محله ماسالاک استانبول یکی از محبوب ترین محله های این شهر شناخته می شود که خیلی از افراد ترجیح می دهند در این منطقه زندگی کنند. از این رو، ما در این مقاله اطلاعاتی درباره خرید خانه در ماسالاک استانبول در اختیار شما قرار می دهیم تا بدانید که هر واحد آپارتمان در این منطقه تقریبا چقدر هزینه بر می دارد. پس اگر شما هم قصد خرید آپارتمان در منطقه مسلک استانبول را دارید، حتما تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا بدانید که قیمت هر متر مربع آپارتمان در این منطقه تقریبا چقدر است.

خرید خانه در ماسالاک استانبول

البته باید بدانید که فاکتورهای مختلفی موجب تفاوت در هزینه خرید یا اجاره آپارتمان در ماسالاک استانبول می شوند. به همین دلیل هم بهتر است قبل از همه چیز، تعیین کنید که خانه موردنظر شما برای خرید یا اجاره، چه ویژگی های رفاهی داشته باشد.

معرفی محله ماسالاک

قبل از این که درباره خرید یا اجاره خانه در ماسالاک استانبول صحبت کنیم، بد نیست بدانید محله ماسالاک کجاست و اطلاعاتی درباره این محله به دست بیاورید. در چند سال اخیر، محله ی ماسالاک استانبول رشد قابل توجهی داشته است و به همین دلیل هم خیلی از افراد به دنبال خرید خانه یا اجاره آپارتمان در این منطقه هستند. در حال حاضر، بیشتر از 10 هزار نفر در این محله از استانبول زندگی می کنند. محله ماسالاک ترکیه به عنوان سومین محله لوکس در سراسر ترکیه و بهترین منطقه استانبول شناخته می شود.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید به خاطر توسعه املاک و مستغلات در این منطقه از استانبول، ماسالاک به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز سرمایه گذاری در شهر استانبول در نظر گرفته می شود. در این منطقه، بازارهای متعددی وجود دارند و اغلب کسانی که کسب و کارهای مختلف دارند، ترجیح می دهند در این منطقه زندگی کنند.

دلیل دیگری که موجب شده خرید خانه در ماسالاک استانبول گسترش پیدا کند، امکانات شهری و رفاهی بسیار زیاد آن است. به عنوان مثال، در این منطقه خطوط حمل و نقل مناسبی وجود دارند و اگر در این محله زندگی کنید، می توانید به بیمارستان ها، مدارس و دانشگاه های مختلفی دسترسی داشته باشید.

این امر موجب شده که زندگی در محله ی ماسالاک استانبول برای شما خیلی راحت تر از سایر مناطق باشد. علاوه بر این که محله ماسالاک زیبایی شهری بسیار خوبی دارد و ساختمان های آن با طراحی های خاص ساخته شده اند. با توجه به این موارد، می توان گفت که محله ماسالاک ترکیه محبوبیت بسیار زیادی در میان شهروندان این کشور و به خصوص شهر استانبول دارد.

دیدنی های ماسالاک

همان طور که در بخش قبل هم به اختصار گفتیم، محله ماسالاک استانبول دیدنی های گردشگری بسیار زیادی دارد. به همین دلیل هم خرید خانه در ماسالاک استانبول می تواند به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری نیز در نظر گرفته شود. در این بخش، می توانید برخی از مهم ترین دیدنی های ماسالاک استانبول را به صورت مختصر مشاهده کنید.

خرید خانه در ماسالاک استانبول

  • موزه الگیز
  • عمارت ماسالاک یا عمارت همایونی
  • کافه رستوران های فوق العاده مانند رستوران نصرت
  • مراکز خرید بی نظیر مانند مرکز خرید ایستینیه پارک
  • دانشگاه های عالی مانند پردیس ایازاکا
  • استادیوم بزرگ ترک تله کام
  • جنگل بلگارد

شما می توانید با خرید آپارتمان در منطقه مسلک استانبول و یا حتی اجاره خانه، به هر یک از این مناطق دیدنی به راحتی دسترسی داشته باشید. زیرا همان طور که پیش از این گفتیم، در این منطقه سیستم حمل و نقل به راحتی تردد می کند و می توانید در سریع ترین زمان ممکن، به هر یک از این مراکز بروید.

خرید آپارتمان در منطقه مسلک

بر اساس اطلاعاتی که پیش از این به دست آوردید، به احتمال خیلی زیاد شما هم برای خرید خانه در ماسالاک استانبول وسوسه شده اید. این منطقه ویژگی های مثبت بسیار زیادی دارد و از چندین سال گذشته تاکنون، به عنوان یکی از بهترین منطقه های استانبول در نظر گرفته می شود. به همین دلیل هم شما می توانید با خرید یا اجاره آپارتمان در این منطقه، زندگی بسیار راحت و لذت بخشی در استانبول داشته باشید.

خرید آپارتمان در منطقه مسلک

قیمت خرید خانه در ماسالاک استانبول

زمانی که درباره خرید خانه در ماسالاک استانبول صحبت می کنیم، خیلی از افراد درباره قیمت خرید خانه در این محله می پرسند. طبیعتا قیمت خرید آپارتمان در منطقه مسلک استانبول نسبت به سایر محله ها بیشتر است. البته قیمت نسبتا بیشتر این خانه ها به خاطر ویژگی های خوبی که دارند، کاملا ارزشش را دارد.

به عنوان مثال، در اغلب آپارتمان های این محله از استانبول، استخرهای سرپوشیده وجود دارد. در شرایط کلی، یک آپارتمان یک خوابه با متراژ تقریبا 80 متر مربع در منطقه مسلک استانبول، قیمتی بین 800 لیر تا 370 هزار دلار دارد.

اجاره خانه در ماسالاک استانبول

در صورتی که علاقه خیلی زیادی به زندگی در محله ماسالاک استانبول دارید و نمی توانید از پس هزینه های خرید خانه در این منطقه بر بیایید، می توانید یک خانه با قیمت مناسب تر اجاره کنید. طبیعتا اجاره خانه در ماسالاک استانبول نسبت به خرید خانه در این منطقه خیلی کمتر است. در این بخش از ترکیه، قیمت اجاره هر متر مربع از خانه حداقل 20 هزار لیر است. بر این اساس، شما می توانید خانه متناسبی با متراژ مورد نظر خود اجاره کنید و از امکانات فوق العاده این محله بهره مند شوید.

اجاره خانه در ماسالاک استانبول

جمع بندی

همان طور که در این مقاله متوجه شدید، خرید خانه در ماسالاک استانبول می تواند برای شهروندانی که می خواهند زندگی راحتی داشته باشند، یک گزینه کاملا مناسب و لذت بخش است. این منطقه به خاطر داشتن امکانات رفاهی و خانه های فوق العاده، نسبت به سایر مناطق ترکیه گران تر است. با این حال، باید گفت که تمام ویژگی های منحصر به فرد خانه های این محله موجب شده اند که آن را به یک منطقه دلپذیر برای زندگی تبدیل کنند.