خرید خانه در ترکیه | پروژه ۲۳ در باکیرکوی استانبول

خرید خانه در ترکیه | پروژه ۲۳ در باکیرکوی استانبول

توضیحات

خرید خانه در ترکیه | پروژه ۲۳ در باکیرکوی استانبول

 

خرید خانه در ترکیه | پروژه ای زیبا و بسیار لوکس در شهر استانبول منطقه زیبای با کیر کوی نوساز و شیک
این پروژه دارای ۲ بلوک ۱۶ طبقه میباشد که در مجموع ۳۰۲ واحد

نقد

در مساحت زمین ۸٫۸۰۰ متر مربع

واحد های ۱ خواب: ۸۱۲ هزار لیر ۷۵ متری
واحد های ۲ خواب: ۱٫۲۹۷ هزار لیر ۱۲۰ متری

این پروژه دارای امکانات استخر سرپوشیده-استخر کودک – سونا – سالن ورزشی – حمام ترک – نگهبانی ۲۴ ساعته – پارکینگ سرپوشیده – زمین بازی برای کودکان و فضای پیاده روی و زمین بسکتبال میباشد.

دسترسی های پروژه:
۹ دقیقه تا اتوبان صاحلی
۱دقیقه تا ایستگاه مترو و متروبوس
۱ دقیقه تا خیابان ساحل
۱ دقیقه تا مرکز خرید
۳۰ دقیقه تا فرودگاه استانبول
۲۵ دقیقه خیابان تکسیم
۱ دقیه تا مارکت

خرید آپارتمان در ترکیه |  استانبول بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه در ناحیه مرمره و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگهٔ بسفر دو قارهٔ آسیا و اروپا را جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج استانبول در این شهر واقع است. این کلان شهر به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا در سال ۲۰۱۰ انتخاب شده‌است. همچنبن از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان به شمار می‌رود.

موقعيت جغرافيايى و اطلاعات شهر

 

استانبول كه در گذشته قسطنطنيه نام داشت بزرگترين شهر تركيه و پنجمين شهر بزرگ جهان است. این شهر تنها شهر دنياست كه در دو قاره آسيا و اروپا قرار دارد. تنگه بسفروس كه باريكترين تنگه جهان است در حدود ٣٠ كيلومتر عرض و ٧٠٠ متر طول دارد و در شمال غربى تركيه واقع شده است. این تنگه استانبول را به دو بخش تقسيم مى كند كه بخش غربى آن در اروپا و بخش شرقى اش در آسياست. مساحت استانبول در حدود ١٨٣١ كيلومتر مربع و مساحت استان استانبول ٦٢٢٠ كيلومتر مربع مى باشد.
از آنجا كه شهر استانبول در نزديكى گسل آناتولى شمالى قرار دارد تا كنون زلزله هاى شديدى در اين شهر رخ داده است.
بخش قديمى استانبول بر روى هفت تپه ساخته شده است كه همگى آنها در ميان ديوارهاى دفاعى شهر هستند. بلندترين آنها تپه كاملياست كه به تركى به آن جاملیکا تِپسى مى گويند و ارتفاعش ٢٦٧ متر از سطح درياست.
نواحى استانبول به سه منطقه اصلى تقسيم مى شود. شبه جزيره تاريخى استانبول كه شامل نواحى امينونو و فاتح مى باشد و در قسمت جنوبى گلدن هورن واقع شده است، مناطق تاريخى بى اوعلو و بشيكطاش كه در قسمت شمال گلدن هورن قرار دارند و منطقه اوسكودار و كاديكوى كه در بخش آسيايى هستند.

 

 

جزئیات

بروزرسانی شده در بهمن 7, 1398 در 0:21 ق.ظ

    مقایسه املاک

    مقایسه
    ali solimani
    • ali solimani