر را دارید، فقط کافی است که از مشاوره خرید ملک در ازمیر توسط تیم کارشناسان شایان بهره مند شوید.