آیا خرید ملک در ترکیه سرمایه گذاری خوبی است؟ - املاک

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

آیا خرید ملک در ترکیه سرمایه گذاری خوبی است؟

اغلب مشتریان می پرسند که آیا خرید ملک در ترکیه سرمایه گذاری خوبی است؟ با توجه به این که در طول دهه ها، تمرکز اصلی بازار املاک و مستغلات از یافتن ملک تنها به تعهد صحیح مالی تغییر کرده، این پرسش، سوال خوبی است.

در سال ۲۰۱۸، اتباع خارجی از کشورهای مختلف ۴۰۰۰۰ ملک در ترکیه خریداری کردند. این روند تا سال ۲۰۱۹ ادامه داشته و هیچ نشانه ای دال بر کاهش آن وحود ندارد و پیش بینی فروش سالانه ۵۰۰۰۰ واحد برای امسال می شود.

با این حال، چرا سرمایه گذاران مشتاق بازار مسکن ترکیه هستند؟

چرا خرید ملک در ترکیه سرمایه گذاری خوبی است

۱: نرخ تبادل بین لیر و دیگر ارزهای جهانی در اکثر اوقات بالا است، این بدان معنی است که خریداران بیشتر از هر زمان دیگری لیر ترکیه دارند.

۲: مازاد مسکن در مناطق خاص، در قیاس با سایر کشورهای محبوب در خرید املاک باعث قیمت های مقرون به صرفه در هر متر مربع می شود.

۳: بسیاری از توسعه دهندگان بر روی ساخت مدرن با آخرین فن آوری معماری و پیشرفته تمرکز می کنند.

۴: خریداران خرید خانه هایی با ارزش ۲۵۰٫۰۰۰ دلار یا بیشتر که تمایل داشته باشند سه سال ملک خود را حفظ کنند واجد شرایط درخواست شهروندی ترکیه هستند.

آیا خرید ملک در ترکیه سرمایه گذاری خوبی است؟

بنابراین، بازار فرصت های زیادی را ارایه می دهد، اما ارزشمند است که سرمایه گذاری بالقوه خود را به حداکثر برسانید. پس از همه اینها، در حال حاضر زمان خرید است و از مواردی باید آگاه باشید.

۱: املاک نوسازی شده: سرمایه گذاری پر هزینه

بسیاری از مردم رویای خرید یک خانه سنتی و بازسازی آن را دارند، برای آنکه یا آن را به فروش برسانند یا در ترکیه بازنشسته می شوند. با این حال، هزینه ارتقاء خانه های قدیمی به امکانات مدرن می تواند هزاران لیر هزینه داشته باشد و در بیشتر موارد به ارزش فروش ملک اضافه نمی شود.

۲: خرید- برای- اجاره ملک در ترکیه

گزارش های اخیر نشان می دهند که خانه های تعطیلاتی ۳۰ درصد از بازار را پوشش می دهند که محبوبیت آن را نشان می دهد. با این حال، تحقیق در مورد منطقه ای که شما قصد خرید آن را دارید، مهم است.

۳: سرمایه گذاری خود در ترکیه را فاینانس کنید

برای فاینانس سرمایه گذاری خود از بانک های ترکیه ای که نرخ بهره بالایی را برای وام به اتباع خارجی ها درخواست می کنند، اجتناب کنید. گزینه بهتر این است که به خانه های پیش فروش با شرایط پرداخت اقساطی از ۱ تا ۵ سال، توجه کنید. آنها بهره رایگان دارند و به شما امکان می دهند به قیمت های بهتری دسترسی پیدا کنید.

مشاوره بیشتر در مورد سرمایه گذاری در املاک ترکیه

بدین ترتیب، به طور خلاصه، خرید ملک در ترکیه یک سرمایه گذاری خوب است، اما در هر منطقه باید دقت شود که چه چیزی فروش را افزایش می دهد و چقدر پتانسیل بالقوه در آینده برای به حداکثر رساندن سود ملک شما وجود دارد.

همچنین شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر شرکت خدمات مهاجرتی شایان تماس بگیرید و از مشاورین با تجربه این موسسه بهره مند شوید..

پیوستن به گفتگو

مقایسه املاک

مقایسه