تماس با ما (راه های ارتباطی با مشاوران شرکت مهاجرتی شایان + فرم ثبت درخواست) - شایان

شرکت مهاجرتی شایان

اگر به دنبال پاسخ سوال های خودتان هستید فرم زیر را پرکنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 

شرکت مهاجرتی شایان

شرکت خدمات مهاجرت شایان، توسط باسابقه‌ترین متخصصان حوزه خدمات حقوقی در کشور ترکیه  مدیریت می‌شود و تمام امور ملکی، حقوقی، تحصیلی و مهاجرتی در ترکیه برای متقاضیان را به بهترین نحو ممکن ارایه می‌دهد. مترجمان رسمی و وکلای حقوقی تا تحقق بخشیدن هدف شما عزیزان به صورت مرحله به مرحله در کنار شما دوستان عزیز باشد.

خدمات پاسپورت و شهروندی، اخذ اقامت کشور ترکیه، خدمات تحصیلی در کشور ترکیه توسط تیم شایان در کمترین زمان با رعایت تمام اصول حقوقی و در جهت راحتی شما متقاضی عزیز توسط تیم حقوقی در کشور ترکیه انجام می‌پذیرد.

خدمات خرید و اجاره ملک در ترکیه، از جستجوی ملک مناسب با شرایط متقاضی، کارشناسی ملک تا امور اداری و قرارداد با رعایت تمام موازین حقوقی و رعایت شفافیت و صداقت توسط تیم شایان انجام می‌پذیرد. امور حقوقی مربوط به ثبت‌شرکت، ثبت برند و خرید یا اجاره دفتر کار یا ملک تجاری در ترکیه را با خیال راحت به تیم متخصصین حقوقی شایان بسپارید.

 

بررسی به‌روز شرایط اقتصادی و سیاسی، تحلیل سیستم آموزشی و شرایط کاری کشور ترکیه توسط وکلای مجرب و مشاورین خبره، آماده مشاوره به متقاضی قوانین مهاجرتی مطابق با آخرین بروز رسانی های انجام شده،‌ به متقاضیان مهاجرت به ترکیه در تیم شایان صورت می‌پذیرد. چنانچه ابهاماتی در زمینه مهاجرت به ترکیه دارید می توانید طی تماس تلفنی یا پرکردن فرم، از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

برای مشاوره رایگان و رزرو تماس با متخصصین شایان، کافیست اطلاعات خود را در فرم تماس درج کنید یا با شماره تلفن‌ها درج شده در سایت تماس بگیرید.

مقایسه املاک

مقایسه