حداقل سرمایه برای مهاجرت به ترکیه / حداقل پول لازم ۲۰۲۳

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
حداقل سرمایه برای مهاجرت به ترکیه
حداقل سرمایه برای مهاجرت به ترکیه / حداقل پول لازم ۲۰۲۳

فهرست مطالب

حداقل سرمایه برای مهاجرت به ترکیه ۶۰۰ تا ۲۰۰۰ لیر می‌باشد؛ اما روش‌هایی وجود دارد که می‌توانید با بهره‌گیری از آن‌‌ها حداقل پول لازم برای مهاجرت به ترکیه را کاهش دهید، در صورت تمایل در ادامه با ما همراه باشید.

حداقل سرمایه برای مهاجرت به ترکیه / حداقل پول لازم ۲۰۲۳

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم اگر حداقل سرمایه‌ای که در ابتدا ذکر شد را در اختیار دارید می‌توانید راحت اقدام به مهاجرت به ترکیه کنید؛‌ اما در این روند به این نکته توجه داشته باشد که می‌بایست برای مهاجرت به ترکیه از یک تیم متخصص و کارشناس در زمینه مهاجرت به ترکیه کمک بگیرید، به این دلیل که در این روند ممکن است متناسب با شرایط و نیاز شما گزینه‌‌ای بهتر از انتخاب شما وجود داشته باشد که بتواند به روند مهاجرت شما عزیزان به ترکیه کمک شایانی کند؛‌ از این رو ما به شما عزیزان متخصصان و کارشناسان موسسه مهاجرتی شایان را معرفی می‌کنیم.

مهاجرت به ترکیه

این تیم با پشتوانه‌ سال‌ها تجربه در زمینه اعزام افراد به ترکیه و کانادا به شکل کاملا قانونی و با بهترین شرایط به شما عزیزان این تضمین را می‌دهیم که بهترین راه را پیش پای شما عزیزان قرار می‌دهیم تا بتوانید با کمترین هزینه و همچنین در کمترین زمان ممکن به کشور ترکیه مهاجرت کنید؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره تماس ۰۰۹۰۵۳۸۲۰۰۶۹۹۴ در ارتباط باشید.

در ابتدای مقاله به این موضوع که حداقل سرمایه برای مهاجرت به ترکیه به طور کل پرداختیم اما در ادامه قصد داریم انواع روش‌های که برای مهاجرت به ترکیه پیش روی شما است را بررسی کنیم و حداقل پول لازم برای هرکدام را برای شما عزیزان شرح دهیم، اگر قصد مهاجرت به ترکیه را دارید پیشنهاد ما به شما این است که در ادامه با ما همراه باشید.

حداقل سرمایه لازم برای مهاجرت کاری به ترکیه

مهاجرت به ترکیه از روش کار انواع مختلفی دارد که هرکدام از آن‌ها حداقل سرمایه خاص خود را دارند، اولین روش ویزای کاری برای اقامت دائم در کشور ترکیه می‌باشد که حداقل سرمایه موردنیاز آن بدون در نظر گرفتن هزینه‌های جانبی ۶۰۰ لیر می‌باشد، روش بعدی ویزای کار شخصی می‌باشد که برای شما عزیزان هزینه‌ای حدود ۶۱۶ لیر را در پی دارد.

حداقل پول لازم برای مهاجرت به ترکیه

هزینه مهاجرت تحصیلی به ترکیه

اگر قصد ادامه تحصیل دارید مهاجرت تحصیلی به ترکیه می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما عزیزان باشد؛ به طور کل می‌توان مهاجرت تحصیل به ترکیه را به دو بخش دانشگاهای دولتی و دانشگاهای خصوصی تقسیم کرد، این دو معیار در کنار مزیت‌هایی که در دل خود جایی داده‌اند حداقل سرمایه خاص خود را دارند.

اگر شما عزیزان قصد مهاجرت به ترکیه برای دانشگا‌ه‌ای دولتی را دارید حداقل سرمایه‌ی موردنیاز شما ۱۰۰ تا ۴۰۰۰ یورو می‌باشد و این عدد در رابطه با دانشگاه‌های خصوصی به عدد ۲۰۰۰ یورو تغییر پیدا می‌کند.

هزینه مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

حداقل سرمایه برای مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری در ترکیه ۲۵۰ هزار لیر می‌باشد؛ که پیشنهاد ما به شما این است که در صورت داشتن شرایط از این روش اقدام به مهاجرت به ترکیه کنید.

سخن آخر

در این مقاله سعی بر این داشتیم تا شما عزیزان را با حداقل سرمایه برای مهاجرت به ترکیه آشنا کنیم و با شرح جزئیات حداقل پول نیاز در رابطه با انواع مهاجرت به ترکیه از جمله مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و … به شما عزیزان این امکان را بدهیم تا با در نظر گرفتن این المان‌ها و تطابق آن‌ها با شرایط و نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید؛ امیدواریم که این مطالب برای شما عزیزان مفید بوده باشد و جواب تمام سوال‌های شما عزیزان در این رابطه برطرف شده باشد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *