مرحله به مرحله تا اخذ ویزا همراه شما هستیم

همین حالا به صورت رایگان از ما مشاوره بگیرید

خدمات ما

ویزای توریستی انگلستان

ویزای بلند مدت انگلستان

ویزای تحصیلی انگلستان

ویزای توریستی کانادا

ویزای سرمایه گذاری انگلستان

پاسپورت انگلستان

چرا انگلستان؟

ثبات و امنیت: یک محیط قانونی و نظارتی پایدار در یکی از قدیمی ترین دموکراسی های جهان. شفافیت و سادگی: قانون شفاف و انعطاف پذیر شرکت ها و تجارت که کار را آسان می کند. سیاست و اعتبار: تأثیر دیپلماتیک تثبیت شده در سرتاسر جهان ، که بر نقاط قوت فرهنگی و سیاسی انگلستان بنا شده است. بریتانیای کبیر از چهار ایالت انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی تشکیل شده است. پایتخت بریتانیا و انگلیس ،شهر لندن است و شهرهای مهم آن عبارت‌اند از: منچستر، آکسفورد، کمبریج، برایتون، بیرمنگام، نیوکاسل، لیدز، برادفورد، لیورپول و شفیلد. واحد پول رایج در انگلستان پوند می باشد که در بین ارزهای جهان از ارزش بسیار بالایی برخوردار است. انگلستان کشوری توسعه یافته و پنجمین اقتصاد بزرگ جهان میباشد که کشورهایی نظیر کانادا، استرالیا، نیوزیلند، پاپوآ گینه نو، جزایر سلیمان، تووالو (در اقیانوسیه)، بلیز (در آمریکای جنوبی)، و آنتیگوا و باربودا، باهاما، باربادوس، گرنادا، جامائیکا، سنت کیتس و نویس، سنت لوسیا، سنت وینسنت و گرنادین جزو کشورهای مشترک المنافع بریتانیا هستند و این یک محیط تجاری مناسب و شغلی را برای توسعه قابل اعتماد، تجارت و سرمایه گذاری فراهم می کند و از لحاظ اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و از جهات دیگر کشور بسیار مناسبی برای زندگی میباشد. به همین دلیل تقاضای مهاجرت به این کشور در سالهای گذشته افزایش یافته است.

بازدید از کانادا

کانادا دومین کشور بزرگ جهان پس از روسیه است. شش برابر بزرگ تر از ایران و یک مقصد توریستی میباشد. یکی از کشورهای مشترک المنافع انگلستان که به ده استان و سه قلمرو تقسیم شده است. مهمترین استانهای کانادا عبارتند از آنتاریو، بریتیش کلمبیا، آلبرتا و کبک. پایتخت کانادا اتاوا است و بزرگترین شهرهاي کانادا به ترتیب تورونتو، مونترال، و ونکوور میباشند. زبان فرانسوی به همراه زبان انگلیسی دو زبان رسمی این کشور پهناور محسوب می‌شوند. کانادا با طبیعت بکرش یکی از بهترین کشورها برای سفر و تفریح به شمار میرود. آبشار نیاگارا که در مرز کانادا و ایالات متحده آمریکا واقع شده است، یکی از شگفتی های مهم جهان میباشد. کانادا کشوری است با مردمی مهربان، از فرهنگ های مختلف و شهرهایی پیشرفته و زیبا و مناظر طبیعی متنوع و فوق‌العاده، از کوهستان های پر برف ‌و ‌یخ یوکان، سواحل شرقی و کوهستان‌های کلگری گرفته تا جنگل‌های بارانی ونکوور. تورونتو با 5.5 میلیون جمعیت بزرگترین شهر کانادا است. مونترال نیز مرکز ایالت کبک، بزرگترین شهر فرانسوي زبان جهان بعد از پاریس است. سفر به کانادا برای یک خاطره به یاد ماندنی توصیه میشود.

ویزای بلند مدت انگلستان چیست؟

در واقع، ویزای طولانی مدت بازدید از انگلیس (Long-term standard visit visa) در اصل ویزای استاندارد بازدید از انگلیس است که دارای اعتبار 2، 5 و 10 سال میباشد.

از طریق ویزای بلند مدت انگلستان چه مدت میتواند در خاک این کشور ماند؟

دارنده ویزای بلند مدت می تواند در هر سال 180 روز در انگلیس بماند.