خرید ملک در کارتال استانبول / فایل موجود و قیمت 2024

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
خرید ملک در کارتال استانبول / فایل موجود و قیمت 2024
خرید ملک در کارتال استانبول / فایل موجود و قیمت 2024

فهرست مطالب

کشور ترکیه و شهر استانبول از مناطق بسیار زیبایی برخوردار هستند که برای کسانی که قصد مهاجرت دارند، کاملا مناسب است. کارتال، منطقه ای بسیار خوب و مناسب از لحاظ امکانات دانشگاهی، درمانی، رفاهی، تفریحی و سرمایه گذاری است. این منطقه در بخش آسیایی نشینان ترکیه قرار دارد. افرادی که قصد سرمایه گذاری در این منطقه از استانبول را دارند، می توانند با خرید خانه در کارتال استانبول و یک شروع خوب، سرمایه گذاری بزرگی را آغاز کنند.

خرید خانه در کارتال استانبول

معرفی محله کارتال استانبول 2024

در قسمت قبل گفتیم که این منطقه به دلایلی همچون امکانات دانشگاهی، رفاهی، درمانی، تفریحی و صدها موارد دیگر، افراد زیادی را به سمت خود کشانده است. همچنین خوب است بدانید که این محله، بین دریای مرمره و بخش کوهستانی مال تپه و پندیک واقع شده است. کارتال به دلیل طبیعت جذاب و سرسبز بودن، از زیبایی چشمگیری برخوردار است. وسعت منطقه کارتال، چیزی حدود 391 کیلومتر است که تقریبا جمعیت 500 هزارنفری را در خود جای داده است.

خرید خانه در کارتال استانبول 2024

گزینه های متنوعی برای سرمایه گذاری وجود دارند؛ اما بهترین آنها در کشور ترکیه، خرید آپارتمان در کارتال استانبول است. ساخت و خرید آپارتمان در این منطقه باعث می شود شما ویوی جنگل و دریا را برای آپارتمان خود داشته باشید؛ همچنین این محله به دلیل معماری مدرن ساختمان هایش و امکانات رفاهی فوق العاده ای که دارد، باعث شده که سرمایه گذاران مختلفی خرید و ساخت ساز در این محله را شروع کرده باشند. دلایلی که بر تأکید خرید خانه و سرمایه گذاری در این محله شده اند را در قسمت زیر بیان کرده ایم:
 • نوع: مسکونی
 • مساحت: 3000 مترمربع
 • شرایط: نوساز و مدرن
 • نوع پارکینگ: گاراژ
 • امنیت: امنیت 24 ساعته
قیمت آپارتمان در کارتال استانبول

قیمت آپارتمان در کارتال استانبول

مانند مکان های دیگر ترکیه و یا سایر کشورهای منطقه، قیمت آپارتمان در این منطقه هم در سال های اخیر افزایش چشمگیری داشته است. قیمت خرید خانه در کارتال برای هر 100 مترمربع نزدیک به 420000 لیر است؛ البته به این نکته توجه داشته باشید که قیمت خرید آپارتمان در کارتل و یا هر منطقه دیگری، تا حد خیلی زیادی به امکانات و نوع ساختمان موردنظر شما بستگی دارد.

اجاره خانه در منطقه کارتال استانبول

افرادی که قصد خرید نداشته باشند و می خواهند آپارتمان در محله کارتال اجاره کنند، باید بدانند که برای هر 100 مترمربع چیزی حدود 1456 لیر باید بپردازند؛ البته به این نکته توجه کنید که قیمت آپارتمان هایی که با وسایل هستند بیشتر است، همچنین قیمت اجاره خانه بستگی به نوع معماری و امکانات آپارتمان نیز دارند.

امکانات محله کارتال

این منطقه یکی از غنی ترین منطقه های استانبول است. منطقه کارتال، امکانات رفاهی زیادی دارد که همه آن ها باعث شده اند که منطقه مناسبی برای سرمایه گذاری و خرید ملک در نظر گرفته شود؛ امنیت، مراکز درمانی، مراکز تفریحی، مراکز آموزشی و سایر موارد این چنینی، برخی از مهمترین دلایلی هستند که باعث شده اند تا منطقه کارتال به یکی از بهترین مناطق ترکیه و استانبول تبدیل شود. در ادامه، برخی از مراکز درمان، آموزشی، تفریحی را برسی می کنیم تا با آشنایی کامل این منطقه از ترکیه و استانبول را انتخاب کنید. خرید آپارتمان در استانبول

مراکز تفریحی و سرگرمی

در منطقه کارتال به دلیل وجود دریا و جنگل ها و امکانات به روزی که دارد، پارک و مناطق دیدنی واقع شده اند که شما می توانید در زمان اوقات فراغت به پیاده روی، پیک نیک، تفریح و سرگرمی بپردازید. برخی از جذاب ترین و پرطرفدارترین مراکز تفریحی منطقه کارتال عبارت اند از:
 • ساحل کارتال
 • تپه داگوس
 • تپه آیدوس
 • جنگل آیدوس
 • مجتمع تفریحی اسینتی
خرید خانه در کارتال

مراکز خرید کارتال استانبول

همچنین محله کارتال به دلیل مدرن و به روز بودن، از بهترین مراکز خرید برخوردار است. در پاساژ های خرید آنجا، بهترین برند های بین المللی وجود دارند که علاقه مندان را به خود جذب کرده اند. به همین دلیل بسیاری از افراد به خرید خانه در کارتال و سرمایه گذاری فکر می کنند. در این بخش، لیستی از بهترین مراکز خرید محله کارتال را مشاهده می کنید:
 • مرکز خرید آناتولیوم مرمره
 • مرکز خرید ایستمارینا
 • مرکز خرید کارتال پارک
 • مرکز خرید M1
 • مرکز خرید یون
 • مرکز خرید استانبول
 • مرکز خرید آسیا
 • مرکز خرید ماکسیس
قیمت آپارتمان در کارتال استانبول

مراکز درمانی

این منطقه به دلیل مراکز درمانی که در آن وجود دارند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بیمارستان ها و کلینیک های بسیاری در آنجا واقع شده اند که از بهترین امکانات و پزشکان باتجربه ای برخوردار هستند. مراکز درمانی منطقه کارتال عبارت اند از:
 • 4 بیمارستان دولتی
 • 3 بیمارستان خصوصی
 • 5 پلی کلینیک
 • 9 مرکز طبی

مراکز آموزشی

این محله از بهترین دانشگاه های استانبول برخوردار است که بهترین استاد ها و بهترین امکانات در آن ها قرار گرفته اند. افرادی که قصد مهاجرت به ترکیه و استانبول را دارند و فکر آموزش فرزندانشان هستند، می توانند این محله را برای اقامت انتخاب کنند. برخی از معتبرترین مراکز آموزشی محله کارتال به شرح زیر هستند:
 • دانشگاه شهیر
 • دانشگاه مرمره
 • دانشگاه گدیک استانبول
 • دانشگاه مدینت
 • دانشگاه وقفی بزمی عالم
خرید خانه در کارتال استانبول

دسترسی های منطقه کارتال استانبول

افرادی که به دنبال سرمایه گذاری و اقامت در ترکیه هستند، می توانند با خرید خانه در کارتال در شهر استانبول، سرمایه گذاری خود را انجام دهند و یا مهاجرت کنند. این منطقه به دلیل دسترسی به فرودگاه صبیحا، مراکز خرید و تفریحی، همچنین آرامش و امنیتی که دارد، بهترین گزینه برای خرید خانه در کارتال در نظر گرفته می شود. طبق آمار هایی که در سال های اخیر انجام شده، متوجه شده ایم که بیشتر ساکنان این محله، متأهل و خانواده اند که بیشتر آن ها از ترک های اصیل خود ترکیه هستند. این محله روزبه روز در حال پیشرفت و همچنین پروژه های ساخت خانه در آنجا مطرح است؛ به همین دلیل منطقه کارتال نوعی از بهترین منطقه هایی است که می توانید پروژه سرمایه گذاری در آنجا را باز کنید. همچنین این محله فاصله 40 کیلومتری با تکسیم دارد که به دلیل اتوبان D100 که در آنجا ساخته شده، سرویس دهی اتوبوس و خط در آنجا قرار ندارد. علاوه بر این، خوب است بدانید که این منطقه تا کادیکوی 16 کیلومتر و تا بوستانچی هم 17 کیلومتر فاصله دارد. اجاره خانه در منطقه کارتال استانبول

معرفی پنج هتل معروف در منطقه کارتال

این منطقه به دلیل جاذبه های گردشگری بسیاری که دارد، گردشگران زیادی را به خود جذب می کند، به همین دلیل هتل های معروف و نام آشنایی را در خود جای داده است. در ادامه پنج تا از هتل های منطقه کارتال را نام می بریم و برسی می کنیم.
 1. هتل گلدن دریم: این هتل از امکانات بسیار خوبی مانند اینترنت رایگان، رستوران، پارکینگ و ترنسفر فرودگاه و غیره برخوردار است. این هتل پنج ستاره به چند تا از مکان های دیدنی استانبول مانند 27 کیلومتر تا کاخ دمبا باغچه، 29 کیلومتر تا بازار بزرگ استانبول و غیره فاصله دارد.
 2. هتل گرند میرا: این هتل پنج ستاره از امکانات بسیار زیادی مانند رستوران، اینترنت رایگان، بار، پارکینگ، اتاق سیگار و غیره برخوردار است. این منطقه به دلیل داشتن چنین هتل هایی و امکاناتی گزینه مناسبی برای خرید خانه در کارتال است.
 3. هتل تایتانیک بیزینس: این هتل پنج ستاره است که از امکاناتی مانند هتل های قبل که گفته شد برخوردار است؛ البته مراکز تناسب اندام نیز در این هتل وجود دارد.
 4. هتل رامادا انکور کارتال: این هتل چهارستاره است و امکانات خوبی دارد. این هتل تا فرودگاه صبیحا 8 کیلومتر و تا فرودگاه جدید استانبول 80 کیلومتر فاصله دارد.
 5. هتل گرند لارک: این هتل چهارستاره است که 8 کیلومتر با فرودگاه صبیحا فاصله دارد.
هتل معروف در استانبول

جمع بندی

همان طور که در این مقاله مشاهده کردید، به دلیل امکانات بسیار بالا و وجود آپارتمان، هتل، مراکز تفریحی و دیگر مراکز در این محله، بهترین گزینه برای خرید خانه در کارتال برای شهروندان و یا مهاجران است. شما می توانید برای سرمایه گذاری در استانبول، این محله را انتخاب کنید. این منطقه به دلیل معماری مدرن ساختمان هایش و همچنین امکانات و امنیتی که دارد، از اهمیت بسیار بالایی برای گردشگران و کسانی که قصد مهاجرت دارند، برخوردار است.
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اشتراک گذاری
درخواست مشاوره رایگان