کمیسیون املاک در ترکیه

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
هزینه کمیسیون املاک ترکیه
کمیسیون املاک در ترکیه

فهرست مطالب

کشور ترکیه توانسته با بدست آوردن سهم زیادی از مهاجرت‌ها به مکانی تبدیل شود که افراد زیادی علاقه‌ به سکونت در آن را داشته باشند و بعضاً برای بعضی از افراد اقامت ترکیه یک آرزوی دیرینه است. شاید بتوان دلیل این مورد را هم مراحل پیچیده زندگی و شهروندی ترکیه دانست که باعث شده بعضی از افراد به زودی منصرف شوند. یکی از این مراحل خرید ملک استانبول می‌باشد، به نحوی که شما باید یک املاکی معتبر را پیدا کنید و بر اساس نیاز‌های خود به دنبال سوییتی مناسب برای زندگی بگردید. اما این مورد برای شما دارای هزینه‌های جانبی و اضافی می‌باشد، هزینه‌هایی که اغلب به نام کمیسیون خرید ملک ترکیه شناخته می‌شوند.

امر انتخاب خانه و البته خرید آن بسیار پراهمیت است و لذا شما باید با بهترین متخصصین فعال در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید علاوه بر بهینه سازی مصرف سرمایه‌ی خود، در محله و مکانی سکونت پیدا کنید که علاوه بر داشتن ساختمان‌هایی پیشرفته و تکنولوژی‌های به روز از لحاظ اجتماعی دارای مردم با فرهنگی باشد. اغلب املاکی‌ها برای واسطه‌گری و پیدا کردن خانه درصدی بین 4 تا 8 درصد را پیشنهاد می‌کنند که به نسبت منصفانه است. اما کمسیون خرید ملک در ترکیه به چه علت پرداخت می‌شود؟ حق کمسیون املاک دست دوم چقدر است؟

در رابطه با هزینه‌های کمسیون املاک، نکته‌ی قابل توجهی وجود دارد و آن هم این است که هزینه­‌ها‌ی پرداختی شما یک طرفه هستند، به این معنی که هزینه‌­هایی که مالک خانه بایستی جهت مسائلی همچون مالیات، نگهداری و غیره پرداخت کند یک طرفه می‌باشند. در رابطه با قیمت اصلی املاک نیز قابل توجه است که در کشور ترکیه شاهد نسبتاً ارزان بودن املاک هستیم و به همین علت خانه‌دار شدن سخت نخواهد بود.

اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک

کمسیون املاک در ترکیه

چرا باید کمیسیون املاک در ترکیه را بپردازیم؟

یکی از مواردی که در رابطه با مشاوره املاک و خرید ملک ترکیه وجود دارد کمسیون می‌باشد، موردی که پرداخت آن مورد نیاز است. چرا که نظام املاک و مستغلات کشور ترکیه بسیار دقیق است، لذا دولت بر تک تک نهاد‌های خود نظارت دارد و برای حمایت از فروشنده، خریدار و حتی مشاور املاک قوانین مختلفی وضع شده تا بتوان از مشکلات جلوگیری کرد. اگر بخواهیم کمسیون املاک را به زبان ساده تعریف کنیم، در اصل مشاور شخصی است که با واسطه گری بین شما و خریدار باعث می‌شود که شما بتوانید با خیال راحت و اعتماد کامل از او خانه‌ای را خریداری کنید. در عوض مشاور نیز درصدی از کل مبلغ را برای خود بر می‌دارد که به عنوان حق‌الزحمه‌ی او شناخته می‌شود.

همچنین با اینکار دو سر معامله سود می‌کنند و می‌توانند از رضایت کامل فروش خود لذت ببرند. در رابطه با نرخ کمسیون املاک قابل توجه است که بدانید، این نرخ توسط وزارت مسکن ترکیه تعیین شده است و این وزارت بر تمامی معاملات ملکی در کشور ترکیه نظارت دارد. زمانی که شما معامله‌ای را انجام می‌دهید باید با قوانین این وزارتخانه منطبق باشد. درصد تعیین شده‌ی کمسیون نیز بر اساس قوانین این وزارتخانه است و در اصل اگر فروشنده‌ای از آن تختی کند می‌تواند مشکل ساز شود.

درصد کمیسیون خرید ملک دست دوم

در کشور ترکیه شاهد این مورد هستیم که وضعیت خانه‌ی شما بر روی درصد کمسیون تأثیر بسیار زیادی دارد و در اصل زمانی که خانه‌ی شما دست دوم و استفاده شده باشد، نیازمند پرداخت کمسیون کمتری خواهید بود. در اصل درصد کمسیون خرید ملک دست دوم به 3 درصد از کل مبلغ کاهش پیدا می‌کند و فروشند و خریدار هر کدام 3 درصد از کل مبلغ را به مشاور املاک چرداخت می‌کنند. پس همانطور که متوجه شدید خرید ملک در ترکیه زمانی که ملک دست دوم باشد، نیازمند پرداخت کمسیون کمتری است.

هزینه کمیسیون اجاره املاک در ترکیه –

زمانی که شما به دنبال اجاره‌ی خانه‌ای هستید، مشاور این مورد را ذکر می‌کند که 12 درصد از یکسال اجاره‌ی آن خانه را باید به او پرداخت کنید. موردی که به صورت رسمی و قانونی تایید و تصویب شده است.

جریمه اضافه ماندن در ترکیه

هزینه کمیسیون اجاره املاک در ترکیه

درصد کمیسیون خرید پروژه ­های مسکونی

اگر که به فکر کمترین هزینه‌ی پرداختی در زمینه‌ی کمیسیون املاک در ترکیه هستید، بهتر است به خرید ملک در استانبول از شرکت­های ساختمان سازی مختلف فکر کنید، چرا که این شرکت‌ها هیچ کمیسیونی از خریداران دریافت نمی­کنند. ممنونیم که تا پایان این مطلب همراه ما بودید، امیدواریم با خواندن موارد گفته شده بتوانید با کمسیون املاک ترکیه و علت وجود آن آشنا شده باشید. اگر که به فکر دریافت خدمات املاک یا مشاوره در رابطه با مواردی مانند ثبت شرکت ترکیه هستید می‌‌توانید با پشتیبانی تلفنی ما ارتباط برقرار کنید و سوالات خود در این زمینه را مطرح کنید. ما سعی داریم تا با ارائه‌ی خدمات با کیفیت و پشتیبانی پاسخگو در مواقع نیاز در خدمت شما باشید.

دلایل مشورت با آژانس املاک و مستغلات

۱. یافتن مناسب ترین ملک بدون سردرگمی

شما باید به تنهایی طیف گسترده ای از تحقیقات در بازار را انجام دهید. این امر باعث می شود تا انتخاب مناسب ترین خانه از بین املاک بی شمار بیشتر از آنچه که انتظار دارید طول بکشد. اما وقتی از مشاوره حرفه ای در زمینه املاک و مستغلات و کمیسیون املاک در ترکیه برخوردار هستید، فقط باید بودجه، معیارهای ملک و زمان خریدتان را بدانید. نمایندگان املاک و مستغلات که دانش عمیقی در مورد بازار املاک و مستغلات و کمیسیون املاک در ترکیه دارند به شما کمک می کنند تا املاکی مناسب برای خود تهیه کنید.

وقتی خرید می کنید ، نه تنها ملکی خریداری می کنید بلکه از امکانات محلی و اجتماعی منطقه خود نیز برخوردار می شوید.

۲. بانک اطلاعاتی متنوع و تفصیلی نمونه کارها

کار با شرکت های املاک و مستغلاتی که تعداد زیادی نمونه کار دارند و به خوبی آنها را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده اند به شما کمک می کند تا املاک مناسبی را برای خود تهیه کرده و در وقت خود صرفه جویی نمایید

۳. صرفه جویی در وقت و پول

زمان مهمترین منبع کمیاب است.

با خدمات حرفه ای که از نمایندگان املاک و مستغلات دریافت خواهید کرد، . با پرداخت هزینه کمیسیون املاک در ترکیه می توانید از سفر طولانی و پر استرس خرید ملک در یک کشور خارجی جلوگیری نمایید.

شما از اهمیت کمک های حرفه ای پس از آگاهی از تغییرات قیمت ها، رویه های طولانی و گزینه های گسترده برخوردار خواهید شد. در نتیجه چانه زنی نمایندگان املاک و مستغلات که تلاش می کنند بهترین قیمت را به شما ارائه کنند، می توانید هزینه غیرمنتظره ای از خرید را پس انداز نمایید.

۴. تضمین بهترین قیمت

یک نماینده عالی املاک و مستغلات تلاش می کند با توجه به بودجه و نیازهای شما بهترین قیمت را از فروشنده دریافت کند. همکاری با یک مشاور که منطقه و محله را به خوبی بشناسد، به شما کمک می کند تا از ارزش واقعی ملک و هزینه آن را آگاه شوید.

۵. فرآیند مدیریت بدون استرس

روند خرید ملک یک تصمیم بزرگ اقتصادی است. هرچه هزینه معاملات بیشتر باشد، این ریسک بیشتر است و حق کمیسیون املاک در ترکیه بیشتر است . کار با متخصصان در جهت تبدیل بودجه شما به سرمایه گذاری بر روی املاک مناسب و در زمان مناسب، از پرداخت هزینه بیشتر از حد جلوگیری می کند.

اجازه دهید مشاور املاک و مستغلات تان کل مراحل را از طرف شما مدیریت کند بدون اینکه در طی مراحل خرید توقفی ایجاد کند. وقت خود را صرفه جویی کنید و آن را به نماینده خود واگذار نمایید.

۶. فرایند تضمین شده و امن در معامله

همه افراد می خواهند روند خرید را به راحتی انجام داده و سرمایه گذاری های خود را با آرامش خاطر انجام دهند. به همین دلیل، شما باید با بهترین شرکت های املاک و مستغلات منطقه کار کنید که می توانند در خصوص اعتماد به املاک و فروشندگان به مشتریان خود تضمین دهند. این یکی از مهمترین مراحل برای سرمایه گذاری بدون استرس و آرامش خاطر شماست.

مشاوران املاک و مستغلاتی که اطلاعات کاملی در خصوص خرید و فروش املاک و مستغلات دارند، طی فرآیند نقل و انتقال سند، اظهارنامه های کاملی را برای خریدار و فروشنده انجام می دهند.

۷- اطلاعات و راهنمایی قانونی

هر کشوری قوانین خاص خود را دارد و انتظار می رود این قوانین را رعایت نمایید اگر می خواهید در این کشورها معامله کنید. شرکت های مشاوره املاک و حرفه ای ، در بسیاری از مناطق بهترین خدمات را ارائه می دهد و امنیت قبل و بعد از فروش را تضمین می کنند. مانند انتقال سند ملک، بیمه مسکن، اشتراک برق، آب، گاز شهری، اخذ شماره مالیاتی، تحقیقات حقوقی در مورد ملک، قرارداد فروش، روش پرداخت و خدمات حقوقی.

4.5/5 - (2 امتیاز)
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان