مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری
مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری

فهرست مطالب

از چند سال گذشته تا به امروز به دلیل پیشرفت مد و بشریت، انسان ها  به ظاهر و استایل خود اهمیت بسیار زیادی می دهند؛ به همین دلیل یکی از شغل هایی که درآمد بسیار بالایی دارد و افراد بسیار زیادی در سرتاسر جهان از آن استقبال می کنند، شغل آرایشگری است. همچنین کسانی که قصد مهاجرت را دارند می توانند از طریق شغل آرایشگری به خواسته خود برسند. ما در این مقاله قصد داریم درمورد مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری صحبت کنیم. افرادی که قصد انجام این کار را دارند، بهتر است مطالب این مقاله را مطالعه کنند؛ امروزه به دلایل مختلفی تعداد مهاجران ایرانی به ترکیه بسیار زیاد شده است. در چنین مواقعی اگر شغل شما آرایشگری است چه بهتر که برای دریافت ویزای آرایشگری به ترکیه اقدام کنید. شغل آرایشگری در ترکیه یکی از شغل هایی است که از طرف داران بسیار زیادی را دارد، همچنین با انجام این شغل می توانید به درآمد بسیار زیادی نیز برسید. شما زمانی که اقدام به ویزای آرایشگری کنید، علاوه بر این که در آنجا شغل خوبی دارید، می توانید اقامت این کشور را نیز داشته باشید.

مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری؛ شرایط مهاجرت به ترکیه برای آرایشگران

امروزه به دلیل افزایش تعداد شغل ها، کسانی که بتوانند شغل خود را ارتقا دهند و روزبه روز به فکر پیشرفت آن باشند، موفق هستند. شغل آرایشگری به دلیل پیشرفت هایی که داشته، توانسته است که در سراسر جهان طرفداران بسیار زیادی را پیدا کند که این اتفاق باعث شده تا شغل آرایشگری جزو یکی از پر درآمد ترین و محبوب ترین شغل ها به حساب بیاید. در کشور ترکیه آرایشگری شغل جا افتاده و پرطرفداری است که افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند می توانند از طریق ویزای آرایشگری به این کشور مهاجرت کنند و شغل خود را ادامه دهند.

راهنمای مهاجرت به ترکیه آرایشگران برای اقامت؛ مراحل و مدارک

افرادی که قصد مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری را دارند، می توانند از طریق دریافت ویزای آرایشگری این کار را انجام دهند. برای این که شما بتوانید از این طریق اقامت کشور ترکیه را دریافت کنید، دو نوع راه دارید؛ ابتدا می توانید یک کارفرما که به کار شما نیاز داشته باشد پیدا کنید و بعد از آن اقدام به دریافت ویزا کنید تا زمانی که به این کشور سفر مهاجرت کردید، شغل شما آماده باشد. در این نوع معمولا اقامت شما یک ساله است، اما زمانی که خودتان و کارفرمایتان راضی بودید، می توانید اقامت خود را تا دو سال دیگر نیز تمدید کنید.

راه دیگری که می توانید انجام دهید، این است که خودتان به صورت مستقل در ترکیه آرایشگاه خود را راه اندازی کنید و بعد از مهاجرت به این کشور کار خود را شروع کنید. این کار باعث می شود تا شما راحت تر بتوانید اقامت ترکیه با شغل آرایشگری را دریافت کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید، زمانی که از اقامت شما در ترکیه پنج سال می گذرد، می توانید برای این که شهروند ترکیه محسوب شوید اقدامات لازم را انجام دهید.

الزامات و مدارک مهاجرتی آرایشگران به ترکیه

کسانی که شغل آن ها آرایشگری است و قصد اقدام به مهاجرت از طریق شغل آرایشگری در ترکیه را دارند، می توانند با گرفتن ویزای آرایشگری به خواسته خود برسند. برای این که بتوانید ویزای آرایشگری در ترکیه را دریافت کنید، نیاز به تعدادی مدارک برای انجام این کار دارید. ما در این مقاله به تعدادی از این مدارک اشاره کرده ایم. بهتر است قبل از اقدام برای ویزا، تمام مدارک خواسته شده را به طور کامل چک کنید و هر کدام را آماده کنید تا در زمان درخواست ویزا به مشکل بر نخورید.

مدارک مهاجرتی آرایشگران به ترکیه

 • داشتن سابقه کار آرایشگری
 • داشتن مدارک گواهی عدم سوءپیشینه
 • داشتن مدرک زبان انگلیسی یا ترکی
 • ارائه آدرس محل اقامت
 • داشتن سند اجاره یا خرید ملک
 • ارائه مدارک شناسایی و پاسپورت
 • ارائه نامه تمکن مالی برای مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری

مزایا و معایب مهاجرت به ترکیه به عنوان آرایشگر

مهاجرت به ترکیه از طریق کار آرایشگری مزایای بسیار زیادی دارد که می توان به اقامت یک ساله و تمدید دوباره آن اشاره کرد؛ همچنین شما اگر به مدت پنج سال در این کشور اقامت داشته اید و از پس هزینه ها، بیمه و مالیات بر می آیید، می توانید برای این که شهروند ترکیه محسوب شوید، اقدام کنید. مهاجرت به ترکیه از طریق این شغل مزایای بسیار خوبی دارد که در قسمت زیر به آن ها اشاره می کنیم.

 • شما می توانید علاوه بر کار کردن در زمینه آرایشگری و کسب درآمد خوب، در دوره های آرایشگری برای دریافت مدرک معتبر و بین المللی نیز شرکت کنید.
 • با اقامت در کشور ترکیه می توانید اقدامات لازم برای شهروند شدن در این کشور را انجام دهید.
 • با انجام شغل آرایشگری در ترکیه و مخصوصا استانبول، به درآمد بسیار خوبی برسید.
 • زمانی که در کشور ترکیه مشغول به کار آرایشگری می شوید، باعث می شود تا برای شما سابقه کار بین المللی به حساب بیاید.
 • شما می توانید با درآمد بسیار بالا و خوبی که دارید، اقدام به خرید خانه در ترکیه کنید.
 • با انجام این کار شما می توانید ویزا کشور های مختلف را به روش های آسان تری به دست بیاورید.
 • بعد از گذشت پنج سال اقامت در این کشور می توانید اقامت دائم کشور ترکیه را به دست بیاورید.

مدرک بین المللی شغل آرایشگری در ترکیه

شما زمانی که با قصد مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری اقدام می کنید، می توانید از تمام امکاناتی که در اختیار شما قرار می گیرد استفاده خوبی کنید؛ به عنوان مثال، می توانید در مدت زمانی که در این کشور حضور دارید، در دوره های آرایشگری شرکت کنید؛ همچنین می توانید در کالج و مؤسسات تمام حرفه  آرایشگری را آموزش ببینید؛ با انجام این کارها شما می توانید مدرک بین المللی و معتبری را دریافت کنید که باعث سابقه کاری بسیار خوبی برای شما می شود؛ همچنین از طریق این مدرک ها می توانید به کشور های اروپایی نیز مهاجرت کنید.

مدرک بین المللی شغل آرایشگری در ترکیه

 • دوره‌های آموزش آرایشگری برای مهاجرت به ترکیه

افرادی که قصد مهاجرت به ترکیه از طریق کار آرایشگری را دارند، می توانند هر چه سریع تر اقدام به دریافت ویزای آرایشگری این کشور کنند. شما زمانی که در کشور ترکیه شروع به کار آرایشگری می کنید، بهتر است در کنار آن در دوره های آرایشگری شرکت کنید تا بتوانید مدرک معتبری برای شغل خود داشته باشید. در این دوره های مباحثی مانند آناتومی و فیزیولوژی صورت، مراقبت از پوست، آشنایی با انواع محصولات آرایشی، مراقبت از پا، دست و بدن، اکستنشن مژه، اپیلاسیون و بسیاری دیگر از مباحث را آموزش می بینید.

 • مزایای مالی و شغلی مهاجرت به ترکیه برای آرایشگران؛ درآمد آرایشگری در ترکیه

شغل آرایشگری به دلیل تنوع زیادی که دارد، از درآمد بسیار زیادی برخوردار است. این شغل نه تنها در ترکیه بلکه در کل جهان طرف داران زیادی دارد و می توان گفت تعداد زیادی از خانم ها برای شرکت در مراسم های عروسی، عقد، تولد و مهمانی های خانوادگی به آرایشگاه ها مراجعه می کنند؛ به همین دلیل این شغل درآمد بسیار خوبی دارد. البته به این نکته توجه داشته باشید که هزینه پرداختی شما به آرایشگاه ها نسبت به خدماتی که انجام داده اید متغیر است.

 • زبان برای اقامت ترکیه با مدرک آرایشگری

اقدام به دریافت ویزا برای مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری می تواند بسیار راحت باشد، اما یکی از مهم ترین عیب هایی که این کار دارد این است که شما حتما باید به زبان ترکی یا انگلیسی مسلط باشید؛ زیرا شغل آرایشگری، شغلی است که باید با طرف مقابلتان بتوانید به خوبی ارتباط برقرار کنید. زمانی که نتوانید این کار را انجام دهید، ماندن در ترکیه و انجام این شغل برایتان بسیار سخت است؛ بنابراین، بهتر است قبل از اقدام به مهاجرت، زبان ترکی یا انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید تا به مشکل بر نخورید.

 • مراحل درخواست ویزا کار آرایشگری ترکیه

زمانی که برای دریافت ویزا درخواست کرده اید، بهتر است بدانید که شما باید یک پیشنهاد کاری در کشور ترکیه نیز داشته باشید. بعد از این که تمام مدارک خواسته شده شما تأیید شدند، کارفرمایتان موظف هستند تا مدارک را به MLSS بفرستند؛ البته مدت زمانی که طول می کشد تمام مدارک ارسال شده برسی شوند چیزی حدود 90 روز است. بعد از این که تأیید شد، شما باید به کشور ترکیه سفر کنید و مابقی کار های ویزا را انجام دهید. بعد از 30 روز اقامت در ترکیه، درخواستتان برای دریافت ویزا تأیید و کارهای او به اتمام می رسد.

 • شرایط و الزامات مجوز کار مستقل در ترکیه

افرادی که قصد دارند در ترکیه آرایشگاه با نام و نشان خود را راه اندازی کنند، باید بدانند که برای این کار شما اول باید پنج سال در ترکیه اقامت داشته باشید و اگر از پس هزینه ها، بیمه و مالیات بر آمدید، آن زمان می توانید برای اقامت دائم و شهروند شدن ترکیه اقدامات لازم را انجام دهید. زمانی که اقدام به این کار می کنید، باید تمام مدارک لازم و خواسته شده را آماده کنید و ارائه دهید. اگر شما تمام شرایط را داشتید و تمام مدارکتان کامل بود، با درخواست شما به احتمال خیلی زیاد موافقت می شود؛ به این نکته توجه داشته باشید که قبل از اقدام به درخواست برای اقامت دائم، تمام مدارک را چک کنید و مطمئن شوید که کامل هستند. زمانی که مدارکتان ناقص باشد ممکن است با درخواستتان موافقت نکنند و آن را ریجکت کنند.

سخن آخر

امروزه شغل آرایشگری در بین افراد از محبوبیت زیادی برخوردار است؛ این شغل به دلیل درآمد بالا توانسته است جزو بهترین شغل ها در سراسر جهان شود. افرادی که قصد مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری را دارند، بهتر است تمام مطالب بالا را مطالعه کنند؛ زیرا ما سعی کردیم در این مقاله کمک بسیار زیادی به شما برای مهاجرت به ترکیه از طریق کار آرایشگری کنیم تا زمانی که اقدام به انجام این کار کردید به مشکل بر نخورید. البته به این نکته توجه داشته باشید برای مهاجرت با شغل آرایشگری، باید حتما به زبان ترکی یا انگلیسی مسلط باشید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان