خرید ملک در باهچه شهیر استانبول 2024 + قیمت ملک

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
bahcesehir
خرید ملک در باهچه شهیر استانبول 2024 + قیمت ملک

فهرست مطالب

در میان محله های مختلف ترکیه، باهچه شهیر طرفداران خیلی زیادی دارد و به همین دلیل هم خیلی از شهرواندان استانبول، دوست دارند که در این منطقه زندگی کنند.

خرید ملک در باهچه شهیر استانبول 2024 + قیمت ملک

از این رو، ما در این مقاله اطلاعلاتی درباره خرید ملک در باهچه شهیر در اختیار شما قرار می دهیم تا متوجه شوید که چرا زندگی در این محله از ترکیه برای شهروندان این کشور مناسب است. خرید ملک در باهچه شهیر به خصوص اگر قصد مهاجرت به ترکیه را دارید، بهتر است حتما این محله از استانبول را بشناسید تا متوجه شوید که چرا زندگی در باهچه شهیر باعث به رفاه و آسایش شما می شود.

معرفی محله باهچه شهیر استانبول

ترکیه، یکی از بهترین کشور های همسایه ما است که در شهر استانبول که یکی از مهم ترین شهرهای این کشور شناخته می شود، منطقه های مختلفی برای سکونت و زندگی وجود دارند. همان طور که گفتیم، یکی از مناطق این شهر، باهچه شهیر است که در ادامه، اطلاعات بیشتری درباره این محله در اختیار شما قرار خواهیم داد. منطقه باهچه شهیر، یکی از منطقه های سرسبز و شیک استانبول است که در شمال غرب و منطقه اروپایی نشینان و بین دو دریاچه بویوک چکمجه و کوچک چکمجه واقع شده است. مهندسان معماری این محله را به طور مدرن و طبیعت گرایانه طراحی و ساخته اند. این محله به وسیله بزرگراه TEM به فرودگاه جدید استانبول دسترسی دارد که می توان آن را با کمترین زمان ممکن طی کرد. به همین دلیل بسیاری انسان ها، چه ترک و چه خارجی های دیگر به خرید این ملک ها روی آورده اند. با تصمیماتی که برای شهر استانبول گرفته شده است، می توان گفت که منطقه باهچه شهیر بهترین منطقه برای سرمایه گذاری و خرید ملک است. توجه به رشد ملک، شما می توانید با خرید ملک در باهچه شهیر و زندگی در این منطقه، با راهی برای افزایش سرمایه خود داشته باشید.

دیدنی های باهچه شهیر

یکی از زیباترین و چشم اندازترین منطقه های استانبول، محله باهچه شهیر است که مناطق دیدنی مختلفی را در خود جای داده است. معروف ترین جاذبه تفریحی این محله، دریاچه مصنوعی است که در آن واقع شده است. وسعت دریاچه مصنوعی باهچه شهیر به 30 هزار هکتار می رسد، این دریاچه تعداد زیادی از ترک ها و توریست ها را به سمت خود کشانده است. پارک جنگلی یاریم بروگاز و مرکز فرهنگی و هنر باهچه شهیر، دیگر مناطق تفریحی این محله هستند.

امکانات منطقه باهچه شهیر استانبول

مرکز فرهنگی و هنری این محله به دلیل وجود ساختمانی مدرن و به روز، باعث جذب گردشگران زیادی شده است. در این مرکز، امکانات زیادی وجود دارند که می توان به پارکینگ های داخلی و خارجی، سن ارکستر، سالن آمفی تئاتر و سایر موارد این چنینی آن اشاره کرد. این مرکز فرهنگی و هنری، امکانات زیاد و به روزی را دارد که تقریبا مناطق اطراف این محله از این امکانات بی بهره هستند.

خرید آپارتمان در باهچه شهیر استانبول

این منطقه باتوجه به امکانات زیاد و شرایط زندگی مطلوب، یک انتخاب درست برای خرید ملک در باهچه شهیر و سرمایه گذاری در این منطقه است. بسیاری از کمپانی های بزرگ جهان و ترکیه در این منطقه شروع به ساخت وساز کرده اند و همچنین به افرادی که می خواهند ملکی در آنجا خریداری و سرمایه گذاری کنند، پیشنهاد وام سه ساله را به آن ها داده اند. اگر شما هم قصد خرید آپارتمان در باهچه شهیر استانبول را دارید، می توانید از کسانی که در این باره فعالیت دارند، اطلاعات کسب کنید. در این محله مانند دیگر مناطق، خرید خانه دست دوم با خانه های نو تفاوت زیادی دارند. در ادامه، لیستی از قیمت ها برای خرید ملک در باهچه شهیر را آماده کرده ایم.
  • آپارتمان های یک خوابه در این محله از 250 لیر شروع شده و تا 900 هزار لیر ادامه دارند.
  • آپارتمان های دوخوابه قیمت آن ها از 300 هزار لیر شروع می شوند و تا 1.1 میلیون لیر ادامه دارند.
  • قیمت آپارتمان سه خوابه از 400 هزار لیر شروع شده و تا 1.4 میلیون لیر ادامه دارند.
  • قیمت آپارتمان های چهارخوابه از 500 هزار لیر شروع می شوند و تا 1.8 میلیون لیر ادامه دارند؛ البته لازم به ذکر است که این قیمت ها ثابت نیستند و دائما تغییر می کنند.

قیمت خانه در باهچه شهیر

کسانی که می خواهند در این محله ملکی را خریداری کنند، باید از قیمت ملک در آنجا مطلع باشند. قیمت آپارتمان های این محله از 3 هزار لیر شروع می شوند. البته قیمت هر متر از آن بستگی به آپارتمانی دارد که موردنظر شما قرار گرفته است. اگر ساختمانی که شما انتخاب کرده اید امکانات بیشتر و بهتری داشته باشند، قیمت آن به 10 هزار لیر هم می رسد.

قیمت ویلا در منطقه باهچه شهیر استانبول

در سال های اخیر، خرید ویلا و خانه های ویلایی در ترکیه و همچنین بیشتر در شهر استانبول، توسط ایرانی ها زیاد شده است. ویلاهایی که در استانبول و منطقه باهچه شهیر ساخته شده اند، ویلاهای شیک، مدرنی هستند که موردتوجه بسیاری از افراد برای خرید و سرمایه گذاری، قرار گرفته اند. قیمت این ویلاها با توجه به سال ساخت، کیفیت و موقعیت، متفاوت هستند. برای مثال قیمت ویلا در باهچه شهیر استانبول از 850 هزار لیر شروع شده و تا 11 میلیون لیر ادامه دارند. قیمت آپارتمان در باهچه شهیر

اهمیت سرمایه گذاری در باهچه شهیر ترکیه

کشور ترکیه به دلیل آب و هوا و همچنین امکانات و موقعیت جغرافیایی، اهمیت بسیاری در سرمایه گذاری و خرید و فروش ملک دارد. از نظر کسانی که می خواهند پول و دارایی خود را سرمایه گذاری کنند، خرید ملک در باهچه شهیر استانبول انتخاب خوبی است. همچنین می توانند به دلیل امکانات و آب و هوای مناسب، این محله را برای زندگی همیشگی خود نیز انتخاب کنند.

مراکز خرید باهچه شهیر

شما می توانید با خرید ملک در باهچه شهیر و زندگی در این منطقه، از نظر دسترسی بیشتر به مراکز خرید و دیگر امکانات موجود، سود فراوانی کنید. اما اگر می خواهید به عنوان یک گردشگر سفر کنید، می توانید استانبول و محله باهچه شهیر را برای خرید و گردش انتخاب کنید. در قسمت زیر، تعدادی از مراکز خرید این محله را بررسی می کنیم.
  1. یکی از مراکز خرید در این محله، پرستیز مال است که محبوبیت زیادی در بین افرادی که در آنجا زندگی می کنند، دارد. این مرکز جدا از فروشگاه های خرید پوشاک، رستوران و فضاهایی برای استراحت افراد را هم در خود جای داده است.
  2. از دیگر مراکز خرید در باهچه شهیر، می توان به بازار تورک که به سوسیت بازار هم معروف است، اشاره کرد. در این مرکز، تمام محصولات و امکانات برای خرید وجود دارند و تنوع محصولات در مرکز خرید پازارتورک بسیار زیاد و گسترده است.
  3. وجود بازار های هفتگی در این محله، خرید و زندگی را برای افرادی که در آنجا سکونت دارند، راحت و آسان کرده است.
  4. این محله به بزرگ ترین مرکز خرید استانبول هم نزدیک است که می توان با رانندگی 20 دقیقه ای به آنجا رسید. این فروشگاه، پارک، سینما، مراکز بازی و تفریحی، و همچنین رستوران های بزرگی که در آن بیش از 50 نوع غذای بین المللی تهیه و سرو می شود.

مرکز درمانی در باهچه شهیر استانبول

در اطراف این محله، بیمارستانی به نام شهیر هاستانلری که دومین بیمارستان شهر استانبول در ترکیه واقع شده است، در حال ساخت بوده و روز های پایانی خود را طی می کند. این بیمارستان یکی از بزرگ ترین مرکز درمانی در اروپا است که بزرگان ترکیه از همین حالا به فکر جذب گردشگرانی برای درمان و سلامت در این بیمارستان هستند.

مراکز تحصیلی در محله باهچه شهیر استانبول

یکی از معتبرترین مراکز تحصیلی در استانبول، در منطقه باهچه شهیر قرار دارند که مقطع های دبستان راهنمایی و دبیرستان را در خود جای می دهد. همچنین برای گردشگرانی که اقامت ترکیه دارند و در محله باهچه شهیر زندگی می کنند، کلاس های زبان ترکی، انگلیسی و آلمانی برگزار می شوند.

امکانات باهچه شهیر

جمع بندی

منطقه باهچه شهیر استانبول، برای گردشگرانی که قصد مسافرت و حتی اقامت را دارند، انتخاب مناسبی است. این محله به دلیل امکانات، رفاه و آسایش گزینه خوبی برای زندگی است، همچنین کسانی که قصد سرمایه گذاری دارند. می توانند با خرید ملک در باهچه شهیر و زندگی در این منطقه سرمایه گذاری خوبی داشته باشند و در عین حال، زندگی آرامی را تجربه کنند. این منطقه به دلیل سرسبز بودن و طبیعت زیبا و چشم اندازی که دارد و همچنین فاصله 37 کیلومتری به دریای مرمره، هر ساله تعداد زیادی از گردشگران را به خود جذب می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید آپارتمان در استانبول می توانید با کارشناسان موسسه مهاجرتی شایان تماس حاصل فرمایید.
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اشتراک گذاری
درخواست مشاوره رایگان