سرمایه گذاری استانی در کانادا به چه صورت است؟

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
سرمایه گذاری استانی در کانادا به چه صورت است؟
سرمایه گذاری استانی در کانادا به چه صورت است؟

فهرست مطالب

سرمایه گذاری استانی در کانادا یکی از بهترین و مطمئن ترین روش ها برای مهاجرت به این کشور است. با استفاده از این روش شما علاوه بر این که می توانید به همراه خانواده خود به کشور کانادا مهاجرت کنید، این امکان را دارید که سرمایه گذاری سودآور و مناسبی را در کشور کانادا آغاز نمایید. در این مقاله، ما به طور کامل درباره شرایط سرمایه گذاری استانی کانادا صحبت خواهیم کرد. پس اگر شما نیز می خواهید از این طریق به این کشور مهاجرت کنید، حتماً تا پایان همراه ما باشید.

کشور کانادا از طریق برنامه های مهاجرتی مختلف، سالیانه افراد خیلی زیادی را برای سرمایه گذاری به سمت خود جذب کرده است. این روش امتیازات بسیار زیادی دارد و شما در صورت داشتن شرایط کافی، حتی می توانید بعد از گذشت چند سال، اقامت دائم کانادا را نیز دریافت کنید. برنامه های سرمایه گذاری استانی کانادا شامل انواع مختلفی می شوند که در این مقاله، به همه آنها اشاره هایی خواهیم کرد.

در این رابطه بخوانید: ویزای سرمایه گذاری کانادا

سرمایه گذاری استانی کانادا برای کدام استان ها است؟

همان طورکه پیش از این نیز به اختصار گفتیم، شما می توانید در استان های مختلف کانادا سرمایه گذاری خود را آغاز کنید. در این قسمت، برنامه های سرمایه گذاری استانی در کانادا برای هر یک از استان های این کشور را نام می بریم.

 • برنامه سرمایه گذاری در کبک
 • برنامه سرمایه گذاری در نیوبرانزوئیک
 • برنامه سرمایه گذاری در آلبرتا
 • برنامه سرمایه گذاری در ساسکاچوان
 • برنامه سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا
 • برنامه سرمایه گذاری در آنتاریو
 • برنامه سرمایه گذاری در مانیتوبا
 • برنامه سرمایه گذاری در جزیره پرنس ادوارد
 • برنامه سرمایه گذاری در نوا اسکوشیا
سرمایه گذاری استانی کانادا برای کدام استان ها است؟

سرمایه گذاری استانی کانادا چیست؟

به طور کلی، در این روش شخصی که قصد شروع سرمایه گذاری در کانادا را دارد، باید اطلاعات کاملی درباره روند کسب و کار خود ارائه دهد. این اطلاعات در قالب یک طرح تجاری یا بیزینس پلن ارائه می شوند که باید در آن توضیح دهد که برنامه رشد بلند مدت این کسب و کار به چه صورت است و چگونه می تواند به کشور کانادا سود بدهد.

سپس ماموران مربوطه بعد از در نظر گرفتن تمام شرایط و امتیازهای لازم برای بیزینس پلن فرد مورد نظر، بهترین و واجد شرایط ترین افراد را انتخاب می کنند. توجه داشته باشید که سرمایه گذاری استانی در کانادا رقابت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل شما باید حتماً تمام مدارک و شرایط لازم را با دقت آماده کنید.

اگر درخواست فرد برای سرمایه گذاری استانی کانادا مورد تایید قرار بگیرد، برای فرد متقاضی و خانواده او که شامل همسر و فرزندان کمتر از ۲۱ سال می شود، ویزای دو ساله صادر می شود. در این دو سال، شخص فرصت دارد که بر اساس برنامه استان مورد نظر خود، کسب و کار خود را توسعه داده و گزارش های مربوط به آن را به آفیسر مهاجرت استانی خود ارائه نماید.

به عبارت دیگر، آفیسر باید از روند کار و پیشرفت فرد در استان مورد نظرش مطمئن شود. در صورتی که پیشرفت کار با موفقیت انجام شود و همه چیز بر اساس بیزینس پلن ادامه یابد، فرد می تواند برای دریافت اقامت دائم درخواست بدهد.

شرایط لازم برای سرمایه گذاری استانی کانادا

شرایط برنامه سرمایه گذاری استانی کانادا در هر یک از استان های این کشور با یکدیگر متفاوت هستند. اما به طور کلی، برخی از مهمترین شرایط برای سرمایه گذاری استانی کانادا با یکدیگر وجه مشترک دارند که ما در این قسمت، این شرایط را نام می بریم. اگر این شرایط را داشته باشید، می توانید برای دریافت ویزای کاری کانادا اقدام نمایید و به همراه خانواده خود به این کشور مهاجرت کنید.

شرایط لازم برای سرمایه گذاری استانی کانادا
 • طرح تجاری یا بیزینس پلن
 • تمکن مالی قابل توجه برای راه اندازی کسب و کار
 • داشتن سابقه مدیریت یا اداره کسب و کار مرتبط در کشور خود
 • نداشتن سوء سابقه کیفری
 • مهارت زبان
 • تحصیلات مرتبط

سرمایه گذاری در یک شرکت کانادایی

علاوه بر این، سرمایه گذاری استانی در کانادا شرایط دیگری نیز دارد که شما می توانید با تماس گرفتن با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی شایان، از شرایط مورد نیاز برای حرکت استان های مورد نظر خود آگاه شوید.

بهترین استان های کانادا برای سرمایه گذاری

اگر شما هم قصد شروع شرکت در برنامه سرمایه گذاری استانی کانادا را دارید، باید بدانید که برخی از استان های این کشور متقاضیان بیشتری برای این برنامه ها دارد. شما نیز می توانید با شروع کسب و کار خود در یکی از این استان ها، فرصت های شغلی خود را گسترش داده و به درآمد بالا برسید. در این قسمت، برخی از بهترین و پرطرفدارترین استان های کانادا برای شروع سرمایه گذاری در این کشور را نام می بریم.

همینطور بخوانید: خرید ملک در کانادا 2024 + عکس فایل های موجود

استان بریتیش کلمبیا

یکی از بهترین و پرطرفدارترین استان های کانادا برای شروع سرمایه گذاری، استان بریتیش کلمبیا به شمار می آید که شرایط بسیار خوبی را برای کارآفرینان خارجی فراهم آورده است. برای شروع سرمایه گذاری در این استان شما باید حداقل ۶۰۰ هزار دلار کانادا سرمایه اولیه داشته باشید. البته این مبلغ فقط هزینه ثابت است و شما باید هزینه های دیگری نیز به آن اضافه کنید. اما به طور کلی، شروع کسب و کار در بریتیش کلمبیا مزایای زیادی از نظر امکانات رفاهی و سطح زندگی دارد.

استان انتاریو

از دیگر استان های کانادا برای سرمایه گذاری، می توان به استان انتاریو اشاره کرد. این استان برنامه های کارآفرینی و کسب و کارهای مختلف را در اختیار متقاضیان قرار می دهد به افراد می توانند با مهاجرت به این استان، از حقوق شهروندی بالایی برخوردار شوند. برای شروع کسب و کار در این استان شما باید حداقل ۵ نفر از شهروندان کانادایی را استخدام کنید.

بهترین استان های کانادا برای سرمایه گذاری

مانیتوبا

شروع سرمایه گذاری استانی در کانادا در استان مانیتوبا نیز رواج زیادی دارد. نکته جالب توجه درباره این استان این است که بیشتر مردم به زبان انگلیسی حرف می زنند و به همین دلیل شما می توانید بعد از مهاجرت، به راحتی با مردم در ارتباط باشید. حداقل مبلغ لازم برای شروع سرمایه گذاری در این استان، ۲۵۰ هزار دلار است که باید هزینه های تمکن مالی را هم به آن اضافه کنید.

استان ساسکاچوان

شرکت در برنامه سرمایه گذاری استانی کانادا در ساسکاچوان مزایای بسیار زیادی برای مهاجران تازه ورود دارد. به خصوص که این استان از نظر صنعت کشاورزی و امنیت شبکه فعالیت قابل توجهی دارد و اگر شما بخواهید کسب و کار خود را در یکی از این زمینه ها آغاز کنید، شانس بیشتری برای دریافت ویزا خواهید داشت.

جزیره پرنس ادوارد

سالیانه افراد بسیار زیادی برای شرکت در سرمایه گذاری استانی کانادا جزیره پرنس ادوارد را انتخاب می کنند. این جزیره علاوه بر داشتن آب و هوای فوق العاده دلپذیر و مناسب، مکانی ایمن برای شروع و راه اندازی کسب و کارهای مختلف است. به خصوص که در این جزیره گردشگران زیادی وجود دارند و اگر کسب و کار شما در حوزه توریسم یا حتی کشاورزی باشد، احتمال کسب سود بیشتر و اقامت دائم شما در کانادا بالاتر خواهد بود.

سخن پایانی

در این مقاله اطلاعات کاملی درباره سرمایه گذاری استانی در کانادا در اختیار شما قرار دادیم. همان طور که گفتیم، این روش یکی از بهترین شیوه های مهاجرت به کانادا شناخته می شود که شما می توانید علاوه بر دریافت اقامت دائم این کشور، خانواده خود را نیز به همراه خودتان به کشور کانادا ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سرمایه گذاری استانی کانادا در استان های مختلف این کشور، می توانید با کارشناسان ما در موسسه شایان تماس گرفته و تمام سوالات خود را از آنها بپرسید. کارشناسان ما به شما کمک می کنند تا بتوانید تمام مدارک و شرایط لازم برای دریافت ویزای کانادا را آماده کرده و به این کشور مهاجرت کنید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان