دنیزلی یکی از شهرهای مدرن و صنعتی ترکیه به شمار می رود که مکان های گردشگری و تفریحی فراوانی دارد. قیمت خانه در دنیزلی ترکیه نسبت به خیلی از شهرهای دیگر، مقرون به صرفه تر است و به همین دلیل هم اغلب کسانی که می خواهند به ترکیه مهاجرت کنند، این شهر را برای خرید ملک انتخاب می کنند. پس اگر شما هم قصد مهاجرت به ترکیه و خرید ملک در این کشور را دارید، شهر دنیزلی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

قیمت خانه در دنیزلی ترکیه برای اجاره

در میان روش های مختلف مهاجرت به ترکیه، یکی از مطمئن ترین روش ها این است که خانه ای در این کشور بخرید تا بتوانید شهروندی ترکیه را به دست بیاورید. با این حال، خرید ملک در ترکیه برای افرادی که به تازگی پا به این عرصه گذاشته اند، چالش های خیلی زیادی دارد و به همین دلیل هم شاید به درستی نتوانند سرمایه گذاری خوبی داشته باشند. از این رو، ما در این مقاله از شایان، اطلاعاتی درباره خرید ویلا یا آپارتمان در دنیزلی ترکیه در اختیار شما قرار خواهیم داد.

قیمت آپارتمان در دنیزلی ترکیه برای خرید چقدر است؟

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، شهر دنیزلی از نظر توریستی، یکی از شهرهای فوق العاده در ترکیه شناخته می شود و از نظر گردشگری، اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل هم خیلی از ایرانیانی که می خواهند برای مهاجرت به ترکیه بروند و قصد سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه را دارند، این شهر را انتخاب می کنند.

قیمت آپارتمان در دنیزلی

با این حال، نمی توان به صورت دقیق، قیمت خانه در دنیزلی ترکیه برای خرید را تخمین زد؛ زیرا این امر به فاکتورهای متعددی مانند متراژ خانه، منطقه ای که در آن واقع شده، امکانات، تعداد اتاق ها و سایر موارد این چنینی بستگی دارد.

طبیعتا خانه هایی که متراژ بالاتر و تعداد اتاق های بیشتری دارند، گران تر از خانه های کوچک تر هستند. علاوه بر این که اگر در خانه مورد نظر شما در دنیزلی ترکیه امکانات رفاهی مانند سونا و استخر وجود داشته باشد، باید هزینه بیشتری برای آن بپردازید، مناطق پرطرفدار برای خرید خانه گرده نیزلی ترکیه، خیلی گران تر از مناطق معمولی تر هستند.

اما اگر بخواهیم قیمت آپارتمان در دنیزلی ترکیه را به صورت مختصر و کلی برای شما توضیح دهیم، باید بگوییم که برای هر متر مربع خانه معمولی در این شهر، باید نزدیک به 2340 لیر ترکیه پول داشته باشید. پس اگر بخواهید یک خانه 100 متری در یکی از مناطق نسبتا معمولی دنیزلی بخرید، بین 170 هزار تا 290 هزار لیر پول نیاز دارید.

یکی از مهمترین مزایای سرمایه‌گذاری در خرید خانه در دنیزلی ترکیه این است که علاوه بر این که می توانید در مناطق آرام و خوش آب و هوای زندگی کنید، سرمایه گذاری مادام العمری نیز خواهید داشت. این شهر از نظر اقتصادی هم رونق خیلی زیادی دارد و می توانید به صورت حرفه ای، فعالیت کاری خود را آغاز کنید.

قیمت خانه در دنیزلی ترکیه برای اجاره

از طرف دیگر، ممکن است خیلی از افراد بودجه کافی برای خرید ویلا یا آپارتمان در دنیزلی ترکیه را نداشته باشند. این افراد می توانند با پرداخت هزینه کمتر، در مناطق پرطرفدار دنیزلی ترکیه خانه هایی اجاره کنند. البته برای اجاره هم فاکتورهای ذکر شده مانند متراژ خانه، امکانات رفاهی، محل، تعداد اتاق ها و سایر موارد این چنینی تاثیر زیادی دارند.

قیمت خانه در دنیزلی ترکیه

به طور کلی، باید انتظار داشته باشید که قیمت خانه در دنیزلی ترکیه برای اجاره، بین 700 تا 1000 لیر متفاوت باشد. البته این قیمت برای خانه های یک خوابه است و اگر تعداد بیشتری اتاق بخواهید، باید بین 800 تا 1200 لیر به صورت ماهیانه پرداخت کنید.

نکته مهمی که درباره اجاره خانه در دنیزلی ترکیه باید بدانید، این است که برای استفاده از خانه ها حتما باید از یک ماه قبل، اجاره آنها را پرداخت کرده باشید. اگر هم بخواهید زودتر از قرارداد تعیین شده خانه را تخلیه کنید، ودیعه ای که به صاحبخانه داده اید، به شما بازگردانده نخواهد شد.

مناطق پرطرفدار برای خرید خانه در دنیزلی و قیمت آنها

همان طور که پیش از این نیز چندین بار تاکید کردیم، قیمت خانه در دنیزلی ترکیه بسته به نوع منطقه ای که شما انتخاب می کنید، می تواند کاملا متفاوت باشد. در این بخش، برخی از بهترین و پرطرفدارترین مناطق برای خرید ویلا یا آپارتمان در دنیزلی ترکیه را به شما معرفی می کنیم که با خرید در این مناطق، می توانید هم سرمایه گذاری قابل توجهی داشته باشید و هم زندگی آرامی را سپری کنید.

مناطق پرطرفدار برای خرید خانه در دنیزلی

باغباشی

یکی از مهم ترین مناطق پرطرفدار برای خرید خانه در دنیزلی ترکیه که می توانید به انواع خدمات رفاهی و حمل و نقل دسترسی داشته باشید، منطقه باغباشی است. در این منطقه، علاوه بر این که قیمت خانه ها مناسب است، خانه های نوساز ویلایی و آپارتمانی شیکی وجود دارند و به همین دلیل هم یک گزینه کاملا مناسب برای زندگی و سرمایه گذاری در نظر گرفته می شود.

اگر بخواهید یک خانه 1 خوابه شیک و زیبا در این منطقه اجاره کنید، باید هزینه ای نزدیک به 700 لیر ترکیه به صورت ماهیانه بپردازید. این در حالی است که برای خانه های 2 خوابه معمولی، این هزینه به 800 لیر افزایش پیدا می کنند. اگر هم به خانه های لوکس برای اجاره علاقه دارید، باید نزدیک به 1100 لیر ماهیانه به صاحب خانه پرداخت کنید.

چنار

از دیگر مناطق پرطرفدار برای خرید خانه در دنیزلی ترکیه که امکانات زیادی هم دارد، منطقه چنار است. این محله در مرکز این شهر واقع شده است و به همین دلیل هم خیلی راحت، می توانید به انواع فروشگاه ها و خدمات موردنیاز خود دسترسی داشته باشید.

البته باید گفت که قیمت خرید خانه در دنیزلی ترکیه در این منطقه نسبت به نمونه قبلی، کمی بیشتر است. در نتیجه، این قیمت برای اجاره خانه هم بیشتر می شود. مثلا اگر بخواهید یک خانه 1 خوابه لوکس در این منطقه کرایه کنید، باید ماهیانه 1300 لیر ترکیه بپردازید. این در حالی است که قیمت اجاره خانه در دنیزلی ترکیه در این منطقه برای خانه های معمولی تر، 950 دلار است.

استقلال

به احتمال خیلی زیاد شما نام محله استقلال را شنیده اید و می دانید که چقدر در ترکیه محبوب است. با توجه به این مسئله، قیمت خانه در دنیزلی ترکیه در منطقه استقلال، کمی بیشتر از موارد قبلی است. در نتیجه، اگر بخواهید خانه ای در این منطقه اجاره کنید هم باید هزینه بیشتری بپردازید. البته این مسئله تا حد خیلی زیادی به شرایط خانه و متراژ آن همبستگی دارد. به عنوان مثال، برای کرایه یک خانه دو خوابه در منطقه استقلال شهر دنیزلی، باید ماهیانه 1200 لیر ترکیه پرداخت کنید.

چاملیک پارک

یکی دیگر از مهم ترین مناطق پرطرفدار برای خرید خانه در دنیزلی ترکیه، منطقه چاملیک پارک است. اگر هم بودجه خیلی زیادی ندارید و می خواهید به ترکیه بروید، می توانید با پرداخت ماهیانه 700 لیر، یک خانه دو خوابه شیک و مناسب در منطقه چاملیک پارک اجاره کنید. نکته جالب توجه درباره این منطقه این است که سوئیت های لوکس و جذابی در آن وجود دارند که با کرایه ماهیانه 500 لیر، برای مهاجران کاملا مناسب هستند.

خرید ویلا یا آپارتمان در دنیزلی ترکیه

با توجه به مواردی که پیش از این گفتیم، باید بدانید که قیمت خانه در دنیزلی ترکیه نسبت به خیلی از شهرهای دیگر این کشور، مقرون به صرفه تر است و به همین دلیل هم شما می توانید با یک بودجه مشخص، خانه مناسبی در شهر دنیزلی بخرید.

خرید ویلا یا آپارتمان در دنیزلی ترکیه

اگرچه با اجاره خانه در دنیزلی، می توانید زندگی آرامی در این شهر داشته باشید، اما باید بدانید که با خرید خانه در این منطقه، امکان دریافت شهروندی کشور ترکیه را نیز خواهید داشت. شما می توانید بسته به سلیقه و میزان بودجه خود، برای خرید ویلا یا آپارتمان در دنیزلی ترکیه اقدام کنید.

مشاوره خرید خانه در دنیزلی ترکیه

در صورتی که شما هم می خواهید از مزایای سرمایه گذاری در خرید خانه در دنیزلی بهره مند شوید و هم زندگی آرامی داشته باشید و هم شهروندی کشور ترکیه را دریافت کنید، می توانید با تیم کارشناسان شایان تماس بگیرید. کارشناسان ما در تیم شایان، تمام مشاوره خرید خانه در دنیزلی ترکیه را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید با هر میزان بودجه ای که دارید، یک خانه فوق العاده مناسب و درخور برای خود پیدا کنید.

کسانی که می خواهند برای اولین بار به ترکیه بروند و خانه ای در این کشور بخرند، شاید چالش های خیلی بیشتری داشته باشند و بترسند که قیمت آپارتمان در دنیزلی ترکیه به صورت واقعی برای آنها محاسبه نشود. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، می توانیم با اطمینان به شما بگوییم که کارشناسان ما در تیم شایان، دلسوزانه به شما کمک می کنند تا مطمئن باشید که بهترین سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه را انجام دهید.

سخن پایانی

در این مقاله، اطلاعات کاملی درباره قیمت خانه در دنیزلی ترکیه در اختیار شما قرار دادیم. همچنین گفتیم که برای اجاره خانه در این شهر و هر یک از مناطق مختلف دنیزلی، باید تقریبا چقدر هزینه به صورت ماهیانه پرداخت کنید. اگر شما هم می خواهید شهروندی کشور ترکیه را به دست بیاورید و به صورت دائم در این کشور زندگی کنید، ما مناطق پرطرفدار برای خرید خانه در دنیزلی را به شما پیشنهاد می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آپارتمان در دنیزلی ترکیه هم می توانید با تیم شایان تماس بگیرید.