جذاب ترین لوکیشن های عکاسی در استانبول

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
جذاب ترین لوکیشن عکاسی در استانبول
جذاب ترین لوکیشن های عکاسی در استانبول

فهرست مطالب

بسیاری از کسانی که برای سفر به ترکیه می روند، شهر استانبول را برای بازدید از مناطق مختلف انتخاب می کنند. این شهر لوکیشن های فوق العاده جذابی برای عکاسی دارد که شما می توانید عکس های بسیار خاطره انگیز و فراموش نشدنی در آنجا بگیرید. از این رو، اگر شما هم به ترکیه سفر کردید، بهتر است از قبل لوکیشن عکاسی در استانبول را بشناسید تا بتوانید با گرفتن عکس های کم نظیر در این شهر، یاد و خاطره سفر به ترکیه را برای همیشه در ذهن خود نگه دارید و یا این عکس ها را در فضای مجازی به اشتراک بگذارید.

فوق العاده زیبا هستند، اما برخی لوکیشن ها در این شهر هستند که جذابیت خیلی بیشتری دارند. از این رو، در این مطلب می توانید برخی از بهترین لوکیشن های عکاسی در استانبول را مشاهده کنید که برای انواع عکس ها فوق العاده جذاب هستند.

بهترین لوکیشن های عکاسی در استانبول کدام اند؟

شاید برای شما جالب باشد که بدانید حتی خیلی از افراد برای عروسی نیز عکس فرمالیته خود را در استانبول می گیرند. در این شرایط، چند لوکیشن عکاسی عروسی در استانبول وجود دارند که در این مقاله همه آنها اشاره خواهیم کرد.

تخت استانبول

اولین و بهترین لوکیشن عکاسی در استانبول که به شما معرفی می کنیم، تخت استانبول است. این تخت طرفداران بسیار زیادی در سراسر ترکیه دارد و خیلی از افراد برای گرفتن عکس های زیبا و جذاب، به آنجا می روند. حتی اگر وقت کافی برای رفتن به مکان های دیگر برای عکاسی نداشتید، می توانید چندین عکس زیبا در تخت استانبول بگیرید.

بهترین لوکیشن های عکاسی در استانبول کدام اند؟

برای این که عکس های شما در این منطقه زیباتر شوند، به شما پیشنهاد می کنیم که لباس های سنتی از همان منطقه کرایه کنید و بپوشید. اگر هم می توانید، خودتان از قبل لباس زیبایی به تن کرده و عکس های زیبایی در این تخت بگیرید. یکی از مهم ترین دلایل جذابیت تخت استانبول برای زیباتر شدن عکس ها، این است که بخش زیادی از استانبول زیر پای شماست و می توانید تمام شهر را در عکس خود نشان دهید.

میدان سلطان احمد

میدان سلطان احمد نیز یکی دیگر از بهترین جاهای استانبول برای عکاسی به شمار می آید که به خاطر داشتن سازه های تاریخی و باستانی، در میان گردشگران محبوب شده است. این مکان چشم انداز بسیار زیبایی نسبت به مسجد ایاصوفیه دارد و شما می توانید با گرفتن عکس های جذاب در این مکان یا در فضای باز این میدان، عکس های بسیار زیبایی بگیرید. بهترین زمان برای عکاسی در این منطقه، کمی بعد از غروب آفتاب است. با این حال، نگذارید هوا بیش از اندازه تاریک شود تا عکس های شما نور کمی داشته باشند.

مسجد ایا صوفیه

شما می توانید به جای این که به میدان سلطان احمد بروید و مسجد ایاصوفیه را در کادر عکس خود قرار دهید، به صورت مستقیم به این مسجد بروید. خیلی از افراد اعتقاد دارند که مسجد ایا صوفیه حتی خیلی زیباتر از میدان سلطان احمد است. با این حال، اگرچه این مسجد یکی از مکان های مذهبی ترکیه شناخته می شود، اما معماری فوق العاده زیبا و جذابی دارد و شما می توانید عکس های بسیار باشکوه و زیبایی در اینجا بگیرید.

بازار بزرگ استانبول

این بازار بسیار قدیمی بوده و به خاطر داشتن انواع مغازه های مختلف، مکان مناسبی برای عکاسی است. پس اگر می خواهید زیباترین لوکیشن عکاسی در استانبول را پیدا کنید و عکس های خاطره انگیزی بگیرید، بازار بزرگ استانبول می تواند ایده بسیار خوبی برای شما باشد. بسیاری از بازاریان استانبول در این بازار هیچ مشکلی با گرفتن عکس از مغازه های آنها ندارند و حتی شما می توانید عکس های زیبایی با خود آنها نیز بگیرید. همزمان با گرفتن عکس های زیبا، می توانید سوغاتی های جذابی نیز از این بازار تهیه کنید.

بازار بزرگ استانبول

 موزه کاخ توپکاپی

 کاخ توپکاپی در واقع کاخ سلطان های عثمانی بوده است که در گذشته در استانبول حکومت می کردند. این کاخ مربوط به قرن ۱۵ و ۱۶ میلادی بوده و به خاطر داشتن معماری فوق العاده جذاب، یکی از بهترین لوکیشن های عکاسی در استانبول شناخته می شود. شما می توانید عکس های خود را در حیاط بسیار بزرگ این کاخ بگیرید و کاخ را در پس زمینه عکس قرار دهید. در این صورت، می توانید مطمئن باشید که مکان بسیار خوبی برای عکاسی خواهد بود.

پیر لوتی

یکی از مهمترین دلایلی که باعث جذابیت پیر لوتی برای گرفتن عکس های زیبا شده، این است که تپه بزرگی در این منطقه وجود دارد و طبیعتی بکر را به نمایش می گذارد. از این رو، می توان این مکان را به عنوان یک لوکیشن عکاسی عروسی در استانبول به شمار آورد که به خاطر داشتن طبیعتی زیبا، توانسته شهرت زیادی به دست بیاورد. شما می توانید بعد از گرفتن عکس های زیبا در این منطقه در استانبول، در رستوران هایی که در نزدیکی هستند، غذاهای ترکیه را میل کنید.

همچنین بخوانید: خرید ملک در استانبول 2024

پل گالاتا

بدون اغراق یکی از بهترین و یباترین لوکیشن های عکاسی در استانبول که منظره فوق العاده نفس گیری دارد، پل گالاتا است. گرفتن عکس هایی در نزدیکی غروب روی این پل، می تواند آثاری خارق العاده و فراموش نشدنی برای شما به وجود بیاورند. این پل یکی از قسمت های قدیمی ترکیه شناخته می شود که وسط منطقه اروپایی و آسیایی استانبول قرار داد. پس با ایستادن روی آن، می توانید از دو قسمت آسیایی و اروپایی ترکیه عکس بگیرید.

تنگه بسفروس

اگر به دنبال یک لوکیشن عکاسی در استانبول می گردید که منظره طبیعی داشته باشد، تنگه بسفروس می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. این تنگه زیبا ترکیبی از فضای شهری و دریا است که شما می توانید قایق های زیادی را هم در آن منطقه مشاهده کنید.

بهترین لوکیشن های عکاسی در استانبول

همچنین خیلی از عروس و دامادها دوست دارند با کرایه کردن قایق و سوار شدن در آن، عکس های جذاب تری در این لوکیشن عکاسی عروسی در استانبول بگیرند. بدون شک بهترین زمان برای گرفتن عکس های زیبا در این منطقه، ساعات نزدیک به غروب آفتاب است. این تنگه در مرکز استانبول واقع شده است و خیلی راحت از هر جایی که هتل رزرو کرده اید، می توانید خود را به آنجا برسانید.

 بازار ادویه استانبول

یکی دیگر از بهترین لوکیشن های عکاسی در استانبول که حالتی قدیمی و تاریخی به عکس های شما می دهد، بازار ادویه یا بازار مصری های استانبول است. این بازار حال و هوای سنتی دارد و شما می توانید عکس های زیبایی در کنار غرفه های آن بگیرید. البته توجه داشته باشید که عکس گرفتن در کنار برخی از غرفه های این بازار ممنوع است و در کنار آنها می توانید علامت عکاسی ممنوع را مشاهده کنید. به همین دلیل بهتر است قبل از عکس گرفتن، از صاحبان هر یک از غرفه ها، اجازه بگیرید.

قلعه روملی حصار

در نهایت، آخرین و بهترین لوکیشن عکاسی در استانبول که در این مقاله به شما معرفی می کنیم، قلعه روملی حصار است که پیشینه تاریخی زیادی دارد. این دژ مستحکم در سال ۱۴۵۱ ساخته شده و اکنون به عنوان یکی از جذاب ترین جاهای دیدنی استانبول شناخته می شود.

این قلعه دقیقاً جلوی تنگه بسفروس واقع شده است و شما می توانید بعد از رفتن به این تنگه، از قلعه روملی حصار نیز دیدن کنید. عکس هایی که در این منطقه می گیرید، مطمئناً جذابیت خاصی خواهند داشت. پس به هیچ عنوان از عکاسی در قلعه روملی حصار غافل نشوید.

قلعه روملی حصار

سخن پایانی

در این مطلب فهرستی از چندین لوکیشن عکاسی در استانبول در اختیار شما قرار دادیم و گفتیم که شما می توانید برای گرفتن عکس های زیبا، به کدام یک از مناطق دیدنی این شهر بروید. به طور کلی، سعی کنید زمانی برای عکاسی در استانبول اقدام کنید که نور در بهترین حالت باشد. بیشتر مواقع ساعات اولیه صبح یا نزدیک به غروب آفتاب می تواند بهترین زمان برای عکاسی در استانبول باشد. اگر شما هم مکان دیگری در استانبول می شناسید که برای عکاسی لوکیشن خوبی دارد، حتماً نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان