پردرآمدترین مشاغل خانگی در ترکیه

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
پردرآمدترین مشاغل خانگی در ترکیه
پردرآمدترین مشاغل خانگی در ترکیه

فهرست مطالب

افرادی که به ترکیه مهاجرت می کنند، می توانند از طریق روش های مختلفی درآمد خود را افزایش دهند. خانم های خانه دار این امکان را دارند که با راه انداختن یک شغل خانگی، شرایط زندگی را برای و خانواده شان تا حد خیلی زیادی بهتر کنند؛ از این رو، شما می توانید با شناخت پردرآمدترین مشاغل خانگی در ترکیه و راه انداختن یکی از این شغل ها، درآمد خود را افزایش دهید تا بتوانید کمک خرج خانواده باشید. در این مقاله برخی از مشاغل پردرآمد و پرطرفدار خانگی در ترکیه را به شما معرفی می کنیم.

این مشاغل بیشتر برای افرادی مناسب هستند که بعد از مهاجرت به ترکیه، به دنبال یک شغل دوم هستند تا بتوانند شرایط زندگی را برای خود ساده تر کنند. پس اگر شما هم می خواهید یک شغل خانگی پردرآمد راه بیندازید و به خانواده خود کمک کنید، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

مشاغل پردرآمد خانگی در ترکیه

شاید اگر تا چند سال پیش درباره مشاغل خانگی صحبت می کردیم، ذهن خیلی از افراد فقط به سمت مشاغلی مانند خیاطی یا آرایشگری می رفت. با این حال، باید بدانید که در حال حاضر افراد خلاقیت خیلی بیشتری برای مشاغل خانگی به خرج می دهند و می توانند در زمینه های مختلفی که مهارت دارند، کسب درآمد کنند.

در این رابطه بخوانید: پر درآمدترین شغل در ترکیه

یکی از مهمترین مزایای مشاغل خانگی این است که می توان با هزینه و سرمایه اولیه خیلی کم یا حتی صفر، آن را آغاز کرد. این مشاغل به خصوص در دوره کرونا رواج خیلی زیادی داشتند و افراد بسیار زیادی توانستند با استفاده از این مشاغل به درآمد قابل توجهی برسند. در این قسمت، برخی از پرطرفدارترین و پردرآمدترین مشاغل خانگی در ترکیه را به شما معرفی می کنیم.

خیاطی

خیاطی در کشور ترکیه اهمیت بسیار زیادی دارد و خانم هایی که در این زمینه مهارت دارند، می توانند تنها با یک چرخ خیاطی حرفه ای، درآمد خوبی در این کشور به دست بیاورند. شما حتی می توانید بعد از رونق کارهای خود، یک مزون لباس مردانه یا زنانه در کشور ترکیه تاسیس کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

شیرینی پزی و آشپزی

نه تنها در کشور ترکیه، بلکه مشاغلی مانند شیرینی پزی و آشپزی در سراسر دنیا طرفداران بسیار زیادی دارند. از طرف دیگر، سبک غذاهای ترکی و ایرانی تقریباً مشابه یکدیگر است و به همین دلیل اگر آشپزی شما برای غذاهای ایرانی خوب باشد، به احتمال خیلی زیاد می توانید مشتریان زیادی در کشور ترکیه نیز به دست بیاورید.

شما می توانید یک آشپزخانه کوچک در منزل خود راه بیندازید و در آن انواع فینگر فودها، شیرینی ها، کیک های تولد، فست فودها و حتی غذاهای خانگی را با کیفیت بالایی تهیه کرده و در اختیار مردم قرار دهید. تنها کافی است پیج آشپزی خود را ارتقا دهید تا تعداد مشتریان شما بیشتر شود.

آرایشگری

خانم هایی که در حوزه آرایشگری تخصص دارند، می توانند حتی در خانه نیز درآمد خیلی خوبی داشته باشند. اگر شما بخواهید در آرایشگاه های ترکیه مشغول به کار شوید، باید بخش قابل توجهی از درآمد خود را به صورت درصدی به صاحب آرایشگاه بدهید. این در حالی است که می توانید برای روزهای ابتدایی مهاجرت خود، تنها در خانه کار کنید و بعد از کسب درآمد، برای خودتان یک آرایشگاه راه بیندازید.

همینطور بخوانید: پردرآمدترین شغل فنی در ترکیه 2024

بلاگری

یکی از مشاغل فوق العاده پردرآمد و جدید که به تازگی رواج خیلی زیادی پیدا کرده، بلاگری است که اصلاً دردسر زیادی هم ندارد. اگر شما در حوزه های مختلف فعالیت می کنید یا حتی اصلاً هیچ کسب و کاری هم ندارید، می توانید تنها با تبلیغ گرفتن، درآمد خیلی زیادی به دست بیاورید. زیرا بسیاری از افراد در حال حاضر بلاگرها را دنبال می کنند و به آنها علاقه دارند.

خیاطی در ترکیه

برنامه نویسی

بدون شک برنامه نویسی، یکی از پردرآمدترین مشاغل خانگی در ترکیه شناخته می شود که البته نیاز به تخصص و تجربه زیادی دارد. با این حال، مهمترین مزیت برنامه نویسی این است که شما می توانید درآمد دلاری داشته باشید. کافی است یکی از زبان های برنامه نویسی را به طور حرفه ای بلد باشید تا بتوانید از سراسر دنیا، سفارش گرفته و درآمد بسیار زیادی به دست بیاورید.

ادمینی

در حال حاضر بیشتر افراد برای کسب و کار خود پیج های اینستاگرامی راه اندازی می کنند. این افراد برای رشد و ارتقای پیج خود و دیده شدن بیشتر کسب و کارشان، به افرادی نیاز دارند تا بتوانند پیج آنها را ارتقا دهند و این افراد، در واقع ادمین هایی هستند که نحوه رشد پیج های اینستاگرامی را یاد گرفته اند. پس اگر شما هم در این زمینه آموزش دیده باشید، می توانید ماهیانه چندین پیج اینستاگرامی را کنترل کرده و درآمد قابل توجهی به دست بیاورید.

تولید محتوا

منظور از تولید محتوا، فقط تولید محتوا برای پیج های اینستاگرامی نیست. وبسایت های بسیار زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که برای نگارش متن های خود به نویسندگان و تولیدکنندگان محتوا نیاز دارند. برای استفاده از این شغل پردرآمد، فقط کافی است که اینترنت پرسرعت و کامپیوتر یا لپتاپ داشته باشید.

البته توجه داشته باشید که تولید محتوا شاخه های مختلفی دارد. برخی از کسب و کارها فقط به تولید محتوای متنی و نوشتاری نیاز دارند تا آن را در وبسایت های خود بارگذاری کنند. این در حالی است که خیلی از مشاغل به تولید محتوای صوتی، ویدیویی و تصویری نیاز دارند. شما می توانید بر اساس شرایط خود، یکی از این مشاغل را شروع کنید.

همینطور بخوانید: مهاجرت کاری به ترکیه + شرایط، هزینه و مدارک 2024

آموزش زبان

یکی دیگر از پردرآمدترین مشاغل خانگی در ترکیه برای افرادی که به تدریس علاقه دارند، آموزش زبان است. بسیاری از افراد در کشور ترکیه قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارند. به همین دلیل اگر توانایی آموزش زبان انگلیسی را داشته باشید، می توانید در منزل خود کلاس خصوصی برگزار کرده و به افرادی که علاقه زیادی به این زبان دارند، درس بدهید. حتی شما می توانید به صورت آنلاین، کلاس های خود را برگزار کنید تا اصلاً کسی به صورت حضوری هم به منزل شما نیاید.

آموزش زبان در ترکیه

آموزش موسیقی

به طور کلی، حوزه آموزش یک کار در منزل بسیار مناسب است و اگر شما در هر حوزه ای مهارت و تخصص داشته باشید، می توانید آن را در منزل تدریس کنید. برای مثال، اگر با یکی از سازهای موسیقی آشنایی دارید و می توانید آن را به دیگران درس بدهید، خیلی راحت کلاس های خصوصی در منزل برگزار کنید و درآمد بسیار زیادی به دست بیاورید.

تایپ کردن

یکی دیگر از  مشاغل خانگی که افراد بسیار زیادی می توانند با استفاده از آن به درآمد برسند، تایپ کردن است. برای تایپ، باید یک لپ تاپ یا کامپیوتر داشته باشید و همچنین اگر سرعت تایپ شما بالا باشد، در یک روز می توانید به درآمد قابل توجهی برسید.

ساخت جواهرات و زیورآلات

اگر در این حوزه مهارت دارید، پیشنهاد می کنیم که خلاقیت خود را به خرج داده و زیورآلات و جواهرات زیبایی بسازید. به خاطر وجود رقابت بالا در این بازار، خلاقیت، حرف اول را می زند. شما می توانید زیورآلات و جواهرات مختلف را با استفاده از فلزات مختلف مانند نقره، استیل یا تیتانیوم تهیه کنید و حتماً لازم نیست که زیورآلات طلا بسازید.

همچنین بخوانید: هزینه زندگی در استانبول در سال 2024

بورس و ارز دیجیتال

در سال های اخیر مشاغل مربوط به بورس و ارزهای دیجیتال در فهرست پردرآمدترین مشاغل خانگی در ترکیه به شمار آمده اند. افراد می توانند در هر منطقه یا شهری که باشند در منزل خود به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازند و درآمد قابل توجهی به دست بیاورند. البته توجه داشته باشید که برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال باید حتماً دانش کافی داشته باشید.

بورس و ارز دیجیتال در ترکیه

نقاشی یا انجام سایر کارهای هنری

به طور کلی، کارهای هنری مانند نقاشی نیز طرفداران زیادی دارند. شما می توانید با نقاشی کشیدن و فروش آنها از طریق پیج های اینستاگرامی و سایر شبکه های اجتماعی، درآمد خود را افزایش دهید. حتی می توانید دوره های آموزش نقاشی برگزار کرده و از طریق همین رسانه ها، آنها را به فروش برسانید. علاوه بر نقاشی، انجام سایر کارهای هنری مانند مجسمه سازی، ساخت وسایل مختلف با چوب و سایر موارد این چنینی نیز گزینه های مناسبی به نظر می رسند.

مربی ورزش

در حال حاضر با پیشرفت علم و فناوری، افراد فقط به دنبال مربی های ورزش به صورت حضوری نیستند. خیلی از مربی های مطرح جهان به صورت اینترنتی به شاگردهای خود برنامه می دهند. به همین دلیل اگر در یکی از حوزه های بدنسازی و فیتنس، ایروبیک، یوگا، زومبا و سایر موارد این چنینی تخصص دارید، می توانید از سراسر جهان شاگردان زیادی را جذب کرده و برنامه های تمرینی برای آنها اعمال کنید.

سخن پایانی

در این مقاله برخی از پرطرفدارترین و پردرآمدترین مشاغل خانگی در ترکیه را به شما معرفی می کنیم. این مشاغل مزایای زیادی دارند و اصلاً لازم نیست که شما به صورت حضوری به مکان خاصی مراجعه کنید. به علاوه، می توانید در هر زمان و ساعتی از شبانه روز که خواستید، این کارها را انجام دهید. همان طور که متوجه شدید، کارهای فریلنسری علاوه برداشتن درآمد بالا، طرفداران زیادی هم در ترکیه دارند.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان