سریع ترین راه مهاجرت به کانادا در سال 2024

مشاوره رایگان تلفنی

هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۸

فهرست مطالب
سریع ترین راه مهاجرت به کانادا
سریع ترین راه مهاجرت به کانادا در سال 2024

فهرست مطالب

کانادا یکی از بهترین و پر مهاجرترین کشورهای آمریکایی شناخته می شود که طرفداران خیلی زیادی در میان ایران دارد. از این رو، خیلی از ایرانیان به فکر روشی برای مهاجرت به کانادا هستند تا بتوانند سریع تر به این کشور رفته و در آنجا زندگی کنند. ما در این مقاله، سریع ترین راه مهاجرت به کانادا در سال 2024 را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه مناسب به کشور کانادا برسید. پس اگر شما هم به دنبال روشی برای دریافت سریع اقامت کانادا هستید، حتما تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

قبل از این که روش های سریعی برای مهاجرت سریع به کانادا به شما معرفی کنیم، خوب است بدانید که این کشور مهاجران خیلی زیادی را می گیرد و به همین دلیل هم احتمال این که بتوانید به کانادا بروید، خیلی بیشتر از کشورهای دیگر است. علاوه بر این، نحوه مهاجرت شما به شرایط خودتان بستگی دارد که باید بر همان اساس تصمیم بگیرید که به چه صورتی به کشور کانادا مهاجرت کنید. به کمک تیم شایان، مهاجرت به کانادا برای شما خیلی راحت تر و سریع تر انجام خواهد گرفت.

مهاجرت به کانادا

سریع ترین راه مهاجرت به کانادا در سال 2024

در بخش اول این مقاله هم به اختصار گفتیم که کانادا طرفداران خیلی زیادی در میان مهاجران و به خصوص ایرانیان دارد. اما به نظر شما دلیل این موضوع چیست؟ مهم ترین دلیلی که موجب افزایش طرفداران مهاجران به کانادا شده، این است که کیفیت زندگی در این کشور فوق العاده بالا بوده و همچنین هر کسی با هر فرهنگی می تواند به راحتی در آنجا زندگی کند. علاوه بر این موارد، طبیعت زیبای کانادا برای تعطیلات و خوشگذرانی بی نظیر است.

همچنین بخوانید: ۱۰ دلیل پشیمانی از مهاجرت به کانادا از ایران

سریع ترین راه مهاجرت به کانادا

به جز مواردی که گفتیم، دلایل دیگری نیز وجود دارند که باعث شده اند کانادا مقصد خوبی برای مهاجرت ایرانیان باشد. در این قسمت، برخی از مهمترین دلایل مهاجرت به کانادا را مشاهده می کنید. با مهاجرت به این کشور، می توانید به همه مزایای ذکر شده دسترسی داشته باشید.

  • کیفیت بالای زندگی
  • چند فرهنگی بودن
  • آموزش عالی
  • فرصت های شغلی فوق العاده متنوع
  • مهاجر پذیر و طرفدار مهاجران
  • خدمات درمانی با کیفیت و جهانی
  • امنیت بالا
  • شرایط اقتصادی پررونق

سریع ترین راه مهاجرت به کانادا در سال 2024

اگر شما هم قصد مهاجرت به کانادا را دارید، بهتر است عجله کنید و در زمان کوتاهی ویزای این کشور را دریافت نمایید. همان طور که پیش از این نیز گفتیم، روش مهاجرت به کانادا برای شما تا حد خیلی زیادی به شرایط خودتان بستگی دارد. این بدان معنی است که شما باید از قبل تعیین کنید که می خواهید به صورت تحصیلی وارد خاک کانادا شوید یا کاری؟ در این قسمت برخی از سریع ترین روش ها برای مهاجرت سریع به کانادا را به صورت مختصر به شما معرفی می کنیم.

همین‌طور بخوانید: مراحل قدم به قدم مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری

ساده ترین روشی که به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن به کشور کانادا مهاجرت کنید، از طریق سیستم اکسپرس اینتری است. این برنامه که با نام اسکیل ورکر فدرال نیز شناخته می شود، به شما این امکان را می دهد تا بعد از گذشت یک بازه زمانی مشخص که در کانادا گذراندید، اقامت دائم این کشور را نیز بگیرید.

مهاجرت به کانادا

برنامه اکسپرس انتری بر اساس امتیازهای شما تعیین می شود و برخی از مهم ترین امتیازهای این برنامه، شامل مواردی مانند مدرک زبان، سن و مدرک تحصیلی، سابقه کاری و سایر موارد این چنینی هستند. در صورتی که در این گزینش ها سربلند بیرون بیایید، می توانید از طریق این سیستم خیلی راحت به کشور کانادا مهاجرت کنید. البته قبل از همه چیز، خوب است بدانید که این سیستم به دو صورت کار می کند که یکی از آنها روش استانی و گزینه دیگر هم روش فدرال است.

  • روش فدرال

روش فدرال به این صورت انجام می شود که اگر افراد به زبان فرانسوی مسلط باشند و در یکی از حوزه های تحصیلی سلامتی و درمانی، مهندسی، فناوری و ریاضیات و همچنین کشاورزی و صنایع غذایی و حمل و نقل فعالیت داشته باشند، می توانند از این طریق به کانادا مهاجرت کنند. این قانون از 31 می 2023 تصویب شد.

  • روش استانی

در مقابل، روش استانی از سال 2022 تاکنون مورد استفاده قرار می گرفته و به این صورت است که هر یک از استان های کانادا به صورت مجزا می توانند نیروی کار مورد نیاز خود را بر اساس شرایط خود و میزان تحصیلات و یا حتی سابقه کاری درخواست دهندگان، انتخاب کنند.

مهاجرت توریستی به کانادا

اگر به دنبال یک روش سریع تر برای مهاجرت به کانادا هستید، باید روش توریستی را به شما پیشنهاد کنیم. در این روش شما هیچ نیازی به مدرک تحصیلی و یا حتی مدرک زبان ندارید و می توانید خیلی راحت وارد خاک کشور کانادا شوید.

در این رابطه بخوانید: شرایط کامل مهاجرت به کانادا با ویزای توریستی

ویزای توریستی کانادا

با این حال، باید بگوییم که ویزای توریستی هم چالش های خاص خودش را دارد و باید حتما از قبل به یکی از کشورهای حوزه شنگن سفر کرده باشید. علاوه بر این، روش دیگری که از طریق آن می توانید ویزای توریستی کانادا را بگیرید، این است که یکی از دوستان، آشنایان یا اقوام درجه یک شما در خاک کانادا زندگی کند و برای شما دعوتنامه بفرستد.

البته باید گفت که بدون داشتن هیچ یک از این شرایط هم می توانید برای گرفتن ویزای کانادا اقدام کنید. با این حال، اگر این شرایط را داشته باشید، به سریع ترین راه مهاجرت به کانادا دست پیدا کرده اید. همان طور که می دانید، این روش به شما این امکان را می دهد تا برای یک بازه زمانی مشخص و کوتاه در کانادا بمانید و باید قبل از اتمام اعتبار برای تمدید و یا تغییر آن اقدام کنید.

مهاجرت تحصیلی به کانادا، سریع ترین راه مهاجرت به این کشور

در میان همه روش های موجود، مهاجرت تحصیلی می تواند به عنوان یکی از سریع ترین روش ها برای مهاجرت سریع به کانادا در نظر گرفته شود. با استفاده از این روش، شما می توانید فرصت تحصیل در یک کشور بزرگ با سیستم آموزشی عالی را در اختیار خود قرار دهید و همچنین خیلی سریع به خاک کانادا برسید. همین مسئله موجب شده که خیلی از دانشجویان از سراسر جهان برای دریافت پذیرش در دانشگاه های کانادا اقدام کنند؛ اگر شما هم به دنبال دریافت سریع اقامت کانادا هستید، باید به شما پیشنهاد کنیم که روش تحصیلی یکی از بهترین و سریع ترین گزینه هاست که به شما این امکان را می دهد تا بعد از اتمام دوره تحصیل و کار خود در این کشور، اقامت دائم کانادا را نیز بگیرید.

مهاجرت تحصیلی

لازم به ذکر است که برای مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا، باید حتما مدرک آیلتس معتبر با نمره 6.5 به بالا و نامه پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود در کانادا را داشته باشید. علاوه بر این، نمره معدل شما در مقطع قبلی باید حداقل از 13 بالاتر باشد و گپ تحصیلی طولانی نداشته باشید.

منظور ما از گپ تحصیلی، این است که فاصله بین مقاطع مختلف تحصیلی شما نباید بیشتر از یک بازه زمانی مشخص باشد. پس اگر بعد از گذراندن دوره دبیرستان سریع وارد دانشگاه شده و مدرک کارشناسی خود را گرفته اید، هیچ گونه گپ تحصیلی ندارید و می توانید خیلی راحت برای مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه کانادا نیز اقدام کنید.

دریافت سریع اقامت کانادا با تیم شایان

هر یک از روش هایی که به عنوان سریع ترین راه مهاجرت به کانادا به شما معرفی کردیم، چالش ها و درگیری های بسیار زیادی دارند. به همین دلیل هم ممکن است خیلی از افراد اطلاعات کافی درباره آنها نداشته باشند و نتوانند با استفاده از آنها به کانادا مهاجرت کنند.

تیم کارشناسان شایان در این زمینه به شما کمک می کنند تا برای مهاجرت سریع به کانادا اقدام کنید. پس اگر شما هم به هر دلیلی می خواهید وارد خاک کشور کانادا شده و در این کشور زندگی کنید، پیشنهاد می کنیم که هرچه سریع تر با تیم کارشناسان شایان تماس بگیرید. تیم شایان به شما کمک می کنند تا سریع ترین راه مهاجرت به کانادا را پیدا کنید و بر اساس شرایط خود، بتوانید با کمترین هزینه در این کشور زیبا زندگی راحتی داشته باشید.

سخن پایانی

در این مقاله، اطلاعات کاملی درباره سریع ترین راه مهاجرت به کانادا به دست آوردید. همان طور که گفتیم، روش های مختلفی برای مهاجرت سریع به کانادا وجود دارند که در میان آنها، روش های اکسپرس اینتری، مهاجرت تحصیلی و همچنین توریستی بهترین گزینه ها بودند. اگر می خواهید مطمئن شوید که آیا شرایط شما برای هر یک از این روش های مهاجرت به کانادا مناسب است یا خیر، تیم شایان به شما کمک خواهند کرد. همچنین با کمک شایان، می توانید برای دریافت سریع اقامت کانادا نیز اقدام کنید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
logo shayan
logo shayan

ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی برای ایرانیان در کشور ترکیه که شامل خدمات: خرید ملک، رهن ملک، شهروندی، تحصیل، پزشکی و ... در کشور ترکیه.

اقامت ترکیه

اخد اقامت ترکیه

خرید مسکن در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

اشتراک گذاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان