خدمات حقوقی توسط وکیل در ترکیه 2024

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
خدمات حقوقی توسط وکیل در ترکیه 2024
خدمات حقوقی توسط وکیل در ترکیه 2024

فهرست مطالب

تصور کنید که به هر دلیلی به کشور ترکیه رفته اید و در این شرایط باید برخی کارهای اداری را انجام دهید و به زبان ترکی هم مسلط نیستید. طبیعتاً در این شرایط، با چالش های بسیار زیادی مواجه خواهید شد و نمی دانید که دقیقاً باید چه کاری انجام دهید تا برای شما مناسب باشد. به منظور برطرف کردن این مشکل، می توانید از خدمات حقوقی توسط وکیل در ترکیه استفاده کنید که با پرداخت هزینه بسیار مناسب، تمام این کارها را برای شما انجام می دهند و می توانید اطمینان داشته باشید که برای همه امور، صلاح شما را مد نظر قرار خواهند داد.

مشخصات وکیل حقوقی مناسب در ترکیه

اگر شما هم به دنبال یک وکیل حرفه ای و کاربلد در ترکیه هستی تا بتوانید کارهای اداری خود را سریع تر و راحت تر انجام دهید، بهتر است به ویژگی های متعددی توجه نمایید. اگرچه وکلای زیادی در ترکیه خدمات حقوقی ارائه می دهند، اما شما نباید به هر کسی اعتماد کنید. برخی ویژگی های خاص وجود دارند که اگر وکیل مورد نظر شما همه این ویژگی ها را داشت، به احتمال خیلی زیاد می تواند گزینه مناسبی برای انجام خدمات حقوقی شما باشد.

  • داشتن دانش و اشراف کامل به پرونده: اولین و مهم ترین ویژگی هر وکیل برای انجام خدمات حقوقی توسط وکیل در ترکیه یا هر کشور دیگر، این است که دانش کاملی در حوزه وکالت و موضوعات مختلف داشته و به پرونده شما نیز اشراف کامل داشته باشد.
  • سرعت قابل قبول: اگرچه کارهای اداری نیاز به گذراندن برخی زمان خاص دارند و شما باید صبر کنید که پرونده روند خود را طی کند، اما یک وکیل خوب باید بتواند با در نظر گرفتن همه این فاکتورها، سرعت قابل توجهی به پرونده بدهد. برای مثال، انجام یک کار خیلی معمولی اداری در ترکیه نباید تا چندین ماه به طول بیانجامد.
مشخصات وکیل حقوقی مناسب در ترکیه
  • رعایت اصول اخلاقی: از دیگر ویژگی های یک وکیل خوب و کاربلد، می توان به مواردی مانند رعایت مهمترین اصول اخلاقی مثل امانت داری، و رازداری و شفاف سازی اشاره کرد.
  • سابقه خوب: قبل از این که یک وکیل را در ترکیه انتخاب کنید، بهتر است به سابقه او توجه خیلی ویژه ای داشته باشید و تحقیق کنید که تا چه حد در پرونده های قبلی موفق شده است. 

مهمترین خدمات حقوقی وکیل در ترکیه

اصلاً چه دلیلی دارد که ما از وکیل استفاده کنیم؟ وکیل می تواند چه خدماتی را در اختیار ما قرار دهد که خودمان نمی توانیم آنها را انجام دهیم؟ تفاوتی نمی کند که شما به چه دلیلی وارد ترکیه شده باشید. در هر شرایطی برای انجام برخی کارها به وکیل نیاز دارید. در این قسمت، برخی از مهمترین خدمات حقوقی توسط وکیل در ترکیه را نام می بریم که اگر وکیل در این زمینه ها به شما کمک نکند، ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوید.

راهنمایی برای مهاجرت به ترکیه و دریافت اقامت 

اولین و مهم ترین دلیلی که خیلی از افراد به دنبال وکیل ترکیه می گردند، این است که بتوانند به این کشور مهاجرت کنند. علاوه بر مهاجرت موقت به ترکیه، یک وکیل کاربلد راه های دریافت اقامت دائمی کشور را نیز برای شما توضیح می دهد.

راهنمایی برای خرید ملک در ترکیه

افرادی که قصد خرید ملک در ترکیه را دارند، باید حتماً با وکلای حرفه ای مشورت کنند. این وکلا می توانند بهترین ملک را بر اساس میزان بودجه ای که دارند، به آنها پیشنهاد بدهند و سپس اقدامات قانونی برای خرید ملک را برای آنها انجام دهند. به خصوص اگر به زبان ترکی استانبولی مسلط نیستید، باید حتماً از وکیل کمک بگیرید. وکیل می تواند به طور کامل مدارک ملک مورد نظر شما را بررسی کرده و از قانونی بودن تمام روند معامله مطمئن شود.

مهمترین خدمات حقوقی وکیل در ترکیه

راهنمایی برای ثبت شرکت در ترکیه

یکی از روش های بسیار رایجی که خیلی از افراد از طریق آن به ترکیه مهاجرت می کنند، ثبت شرکت است. ثبت شرکت در ترکیه برخی مراحل و کارهای قانونی دارد که برای بسیاری از افراد پیچیده است. در این شرایط، استفاده از خدمات حقوقی توسط وکیل در ترکیه می تواند روند ثبت شرکت شما را سریع تر انجام دهد.

راهنمایی برای ثبت ازدواج در ترکیه

کسانی که در ترکیه ازدواج می کنند دقیقاً مانند ایران، باید برخی مراحل خاص و تشریفاتی را بگذرانند تا ازدواج خود را ثبت کنند. به خصوص اگر یک شخص ایرانی با فرد ترکی ازدواج کرده باشد، این روند طولانی تر هم می شود. چرا که مطمئناً فرد ایرانی می تواند از طریق همسر خود، اقامت ترکیه را دریافت کند. شما با کمک یک وکیل کاربلد و ماهر در ترکیه که زبان شما را هم بفهمد، می توانید روند ثبت ازدواج را خیلی سریع تر و راحت تر انجام دهید.

وکیل در ترکیه برای خرید ملک در این کشور چه کمکی به ما می کند؟

پیش از این نیز گفتیم که اگر قصد خرید ملک در ترکیه را دارید، باید حتماً از خدمات حقوقی توسط وکیل در این کشور بهره مند شوید. یک وکیل ماهر و با تجربه در ترکیه که به زبان فارسی هم صحبت کند، می تواند میزان چالش ها و نگرانی های شما برای خرید ملک را تا حد زیادی کاهش دهد. در این قسمت به صورت مختصر توضیح می دهیم که وکیل در ترکیه برای خرید ملک چه راهنمایی هایی به شما می کند.

  • تعیین محل مناسب برای خرید ملک: برخی مکان ها در ترکیه برای خرید ملک توسط خارجی ها ممنوع هستند و وکیل می تواند در این زمینه شما را راهنمایی کند. همچنین با توجه به میزان بودجه، محله مناسبی که به همه امکانات رفاهی دسترسی داشته باشد را نیز به شما پیشنهاد می کند.
  • مدارک لازم برای خرید ملک: با توجه به راهنمایی های وکیل، می توانید متوجه شوید که چه مدارکی را برای خرید ملک در ترکیه نیاز دارید. در نتیجه، از قبل برای آماده کردن این مدارک اقدام کنید.
وکیل در ترکیه برای خرید ملک در این کشور چه کمکی به ما می کند؟
  • اطلاعات روند خرید ملک: با کمک یک وکیل کاربلد، شما می توانید از قبل بدانید که برای خرید ملک باید تقریباً چقدر زمان بگذارید و بیهوده انتظار نمی کشید. به طور متوسط، از زمانی که شما مدارک خود را ارائه می دهید تا زمانی که ملک به نام شما ثبت شود، بین ۴ تا ۵ روز کاری به طول ی انجامد.
  • مشخص کردن رهن یا بدهی داشتن ملک: گاهی مواقع برخی از املاک در ترکیه رهن یا بدهی دارند که در این صورت، یا مانعی برای فروش آنها به وجود می آید یا اگر هم آن را بخرید، شاید دچار مشکلات قانونی شوید. یک وکیل حرفه ای از قبل این موضوع را مشخص می کند و شما با اطمینان کامل، ملک مورد نظر خود را می خرید.
  • اطلاع از نکات مهم برای خرید ملک: علاوه بر این موارد، وکیل به طور کامل شما را راهنمایی می کند تا متوجه شوید که برای خرید ملک دقیقاً باید چه کارهایی را انجام دهید. به عنوان مثال، باید اول سند به نام شما ثبت شود و بعد هزینه آن را به حساب فروشنده واریز کنید. به علاوه، تا حد امکان از خرید خانه هایی که مستاجر درون آنها وجود دارد، بپرهیزید. زیرا اقدام برای تخلیه مستاجر از خانه بسیار طولانی و طاقت فرسا است.

بهترین وکیل برای انجام خدمات حقوقی در ترکیه

اگر شما نیز به دنبال یک وکیل حرفه ای و کاربلد برای انجام خدمات حقوقی خود در ترکیه می گردید، ما موسسه حقوقی شایان را به شما معرفی می کنیم. در این موسسه انواع خدمات مورد نیاز ذکر شده و هر خدمات دیگری که بخواهید، در اختیار شما قرار داده می شود. وکلای کاملاً حرفه ای با سال ها تجربه وکالت در ایران و ترکیه، به شما کمک می کنند تا روند خرید ملک، ثبت ازدواج، ثبت شرکت و هر کار اداری دیگری که در ترکیه دارید را در بازه زمانی کوتاهی انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره از وکلای حقوقی شایان، تنها کافی است که با ما تماس بگیرید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان