خرید ویلا در ترکیه 2024 + فایل های موجود قیمت به تومان

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
خرید ویلا در ترکیه 2024 + فایل های موجود قیمت به تومان
خرید ویلا در ترکیه 2024 + فایل های موجود قیمت به تومان

فهرست مطالب

بسیاری از افراد که به دنبال سرمایه گذاری در کشورهای اطراف هستند، خرید ویلا در ترکیه را پیشنهاد می کنند. با استفاده از این روش علاوه بر این که شما می توانید یک سرمایه گذاری فوق العاده ارزشمند داشته باشید، می توانید اقامت این کشور را نیز دریافت کنید. در نتیجه، شما می توانید به همراه خانواده خود برای زندگی به ترکیه مهاجرت کنید. در ادامه، به صورت مفصل درباره خرید ویلا در ترکیه به پول ایران صحبت می کنیم و برای شما عزیزان توضیح می دهیم که در کدام یک از شهرهای ترکیه می توانید سرمایه گذاری بهتری داشته باشید.

 در میان روش های متعددی که برای مهاجرت به ترکیه وجود دارند، خرید ملک یکی از بهترین و ساده ترین آنها است. مهم ترین مزیت خرید ملک در این کشور، این است که بعد از گذشت چند سال خیلی راحت می توانید شهروندی و اقامت دائم ترکیه را دریافت کنید.

از آنجایی که قیمت و شرایط خرید ویلا در ترکیه وابسته به معیارهای زیادی می‌‌باشد و ممکن است که متناسب با شرایط و نیاز شما فایل بهترین و اید‌ه‌ال ‌تری موجود باشد؛ پیشنهاد به شما عزیزان این است که در جهت دریافت مشاوره رایگان و دریافت بروزترین اطلاعات از جمله قیمت ویلا، شرایط و مدارک موردنیاز و هر گونه اطلاعات موردنیاز شما عزیزان با کارشناسان و متخصصان شایان در ارتباط باشید تا به صورت کاملا رایگان در کمترین زمان ممکن بهترین اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

خرید ویلا در ترکیه با موسسه شایان

به علاوه، پاسپورت کشور ترکیه نیز برای شما صادر خواهد شد و با استفاده از آن می توانید بدون ویزا، به ده ها کشور سفر کنید. البته بهتر است قبل از این که برای خرید ویلا در ترکیه اقدام کنید، اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست بیاورید و یا حداقل با افراد متخصص مشورت کنید.

قوانین خرید ویلا در ترکیه

اگر شما هم می خواهید ویلا و یا ملکی در کشور ترکیه خریداری کنید، باید تمام فرایند خرید شما بر اساس قانون کشور ترکیه انجام شود. در ادامه، برخی از مهمترین قوانینی که مهاجران برای خرید ملک و ویلا در این کشور باید مد نظر قرار دهند را به صورت مختصر نام می بریم.

قوانین خرید ویلا در ترکیه
 • افراد خارجی و مهاجران فقط می توانند ۳۰ هکتار زمین بخرند و امکان خرید بیشتر از این متراژ ملک را ندارند.
 • امکان خرید ویلا، زمین و یا ملک در مناطق امنیتی و نظامی برای مهاجران و خارجی ها امکان پذیر نیست.
 • هیچ محدودیتی برای خرید زمین، ملک تجاری، اداری و یا مسکونی در ترکیه برای ایرانیان وجود ندارد.
 • هر کسی فقط می تواند ۱۰ درصد از املاک و ویلاهای یک شهر را خریداری کند و امکان خرید بیشتر از این مقدار وجود ندارد.
 • اگر خریدار قصد ساخت ویلا و یا ساختمان دیگری را در زمینی داشته باشد و به همین قصد هم زمین را بخرد، فقط تا دو سال فرصت دارد تا برای ساخت اقدام کند.
 • برای انتقال ملک باید هر دو طرف و یا وکلای آنها باید در دفتر ثبت اسناد رسمی حضور داشته باشند و این کار به صورت رسمی به کمک اوراق دقیق انجام شود.
 • ایرانیان و خارجی ها فقط در صورتی می توانند با خرید ملک در ترکیه اقامت دائمی این کشور را بگیرند که ملک مورد نظر خود را از یک فرد ترک خریداری کرده باشند.

پرطرفدارترین مناطق برای خرید ویلا در ترکیه

بعد از این که با برخی قوانین مهم برای خرید ویلا در ترکیه آشنا شدید، نوبت به آن می رسد که بدانید باید در کدام یک از شهرهای این کشور ویلای مورد نظر خود را خریداری کنید؟ البته شهر انتخابی شما تا حد خیلی زیادی به شرایط کار و زندگی خودتان بستگی دارد. در این قسمت، برخی از مهم ترین و بهترین مناطق و شهرهای ترکیه که می توانید ویلای خوبی در آنجا خریداری کنید را نام می بریم.

در این رابطه بخوانید: خرید ملک در ترکیه (شرایط + فایل‌های موجود)

پرطرفدارترین مناطق برای خرید ویلا در ترکیه

خرید ویلا در استانبول

استانبول یکی از بهترین و پرطرفدارترین شهرهای ترکیه است که طرفداران بسیار زیادی در میان ایرانیان دارد. به همین دلیل سالانه توریست های بسیار زیادی از ایران برای بازدید از استانبول به این شهر زیبا سفر می کنند. از این رو، شما می توانید مطمئن باشید که با خرید ویلا در این شهر زیبا، از نظر اقتصادی سود بسیار زیادی خواهید کرد.

خرید ویلا در مناطق مختلف استانبول

از طرف دیگر، استانبول هم مناطق گردشگری فوق العاده ای دارد که با خرید ویلا در این مناطق، می توانید خیال خود را بابت مسائل اقتصادی راحت کنید. برخی از پرطرفدارترین مناطق استانبول برای خرید ویلا، به شرح زیر هستند:

 • بیوک چکمجه: یکی از مهمترین مزایای این منطقه، ساحل طولانی و فوق العاده آرام آن است که باعث شده این منطقه از استانبول آب و هوای بسیار خوبی داشته باشد. به همین دلیل بهترین گزینه برای خرید ویلا در ترکیه استانبول شناخته می شود.
 • ببک: ببک یکی از شیک ترین و پرگردشگرترین مناطق در استانبول شناخته می شود که جاذبه های گردشگری فوق العاده ای دارد. شما می توانید با خرید ویلا در ببک استانبول از نظر اقتصادی رشد قابل توجهی داشته باشید.
 • بیکوز: خرید ویلا در بیکوز استانبول نیز یک ایده فوق العاده عالی است که از طریق آن می توانید اقامت دائم کشور ترکیه را دریافت کنید.
 • بشیکتاش: این منطقه یکی از مکان های اروپایی و تاریخی استانبول به شمار می آید و امکانات رفاهی متعددی در آنجا وجود دارند. به همین دلیل بسیاری از افراد اعتقاد دارند که خرید ویلا در بشیکتاش استانبول باعث می شود که مهاجران زندگی خیلی راحت تر و لذت بخش تری داشته باشند.
 • ساریر: از دیگر مناطق پرطرفدار برای خرید ویلا در ترکیه می توان به منطقه ساریر اشاره کرد. به خاطر این که این منطقه در قسمت اروپایی ترکیه واقع شده، می توانید مطمئن باشید که خرید ویلا در ساریر استانبول از نظر اقتصادی و تجاری برای شما کاملاً به صرفه خواهد بود.

خرید ویلا در ترکیه کوش آداسی

اگر به دنبال یک شهر ساحلی آرامش بخش می گردید تا بتوانید با خرید ویلا در ترکیه و زندگی در آنجا، حال خوبی را تجربه کنید، باید شهر فوق العاده کوش آداسی را به شما پیشنهاد بدهیم. این شهر در سواحل دریای اژه واقع شده است و آب و هوای فوق العاده خوبی دارد. محیط جوی و آب و هوایی این شهر در فصل های بهار و تابستان فوق العاده عالی می شود و شما می توانید تجربیات فراموش نشدنی در این شهر داشته باشید.

به خاطر این که کوش آداسی یکی از شهرهای ساحلی ترکیه به شمار می آید، خرید ویلا نیز در این شهر رواج بسیار زیادی دارد. به همین دلیل حتی اگر شما نخواهید برای همیشه در این شهر بمانید، می توانید مطمئن باشید که با خرید ویلا در ترکیه کوش آداسی و فروش آن بعد از چند سال، از نظر اقتصادی به سود قابل توجهی خواهید رسید.

خرید ویلا در بدروم ترکیه

علاوه بر کوش آداسی، شهر بدروم ترکیه نیز در همسایگی دریای اژه واقع شده است و ساحل فوق العاده دلپذیر و جذابی دارد. بدروم یکی از پرگردشگرترین شهرهای ترکیه شناخته می شود که مکان های استثنایی فوق العاده ای دارد.

 علاوه بر این موارد، در این شهر امکانات رفاهی و تفریحی بسیار زیادی وجود دارند و به همین دلیل هم افراد بعد از سفر به بدروم، می توانند تجربیات دلپذیری داشته باشند. از این رو، شما می توانید اطمینان داشته باشید که با خرید ویلا در بدروم ترکیه و زندگی در این شهر زیبا، بهترین تجربه را برای خود و خانواده تان رقم خواهید زد.

از آنجا که همه روزه مسافران بسیار زیادی از ایران به ترکیه و به خصوص شهر بدروم سفر می کنند، قیمت ملک و ویلا در این شهر روز به روز در حال افزایش یافتن است. به همین علت حتی اگر شما نخواهید برای زندگی به شهر بدروم بروید، باز هم با خرید ویلا در این شهر از نظر اقتصادی می توانید رشد کنید.

خرید ویلا در آلانیا ترکیه

اگر به دنبال خرید ویلا در آلانیا ترکیه هستید، باید به شما بگوییم که شاید در این شهر مجبور شوید هزینه نسبتاً بیشتری در مقایسه با خرید ویلا در شهرهای کم جمعیت تر و کوچک تر بپردازید. با این حال، مطمئن باشید که خرید ویلا در آلانیا ترکیه با هر قیمتی هم که باشد، رشد قابل توجهی خواهد داشت و اصلاً ضرر نخواهید کرد.

شما می توانید بر اساس میزان بودجه ای که دارید، ویلای زیبایی در شهر فوق العاده آلانیا ترکیه پیدا کنید. برای مثال، اگر بودجه بیشتری دارید، پیشنهاد می کنیم به سراغ ویلاهای استخردار به همراه سونا و جکوزی بروید. با این حال، با هزینه کمتر هم می توانید ویلاهای معمولی تر که رو به دریای جنگل هستند را پیدا کنید. به کمک افراد متخصص در این حوزه، انتخاب خرید ویلا در ترکیه برای شما راحت تر خواهد شد.

خرید ویلا در آنتالیا ترکیه

آنتالیا در منطقه جنوب غربی ترکیه واقع شده است و به خاطر هم مرز بودن با دریای مدیترانه، اهمیت بسیار زیادی از نظر اقتصادی دارد. به همین دلیل خرید ویلا در آنتالیا ترکیه رواج زیادی دارد و افراد با خرید یک ویلا در این منطقه، می توانند به سود قابل توجهی دست پیدا کنند.

امکانات رفاهی بسیار زیادی در شهر آنتالیا وجود دارند و شما می توانید با زندگی در این شهر، تجربه فوق العاده ای به دست بیاورید. علاوه بر این، به خاطر مسافران بسیار زیادی که همه روزه به این شهر زیبا سفر می کنند، خرید ملک در این شهر رواج و رونق بسیار زیادی داشته و شما می توانید با خرید ویلا، سود زیادی کنید. شما می توانید بر اساس میزان بودجه خود، ویلاهای متعددی با امکانات مختلف در شهر زیبای آنتالیا پیدا کنید.

خرید ویلا در ازمیر ترکیه

سومین شهر پرجمعیت ترکیه بعد از استانبول و آنکارا، شهر ازمیر است که موقعیت جغرافیایی فوق العاده ای برای خرید ویلا دارد. ازمیر یکی از شهرهای صنعتی، تجاری و بندری به شمار می آید که با دریای اژه همسایه است. به همین دلیل با خرید ویلاهای رو به دریا یا رو به جنگل، شما می توانید از ویوی دلپذیر ویلای خود لذت ببرید.

نکته جالب توجه درباره ازمیر این است که در این شهر فروشگاه های بسیار زیاد و مشهوری وجود دارند و شما می توانید علاوه بر لذت بردن از چشم انداز دلپذیر ویلای خود، از امکانات رفاهی این شهر نیز بهره مند شوید. تنوع ویلاها در این شهر بسیار زیاد است و مهاجران ایرانی می توانند بسته به میزان بودجه ای که دارند، بهترین و مناسب ترین ویلا را برای خرید انتخاب کنند. فراموش نکنید که برای خرید ویلا در ازمیر ترکیه باید حتماً با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید تا هزینه شما به هدر نرود.

برخی از پرطرفدارترین مناطق شهر ازمیر برای خرید ویلا، مواردی مانند اورلا، فوچا، گوزل باغچه، مندرس، کارابورون و سایر موارد این چنینی هستند. دلیل این موضوع هم این است که در این مناطق شهر ازمیر، مکان های گردشگری و تاریخی بسیار زیادی وجود دارد و خرید ویلا با رشد اقتصادی قابل توجهی مواجه است.

خرید ویلا در وان ترکیه

در نهایت، آخرین شهر ترکیه که ما برای خرید ویلا در این کشور به شما معرفی می کنیم، شهر زیبای وان است. البته این اصلاً به این معنا نیست که شهر وان نسبت به موارد قبلی در سطح پایین تری قرار می گیرد. شما می توانید نسبت به خرید ویلا در ترکیه و در شهرهای بزرگ تر مانند استانبول آنکارا و آلانیا، در وان با قیمت خیلی مناسب تری ویلا پیدا کنید.

البته خرید ویلا در وان ترکیه تا حد خیلی زیادی به میزان بودجه و سلیقه خود شما نیز بستگی دارد. به کمک افراد متخصص و مجرب در این حوزه، می توانید مطمئن شوید که برای خرید ویلا در این شهر باید چه کارهایی انجام دهید.

قیمت خرید ویلا در ترکیه

به طور کلی، قیمت خرید ویلا در ترکیه با توجه به عوامل متعددی تعیین می شود و یک قیمت ثابت برای همه ویلاها ندارد. برای مثال، شهر انتخابی شما، منطقه ای که در آنجا ویلا می خرید، فاصله ویلا تا دریا یا جنگل، متراژ ویلا، امکانات موجود در آن و سایر موارد این چنینی، مهم ترین فاکتورهای موثر بر تعیین این هزینه هستند. علاوه بر این موارد، تعداد اتاق خواب های ویلا و ویژگی های اضافی که در آن وجود دارند هم می توانند اهمیت بسیار زیادی در تعیین قیمت آنها داشته باشند.

قیمت خرید ویلا در ترکیه

با این حال، شما باید انتظار داشته باشید که یک ویلای کاملاً معمولی در شهر بزرگ ترکیه مانند استانبول، از ۴۰۰ هزار دلار آغاز شود. اما اگر قصد خرید یک ویلای لاکچری و لوکس را در شهرهای بزرگ ترکیه دارید، باید بیشتر از ۷۰۰ هزار دلار هزینه داشته باشید. البته شما می توانید با هزینه خیلی کمتر، در شهرهای کوچک و مناطق جنگلی یا روستایی ویلای مورد نظر خود را پیدا کنید.

لازم به ذکر است که برخی ویلاهای ترکیه با امکانات رفاهی متعدد که در نزدیکی جنگل و دریا واقع شده اند، نسبت به ویلاهایی که درون شهر هستند گران تر به فروش می رسند. همان طور که گفتیم، شهر و منطقه انتخابی شما نیز می تواند تاثیر زیادی در تغییر قیمت خرید ویلا در ترکیه داشته باشد. برای مثال، قیمت خرید ویلا در آلانیا ترکیه نسبت به قیمت خرید ویلا در استانبول به لیر متفاوت است.

خرید ویلا در ترکیه به پول ایران

به خاطر نوسانات نرخ ارز، نمی توان گفت که خرید ویلا در ترکیه به پول ایران دقیقاً چقدر می شود. با این حال، اگر قیمت هر دلار را به اندازه ۵۰ هزار تومان محاسبه کنیم، باید انتظار داشته باشیم که یک ویلای کوچک ۴۰۰ هزار دلاری نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان باشد. البته گفتیم که با پرداخت هزینه خیلی کمتر و نهایتاً تا ۵ میلیارد تومان، می توانید در شهرهای کوچک و خوش آب و هوا نیز ویلای جمع و جوری پیدا کنید.

سخن پایانی

همان طور که تاکنون متوجه شدید، خرید ویلا در ترکیه چالش های بسیار زیادی دارد و یکی از مهم ترین چالش ها، پیدا کردن یک ویلای متناسب با بودجه شماست. برای این که بتوانید بر اساس میزان هزینه ای که دارید، بهترین ویلا را در ترکیه پیدا کنید، باید حتماً از افراد متخصص کمک بگیرید.

به این منظور، کارشناسان تیم شایان در خدمت شما هستند تا بتوانید بسته به شرایط اقتصادی و شهر مورد نظر خود، بهترین و مجهزترین ویلا را پیدا کنید. علاوه بر این، کارشناسان ما فرایند خرید ویلا در ترکیه را نیز برای شما به طور کامل توضیح می دهند تا هیچ ابهامی برای شما به وجود نیاید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان